Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kemoterápia után mennyi idővel lehet spermavizsgálatot csináltatni? fórum

Kemoterápia után mennyi idővel lehet spermavizsgálatot csináltatni? (tudásbázis kérdés)


6. zsuzsu 13 (válaszként erre: 5. - 008b8a4af2)
2013. jan. 24. 21:44
Akkor jó:))sajnos anno nem ajánlották fel:(
5. 008b8a4af2 (válaszként erre: 4. - Zsuzsu 13)
2013. jan. 24. 21:32
Sajnalom, nekunk van tarolva!
4. zsuzsu 13 (válaszként erre: 3. - 008b8a4af2)
2013. jan. 24. 21:10
Szivesen sajnos nálunk 30 éve alatt nem változott.((Anno erős volt a dózis amit kapott és szét roncsolta a here szöveteket így nem termelődik már spermium:(Csak donor jöhetne szóba amit nem vállalunk
3. 008b8a4af2 (válaszként erre: 2. - Zsuzsu 13)
2013. jan. 24. 21:01

Ez nem torvenyszeru. Van egy masik forum, ahol egy here daganatosnak a kezelesek utan ket egeszseges gyereke is lett. Van aki csinaltatot spermavizsgalatot es jobb lett neki, mint a kezeles elott. Majd oket is megkerdezem, de gondoltam hatha tud itt is vki vmit hozza tenni.

30 evvel ezelott meg sok minden mas volt, gondolom azota a gyogyszerek is valtoztak, de azert koszi!

2013. jan. 24. 20:23
Szia páromnak 30 éve volt és azóta nincs spermiumja sajnos mindent elölt(here rákja volt)
2013. jan. 24. 19:59
Sziasztok! Kemoterapia utan kb. mennyi idovel "szokas" spermavizsgalatot kerni?Tudom, hogy az onkologusok tobbsege ket evet mond, van amelyik szakirodalom csak fel evet ir. Paromnak jan. elejen telt el egy ev! Ket kor kemot kapott. Azon gondolkozunk, h tavasszal kernenk egy ilyen vizsgalatot! Erdemes szerintetek? Ha nem lesz jo, akkor mi a kov. lepes? Inszeminacio? Lombik? Ilyen esetben nekem lennenek elotte kotelezo vizsgalatok? Vagy egybol kezdes?A valaszokat elore is koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook