Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kenyérsütőgép használati leírás fórum

Kenyérsütőgép használati leírás (beszélgetős fórum)


2012. nov. 1. 19:44

Sziasztok Kedves fórumozó társak.


A gyerekeinktől kaptunk egy HEBR400-as Kenyérsütő gépet mert vettek maguknak egy másikat. Sajnos semmi leírást nem találtak meg már hozzá. Ugyan ígérték, hogy elmagyarázzák a használatát de valahogy mindig elmaradt.

Már nem akarom őket terhelni, ha idáig nem segítettek.

A netten nem találtam róla leírást, csak Holland WEB-lapon

találtam rá de használati utasítást ott sem. Mivel a gépet itthon vették nagy áruházban lehet hogy másnak van hozzá leírása és használati utasítása.

Ha tudnátok segíteni nagyon megköszönnénk.

5. Barneymaci (válaszként erre: 4. - Tejespite)
2012. aug. 9. 08:05
Nagyon szépen köszönöm, ezt én is megtaláltam, ott csak táblázat van, még keresgélek, külön köszönöm, hogy nagy munkátok közepette időt szántál rá. Zsuzsa
2012. aug. 7. 21:08

Próbáltam keresgélni a neten, hátha találok leírást de nem. Gondolom, Te is megtetted. Az a gondom, h nekem nincs másológépem, és mivel lakásfelújításban vagyunk, nem tudom mikor tudok bejutni a városba lemásoltatni. Ez az oldal esetleg segíthet addig is:

[link]

3. Barneymaci (válaszként erre: 2. - Tejespite)
2012. aug. 7. 16:33
Szia! Nemcsak a szavakra lenne szükség, ajándékba kaptam a gépet, a használatát sem tudom. Még nem volt kenyésrsütőgépem. Előre is köszönök minden segyítséget, e-mailemre is írhatsz.
2. Tejespite (válaszként erre: 1. - Barneymaci)
2012. aug. 7. 16:29
Csak a gépen lévő szavak kellenek magyarul? Egyébként sztem benne van a leírásban. Nekünk ilyen van, most nem tudom kapásból hol van a füzet, de azt a pár szót le tudom írni, ha kéred.
2012. aug. 7. 16:27

Sziasztok!


Keresem ETA Siesta kenyérsütőgép használati leírását, mivel a gépen nem magyarul vannak a feliratok. Előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook