Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Képtelenség szót érteni a párommal!Mi lehet a megoldás? fórum

Képtelenség szót érteni a párommal!Mi lehet a megoldás? (beszélgetős fórum)


1 2
11. dancingqueen (válaszként erre: 10. - Genlips)
2008. nov. 11. 12:48
oké,hogy "butaság" vele maradni...ezt ésszel tudod...de ha a szíved mást diktál?Ha egyébként,minden más szempontból összepasszoltok?
10. genlips (válaszként erre: 9. - Genlips)
2008. nov. 11. 12:16
vagyis az ember akkor buta, ha olyan emberrel marad, akiről már tudja, hogy szörnyű ilyen szempontból és nem is akar változni
2008. nov. 11. 12:12

egy ember vagy meg akarja érteni a másikat és a dolgait, vagy azt gondolja, hogy csak neki lehet igazsága. az elsőt idővel meg lehet tanulni, de arra is hajlandóság kell.

enélkül minden ember összeférhetetlen idővel, úgyhogy párválasztáskor fontos szempont ez is

2008. nov. 11. 12:05

próbáltam tegnap is beszélni vele...visszavágás,és ajtócsapkodás lett a vége. Mintha én japánul,ő meg franciául beszélne...mások a hangsúlyok,máson bántódunk meg.Én nem értem,hogy neki apró cseprő dolgok problémák,ő meg az enyéimet látja annak...és akárhogy magyarázom,hogy mi mennyire bánt,semmi...süket fülek.

Vagy,ami még rosszabb...: igen,igazad van,szemét vagyok,majd figyelek rá...és persze,az ég világon semmi nem változik:S

2008. nov. 11. 12:00

Én a barátnőmmel vagyok így, ha neki nem tetszik valami rajtam vagy viselkedésem én mindig próbálok változtatni, de mikor az ő viselkedésével vagy öltözködésével van problémám ő végülis meghallgat , de egyik fülén be amásikon ki .....

Ha valami problémátok van beszéljétek meg mindenképpen, az úgy nem fog működni hogy az egyik enged egy kicsit amásik meg csak azért is húz rajta egyett , és esze ágában sincs engedni ....

6. dancingqueen (válaszként erre: 3. - Bajusz9)
2008. nov. 11. 12:00
pont ez az:(hogy mondjuk,mondjuk,mondjuk a magunkét,és egyszerűen nem jutunk dűlőre,két párhuzamos világban élünk:(...az a "baj",hogy közben meg szeretem,és azt hiszem,őő is engem,4éve vagyunk együtt...szóval,sajnos nem olyan egyszerrű a "szoksz vagy szöksz"....:(egyelőre szokni próbálok,de nehéz...eddig nem volt ő ilyen...tegnap este rákérdeztem,hogy mi történt velünk?!-erre ajtócsapkodás és üvöltözés lett a vége...de úgy,hogy nem jutottunk semmire:(
2008. nov. 11. 11:53

Nekem nincs tapasztalatom ilyenbe,de a kérdés feltevője még nagyon fiatal,és már most ilyen nehézséggel küzd.Neki kell eldönteni hogy tűr vagy kilép a kapcsolatból

és ebben "csupacsupp! beirásásával értenék egyet,/ha ebben a helyzetbe lennék/

4. 127f14054c (válaszként erre: 3. - Bajusz9)
2008. nov. 11. 11:48
errol beszelek...:-(
2008. nov. 11. 11:47

Vannak szerencsés nők, akik most bizonyára nem tudják miről beszélsz. Én igen.

Sajnos ez van. Vagy megszokod, vagy nem.

14 éve csinálom. Nem változott semmi. Ha valamit végképp nem tudunk megbeszélni, azt abbahagyjuk. Csak így működik.

2. csupacsupp (válaszként erre: 1. - Dancingqueen)
2008. nov. 11. 11:44

Szia....szerintem az a resze a kapcsolatnak amikor passzba vagytok....:-(.Ha egyik se enged a magajebol akkor annak annyi....

En is voltam ilyen helyzetben....nem elkeseriteskeppen mondom vsak sajat velemeny, tapasztalat....vege lett.Egy ideig probaltam, kinlodtam...aztan feladtam...nem kell nekem ez!

2008. nov. 11. 11:41

Sziasztok!


Azt hiszem, igaz a mondás...a ff-iak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek. Hogy lehet az,hogy érthetően, magyarul beszélek,és egyszerűen félreért,kiforgat, félre értelmez. Egyszerűen elbeszélünk egymás mellett,mintha nem is egy bolygón élnénk:(Próbáltam szépen,csúnyán,de egyszerűen képtelenek vagyunk kommunikálni....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook