Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kendermagolaj, articsókakeserű, halpástétom(halpáté) valaki szedte ezeket? Vélemény? fórum

Kendermagolaj, articsókakeserű, halpástétom(halpáté) valaki szedte ezeket? Vélemény? (tudásbázis kérdés)


9. icuri (válaszként erre: 7. - Dócy)
2014. márc. 10. 13:33
Annyira nem tudok a hatásairól beszámolni. Nem volt semmi bajom, ezért nem is éreztem jótékony hatását.De ha sokat ettem, akkor biztos, hogy könnyebb volt utána a "belem". De hát nem kell sokat enni!
2014. márc. 5. 21:38
Annyira jókat hallottam pedig ezekről a szerekről, de úgy látom lehet mégsem olyan jó, ha senki nem szedi. :(
7. Dócy (válaszként erre: 6. - Icuri)
2014. márc. 4. 23:41
Na, mesélj légyszi milyen hatása volt? Én úgy olvastam,h étkezés előtt kell bevenni, de ezek szerint utána is hatásos.
2014. márc. 4. 21:00
Articsóka kapszulát régen alkalmanként.Kiadós ebéd után könnyítette az emésztést. Egy időben articsókakeserűt ittam reggelente pár kortyot.
5. Dócy (válaszként erre: 3. - Lepke99)
2014. márc. 4. 12:02
És milyen ízű? Hogyan fogyasztottad?
4. Dócy (válaszként erre: 3. - Lepke99)
2014. márc. 4. 11:25
És mit tapasztaltál a szedése által?
2014. márc. 4. 11:22
Én halpástétomot szedtem, várandósság alatt és szülés után.
2014. márc. 4. 10:52
Szeretnék valamit tenni az egészségemért, és kinéztem magamnak ezeket a táplálélékkiegészítőket.Valamelyiket szeretném megvásárolni, mert jókat írnak róluk.Van valaki aki szedte valamelyiket?
2014. márc. 4. 10:49
Kendermagolaj, articsókakeserű, halpástétom(halpáté)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook