Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kérdőív kitöltés internetesmunka, valakinek tapasztalat? fórum

Kérdőív kitöltés internetesmunka, valakinek tapasztalat? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 20. 18:34
Valószínűleg kamu. Marketingesként tudom, hogy igenis fizetnek ki cégek piackutató kérdőívekért súlyos milliókat, de az amerikai piackutatók csak amerikaiaknak ad lehetőséget, ha külföldinek is ad, az valószínűleg scam. Csak arra vár, hogy befizessék a felminősülést. Mindig nézd meg, hogy van-e fórum vagy blog az oldalon és olvass bele, ne csak az admin hozzászólásai legyenek benne. Ha tagok is írnak, akkor valós, de ott bele is tudsz olvasni és minden kiderül. Ha olyan oldalon akarsz dolgozni, ami fizet, akkor a pár centes lehetőségek között keress. Ne ijedj meg, azokkal is lehet keresni oldalanként havi 50-60 USD-t, több oldallal, napi 1-2 órával, több száz dollárt is.
11. murva (válaszként erre: 7. - Artrium)
2012. márc. 6. 19:52
egy nap négy kérdőívet ad és kérdőívenként öt dollárt fizet
10. kjeno
2012. márc. 6. 12:59
Ez kamu tuti. Külföldi oldalban sosem bízzál, mert az mind átverés, de ugyanez vonatkozik a magyar oldalakra is. Több ezer ilyen munkár próbáltam már de az 5 év alatt sehonnan sem láttam pénzt. Nem létezik ilyen már hogy netes munka.
2012. márc. 6. 12:48
az internetes munkák 99 százaléka átverés, meg piramos, és stb. Véleményem szerint ez is!
2012. márc. 6. 12:43

Gondolj bele józan paraszti ésszel: Te fizetnék valakinek azért, hogy kitöltsön pár kérdőívet? Ugye hogy nem.

Akkor miről beszélünk?

2012. márc. 6. 12:15
A google keresőbe ha beírod, hogy "is mixfaq scam", ki fogja adni az oldalakat, ott sok fórumot vagy véleményt találsz azoktól, akik már kipróbálták. Egyébként a fizetett díjakból már többnyire kiderül valós-e. Mennyit fizetnek?
6. Giovannina (válaszként erre: 5. - Murva)
2012. márc. 5. 20:41
Scam listán nézd meg. De a neve, nagyon gyanús, emlékeztet a mixreq-re, az például kamu volt.
5. murva (válaszként erre: 3. - Giovannina)
2012. márc. 5. 20:36
Hol kell megnézni?
4. murva (válaszként erre: 2. - Kjeno)
2012. márc. 5. 20:35
MixFaq.com
3. Giovannina (válaszként erre: 1. - Murva)
2012. márc. 5. 20:32
Nézd meg, hogy rajta van e a fekete listán és rögtön kiderül.
2. kjeno (válaszként erre: 1. - Murva)
2012. márc. 5. 20:07
Szia. Melyik oldalra regisztráltál?
2012. márc. 5. 19:59
Beregisztráltam erre az oldalra,de annyi minden nem világos,legfőképp,hogy csalás e az egész,vagy fognak fizetni,esetleg ha van valaki aki szintén regizett és dolgozott nekik

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook