Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen készítmény lehet hatásos annak, aki korán kel és sokat utazik, hogy beérjen az óráira? fórum

Milyen készítmény lehet hatásos annak, aki korán kel és sokat utazik, hogy beérjen az óráira? (beszélgetős fórum)


1 2
59. PöttyösPanka (válaszként erre: 55. - Channa*)
2018. aug. 29. 06:10
Persze, hogy megszoktad a hajnalban kelést, ha minden nap csináltad. De ha csak heti két alkalomról van szó akkor nem tud ráállni a szervezet, elhatározás ide vagy oda.
58. plavalaguna (válaszként erre: 57. - Channa*)
2018. aug. 28. 23:01

A bioritmus nem akarás kérdése. Egy bagolyból sose lesz pacsirta vagy fordítva.


Ez kb olyan mintha azt mondanád hogy vki nem nőtt elég magasra. Marhaság csak akarni kell és megnő. Nem. Nem fog. De jól bele lehet dilizni ;)


Persze jobb lenne ha az akaráson múlna. Én pl jobban viselném a szülőséget suliidőben. De sajna a természeten nem ennyire egyszerű erőszakot tenni.

57. Channa* (válaszként erre: 56. - Plavalaguna)
2018. aug. 28. 20:23

Szerintem csak akarni kell:D


Nekem mindegy, hogy ki mit szed be, de a sok szintetikus cucc meg fogja tenni a hatását, vagy nem:S

56. plavalaguna (válaszként erre: 55. - Channa*)
2018. aug. 28. 19:56

Channa tudod mert neked flottul ment az nem azt jekenti hogy másnak is fog. Persze jó lenne de nem ilyen.


Mondjuk én se nyomnék semmi kávénál durvábbat.


Viszont nem feltétlen olyan hogy majd megszokod. Nem mindenki tudja a koránkelést megszokni. Akkor csak túlélni lehet. És igen ez esetben romlik az ember teljesítménye. Az alvásmennyiség is egyedi. Van akinek 9 van akinek 7 óra elég. Mindkettő tök normális. És ezeknek az embereknek pl magyarázhatunk a 8 óra alvásról ;)


Szerintem egy bagoly max túl tud élni koránkeléssel.

2018. aug. 28. 19:43

Sosem fogom megérteni, hogy miért kell bármit is beszedni ilyen fiatalon.

A májának mindegy?

Minden fejben dől el, a korán kelés is. Egyszer-kétszer fáradt leszel, aztán majd hozzászoksz.


Nekem kicsi gyerekem volt, dolgoztam és úgy jártam a főiskolára, azaz minden nap felkeltem fél 5-kor, a gyereket fél 6-kor keltettem, fél 7-kor már bent volt az oviban, majd elmentem dolgozni fél 8-ra, munka után suli estig (8-9 ig), majd haza aludni vagy tanulni hajnalig ha épp vizsgára készültem, és ezt csináltam 4 évig. Közben annyi változás történt, hogy gyereket egy idő után suliba vittem fél 7-re. Sokszor szombaton is volt konzultáció vagy vizsga, így a legtöbb hétvége 1 nap volt, amikor meg ezerrel háztartás.

Nem szedtem semmit, nem ittam semmit, és nem is bukdácsoltam. Pont 4 év alatt végeztem. Volt olyan, hogy 1 nap 3 vizsgám volt, és kibírtam. A munkahelyemen csak néhányan tudták, hogy suliba járok, a többieknek nem tűnt fel, hogy nem pihenek eleget.


Szerintem kapd össze magad és csináld minden nélkül. Menni fog úgy is!

54. fincsi5 (válaszként erre: 52. - Meli72)
2018. aug. 28. 16:00
probiotikum arra, hogy heti 2x korán kel?:((
2018. aug. 28. 15:50

Sajnos ez mind gyakorlat...:( Bár négyszer kilehetne hagyni a hétfőit de mivel gépes óra azt nehéz pótolni.


Közben a keddet sikerült megúszni mert kicsit rugalmas volt a tanár...:)

52. Meli72
2018. aug. 28. 14:09
Nagyon sok jó termék van. A jelenlegi kutatások azt bizonyítják, hogy a probiotikumos termékek maximálisan segítségre vannak a fáradékonyságra . Én jelenleg egy komplex multivitamint eszek probiotikummal és jól bíróm. Konkrét nevet privátban írok a gondolod.
51. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - AMókus)
2018. aug. 27. 14:32
Ha nincs névsor, én tuti kihagynám a hétfő első órát.
49. Guruljka (válaszként erre: 29. - Kiss67)
2018. aug. 27. 13:34

Tényleg, a Maté jó. Egyébként is szeretem, kéne megint itthonra.


De jó a zöld tea is, ha egy percesre készíted. (Később kettesével le lehet újra forrázni.)

49. Guruljka (válaszként erre: 29. - Kiss67)
2018. aug. 27. 13:34

Tényleg, a Maté jó. Egyébként is szeretem, kéne megint itthonra.


De jó a zöld tea is, ha egy percesre készíted. (Később kettesével le lehet újra forrázni.)

47. Guruljka (válaszként erre: 16. - PöttyösPanka)
2018. aug. 27. 13:31

Ez bizony így van. Megtapasztaltam.

Hiába készítettem elő mindent reggelre, nem tudtam időben elaludni.

47. Guruljka (válaszként erre: 16. - PöttyösPanka)
2018. aug. 27. 13:31

Ez bizony így van. Megtapasztaltam.

Hiába készítettem elő mindent reggelre, nem tudtam időben elaludni.

46. Guruljka (válaszként erre: 44. - AMókus)
2018. aug. 27. 13:27

Én keddenként próbálnék ott aludni.

Az egyetemi kolik vendégszobái is csendesek szoktak lenni, és ha több ágyasak is, csak egy embernek adják ki.

Ugyanez van a középiskokai kolis vendégszobákkal.

45. PöttyösPanka (válaszként erre: 42. - AMókus)
2018. aug. 27. 13:09

Nem vagyunk egyformák. Én imádtam a kolit. Az csak plusz volt, hogy 5 perc volt beérni. Szeretek aludni :)


Fogsz tudni utazás közben tanulni?

2018. aug. 27. 13:08

Szegedre Szolnok megyéből.:)

Amúgy a kolit nehezen bírom mivel eleve nem szeretek másokkal egy szobában élni meg alkalmazkodni minden nyűgjükhöz.

Amikor voltam kolis akkor is 3 éjjelt voltam ott de mindig vagy vitték a piás haverokat vagy mikor mi. Ezt pedig nehéz elviselni és kb még ez is jobb mint az. Bár tény hajnalban még InterCity sincs amin azért kényelmesebben lehet pihenni mire odaérek.


Amúgy igazából kevés órám van idióta módon elosztva. Viszont 5 óra miatt százezres albérletet fizetni szerintem csacsiság lenne. Főleg hogy azt a pénzt később magamra fordíthatom amit így megspórolok. :)

43. lapbarna (válaszként erre: 42. - AMókus)
2018. aug. 27. 13:05

Te jó ég.

Honnan jársz be? Nyíregyházáról Pestre???

2018. aug. 27. 13:03

Elmondom részletesen :)

Hétfő 3-kor kell indulni és este 10-re érek haza.

Kedd 10-11-kor kell indulni és 8-ra érek haza.

Szerda 3-kor kell indulni és 13-ra már haza érek.

Csütörtök 6-7 körül kell indulni és 9 fele érek haza.


Sajnos tapasztalat hogy kevés alvással van hogy nehéz kibírni egy egy órát. Valamint sajnos nem vagyok jó alvó de ha 10-11 fele eltudok aludni akkor már többnyire vállalható volt. Valamint 3-3 órát kell utazni. :) Tudom nem sokan vállalnák be de a kolinál még ez is jobb. Valamint nem sajnáltatom magam nem azért írtam ki csak próbálom egyszerűbbé tenni a dolgot.

41. Borzolo (válaszként erre: 1. - AMókus)
2018. aug. 27. 11:35

Egyetemista koromban vagy hajnalig buliztunk vagy hajnalig tanultunk, legtöbbször 8-17ig az előadásokon ültünk.

Én lecitint szedtem meg kávéztam. De volt aki ginseng kivonatot ivott, koffein tablettát szedett.

Most már milliónyi koncentrációt segítő vitamin készítményt kapni a drogériákban is, utazás közben meg lehet bambulni meg szunyókálni.

40. PöttyösPanka (válaszként erre: 34. - Dd9dec5381)
2018. aug. 27. 11:21
Ha elég sokszor és elég lekezelően mondja, akkor biztosan :))
39. PöttyösPanka (válaszként erre: 38. - Channa*)
2018. aug. 27. 11:20
Jó neked. Én egyáltalán nem, és már öt éve járok 6-ra.
38. Channa* (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2018. aug. 27. 10:55
Lehet, bár én életem során mindig korán kelő voltam:D
37. 04424e865e (válaszként erre: 36. - Michelle.r)
2018. aug. 27. 10:51
Ne viccelj jedi vagyok! Ki tudná, ha én nem?
36. michelle.r (válaszként erre: 35. - 04424e865e)
2018. aug. 27. 10:47
Elkápráztat, hogy emberek milyen magabiztosan tudják, hogy a másik szervezetének hogy kellene működnie, és ilyen pontosan ismerik az időbeosztását :DDD
2018. aug. 27. 10:25

Én egy valamit tudok ajánlani: A lábaidat szedd, hogy el ne késs.:))

Fiatal vagy még, szerintem simán kibírható ez a kétszeri hajnali kelés, a szervezeted gyorsan regenerálódni fog. Esetleg azzal tudsz rásegíteni, hogy pihentebb legyél, ha esténként korábban fekszel.

Megmondom őszintén én nem hiszek semmiféle csodaszerben, úgy gondolom többet ártanak, mint használnak. Hogy miért reklámozzák őket akkor? Mert valahogy el kell adni a terméket.

34. dd9dec5381 (válaszként erre: 33. - PöttyösPanka)
2018. aug. 27. 10:16
Hátha nem jutott ela tompa agyunkig :))
33. PöttyösPanka (válaszként erre: 32. - PöttyösPanka)
2018. aug. 27. 10:14

Tehát még egyszer:


Bizony, és sosem mulasztja el, hogy erre emlékeztessen minket.

32. PöttyösPanka (válaszként erre: 31. - Dd9dec5381)
2018. aug. 27. 10:13
Bizony, és sosem mulasztja el, hogy erre emlekeztesse
31. dd9dec5381 (válaszként erre: 30. - PöttyösPanka)
2018. aug. 27. 10:11
Egy ilyen szellemóriás mellett mi csak törpék lehetünk :p
30. PöttyösPanka (válaszként erre: 28. - Michelle.r)
2018. aug. 27. 10:10
Én elhiszem, hogy jót akar, de nagyon rosszul csinálja. Vagy csak én nem látom, hogy ezektől a rendkívül szofisztikált hozzászólásoktól hogyan fogjuk jobban szeretni magunkat :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook