Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kenguruba rakhatom a két hónapos gyereket egy 30-40 percre? Chicco go baby tipusú fórum

Kenguruba rakhatom a két hónapos gyereket egy 30-40 percre? Chicco go baby tipusú (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. jún. 19. 10:19
ok. köszönöm mindenkinek
11. Pitypang (válaszként erre: 2. - 1f9774333a)
2009. jún. 19. 10:15

Szerintem teheted. Legalábbis én beletettem a kisfiamat és pontosan ugyanilyen kenguruja volt. A tájékoztató szerint 2 hónapos kortól használható. Sokan rémisztgettek, hogy baja lesz a gerincének, stb. Eddig szerencsér nincs baja, 2 éves múlt és szép a tartása. A másik meg, hogy nekem hiába mondták, hogy 6 hónapos kortól használjam, akkor már olyan kis pufi volt, hogy alig tudtam belepréselni. :D

Előre szólok, egy idő után fájni fog a hátad, több órás kiruccanást ne szervezz vele, ha nem muszáj. Kivéve, ha lesz hely, ahol ki tudod venni, le tudod picit tenni.

Én is ezért szerettem amúgy, mert kényelmesebb volt vele rövid dolgokat megoldani, mint babakocsival lépcsőzgetni sok helyen, stb. Nyilván nem kenguruban sétáltattam, de ügyintézéshez tökéletes! Sajnos eladtam, pedig teljesen hibátlan állapotú volt, de most is szeretnék majd a második babának.

2009. jún. 19. 10:14

praktikus és egyben kényelmes bébihordozó

születés után a baba a szülővel szemben, majd a 4. hónapot követően a baba háttal a szülőnek, menetiránynak ültetve hordozható


ezt egy honlapon írják a Chicco go kengurú adatainál....szóval sztem nyugodtan:)

2009. jún. 19. 10:14
A mi kengurunkra 6 hetes kor volt irva,de én kivártam a 2 hónapot. Mivel pici a kislányom,egy puha babatakarót hajtogattam félig alá,félig a kis testére,hogy a cipzártól védje a kis állát. nagyon jókat alszik benne,én súlymérésre szoktam abban vinni,1 villamosmegállóra,kb. 15 percet van benne oda,15-öt vissza. Szóval bátran,ha szereti és nincs gondja vele.
2009. jún. 19. 10:12
azt mondta a dokim, mikor mutattam neki hogy szeret lenni a babám, ha jól meg van támasztva nem lesz baja!
7. 1f9774333a (válaszként erre: 4. - Lilith76)
2009. jún. 19. 10:11

miért nem?



Közben megnéztem a neten azt írják, két hós kortól használható

2009. jún. 19. 10:11
elvileg lehet, de csak szembe fordítva. Arra azt írják h születéstől lehet, majd 4. hónaptól háttal is.
2009. jún. 19. 10:11
szerintem igen, én úgy tudom hogy 2 hós kortól lehet használni a kengurut
2009. jún. 19. 10:10
én nem tenném
2009. jún. 19. 10:10
szerintem igen, jól állítsd be a pántokat,ha lehet hogy jól tartsa a babát, és ha lehet közben a kezeddel is támaszd meg menet közben.az enyém ennyi idősen szeretett függőlegesen lenni kézben,igaz a kengurút később kezdtem el használni, mert volt egy kendőm is én abba tettem bele előszőr.de nem lesz baja a kengurúban főleg hogy rövid ideig lenne benne!:D
2009. jún. 19. 10:06
el kellene mennem valahova, s nincs itthon a babakocsi
2009. jún. 19. 10:06
Kenguruba rakhatom a két hónapos gyereket egy 30-40 percre? Chicco go baby tipusú
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook