Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Karmikus találkozás? fórum

Karmikus találkozás? (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. csikil4ny (válaszként erre: 1. - F758a7200f)
2017. máj. 21. 21:17
Azóta megtaláltad a választ?
66. 8a65af67ce (válaszként erre: 60. - Grizus)
2017. máj. 21. 19:33
Ugyanígy gondolom én is.
2017. máj. 21. 19:26
Hm, hm. :D
64. gribedli*** (válaszként erre: 63. - Böbica)
2013. nov. 2. 21:31
Hú, én tudod, hogy csinálnám? Írj le mindent ami eszedbe jut, minden gondolatmenetnél nyiss új bekezdést! Ezután minden bekezdésnek csak az első mondatát hagyd meg! Lesz max 1 oldalnyi szöveg, de te is tudod, hogy amit mondani szeretnél neki, azt 1 mondatba is össze tudnád szedni, viszont az ember szeret mellébeszélni....leginkább akkor, amikor nagyon fontos az a valaki, szóval megy a drukk:)
63. Böbica (válaszként erre: 62. - Gribedli***)
2013. nov. 2. 13:40
Nem....végül mégsem találkoztunk! Beszéltünk telefonon,írunk egymásnak...most kicsit hagyom "pihenni" a dolgot. Megkért,hogy írjak le neki mindent,ami bennem van....de olyan zavarosak a gondolataim,hogy erre még várnia kell egy kicsit. Meglátjuk... :)
62. gribedli*** (válaszként erre: 61. - Böbica)
2013. nov. 2. 07:53

:)


Tortent azota ujdonsag? Leultetek beszelgetni?

2013. nov. 1. 11:38
Az én életemben is van egy ilyen ember. Négy évvel ezelőtt ismertem meg,mikor a jelenlegi munkahelyemre kerültem.Első látásra nagyon szimpatikus volt,és hihetetlenül vonzott hozzá valami.Semmit nem tudtam róla...és mégis csak azt éreztem,hogy meg kell ismernem,mert ő egy nagyon értékes ember. 8 hónapig úgy dolgoztunk egymás mellett,hogy köszönésen kívül más nem történt.Aztán lassan elindult valami...barátságnak gondoltuk,de mindketten tudtuk legbelül,hogy többről van szó.Sajnos "rossz időben" találkoztunk...ő végül ellökött magától...eldurvult a kapcsolatunk,és ki is lépett az életemből. Azóta sincs nap,hogy ne gondolnék rá.Rengeteget tett azért,hogy meggyűlöljem,de soha még csak haragudni sem tudtam rá.Most újra itt van...és,hogy ennek mi lesz a vége...egyelőre nehéz lenne megmondani. Csak azt tudom,hogy mint embert,sosem akarom elveszíteni,mert felnézek rá,és imádok vele beszélgetni. :)
60. grizus
2013. okt. 29. 04:05
A családtagok és a szoros barátok szerintem karmikusak, de lehet az ellenség is, vagy egy tanár pl. Egy példakép is, egy híres ember is.
59. Medoc (válaszként erre: 56. - 810c907cf0)
2013. okt. 27. 19:16
Igen....Átéltem én is....
2013. aug. 27. 10:31
en nem hiszek benne,habar egyik exem bent volt az eletemben korabban/a mult eletemben,josno mondta/de semi kulonoset nem ereztem.............
57. f758a7200f (válaszként erre: 56. - 810c907cf0)
2013. júl. 3. 09:40

Koszi a tippet, azon lennek de nem konnyu, mar hivott helyekre turazni, hogy menjek csaladostul ahova o jar egesz nyaron o is a baratnojevel de ezt nehez lenne beadni ugy a paromnak, hogy ne legyen ra feltekeny, szoval ez az ut nem jarhato egyaltalan.


Konnyu akkor, amikor ugyanahhoz a tarsasaghoz tartozik vki, nincs problemam ferfiakkal baratkozni es megtalalom azt a vonalat, hogy ne is legyen felreertheto az egesz, de az illeto nem tartozik a mi koreinkbe ugyhogy varok inkabb. Nekem nem er annyit ez a dolog, hogy veszekedjek miatta, netan megbantsam vele akit szeretek es ha tenyleg karmikus talalkozas volt, akkor majd ha eljon az ideje, a korulmenyek ugyis egymas melle sodornak:)

56. 810c907cf0 (válaszként erre: 1. - F758a7200f)
2013. jún. 29. 10:44
Már volt ilyenben részem. Mai napig a legjobb barátnőm:) Szerintem nem szabad az ilyen embereket elengednünk,ha felismerjük a talikor,hogy ez tényleg karmikus találkozás lehet,akkor szerintem érdemes kialakítani egy kapcsolatot.
55. f758a7200f (válaszként erre: 54. - °°°Bibie°°°)
2013. jún. 17. 18:36

Ezt ertem de mi van az olyanokkal akik meg elsore is nagyon szimpik es utana is?


Azokkal nincs semmi dolgunk?


Mert szerintem meg pont hogy kell egy kezdeti eros vonzodas ahhoz, hogy az ember vasarra vigye a boret. Egyebkent en nem hiszek abban, hogy nem oldjak meg az emberek mert a lelkunk okosabb mint mi es eleve mindenfele modon rakenyszerit arra, hogy egy adott karmikus feladatot elvegezzunk. Azzal az adott emberrel egyutt akinek meg pont az ellenkezojet kell elvegeznie, es addig nem is tudnak igazan eltavolodni egymastol. Ez neha car, mert egyik vagy masik szabadulna, megsem lehet

54. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 50. - F758a7200f)
2013. jún. 15. 13:29

.. pontosan az unszinpatikus embereknek van egymással dolguk.. azért hogy kiegyenlitsenek valamit (elözö életeikböl), de ezek pontosan azért nem oldodnak vagy kiegyenlitödnek, mert az unszipátiájukon nem látnak át..


ha nem most, akkor talán majd a következöben oldanak meg közösen valamit..



ez is karmiokus találkozás..;)

2013. jún. 15. 11:29

Es mas az amikor egy szenvedon segitesz meg megint mas az amikor valaki olyan keri a segitseget aki onhibajabol szenved es neked ahhoz semmi kozod.


A segitseg is vagy jon magatol egy emberbol, vagy nem. Nem lehet kerni. Erzelmileg zsarolni valakit, azt is eleg rossz megoldasnak tartom es sajnalom aki ebbe belefut, hogy valaki ot erzelmileg zsarolja.

52. f758a7200f (válaszként erre: 51. - Mothertiger)
2013. jún. 15. 11:25

Karmikus szempontbol ez olyan, hogy ugye mindenkinek megvan a maga keresztje es nem vagy koteles bevallalni a masoket.


Viszont a masok segitese vagy rossz karmajuk miatti szenvedes enyhitese az neked is pozitiv karmat szul, mint egy jo szo... Ennyi:)


En koszonom, de nem vagyok hajlando beallni a sorba hogy mondjuk szapuljak vkit mert neki tobb van vagy epp mazlija volt stb.


Szivesen segitek olyan embereket akik mar belul eldontottek hogy megvaltoztatjak az eletuket pozitiv iranyban de szerintem itt nekem mondjuk semmi erdemem nincs mert o mar eldontotte fejben, nem teszek mast mint rabolintok valamilyen gesztussal.


Amit eromon feluli dolognak talalok, az az, hogy egy vegsokig pesszimista, mindenert masokat okolo ember velemenyet megvaltoztassam. Ehhez keves vagyok es ezert gondolom, hogy sokakon tenyleg nem is lehet segiteni, ha akarsz, akkor sem csak visszahuz teged magaval az onos celjai fele vagy az o kis martirkodasaba.


Es inkabb menekulnek:)

51. mothertiger (válaszként erre: 49. - A2571c53fb)
2013. jún. 15. 10:18

Sokan írták, hogy "menekülni" kell az "ilyen" emberektől. Oké, mindenki elmenekül.

De SEGÍTENI hogy lehet rajtuk? Tényleg ennyire nincs segítség számukra, csak el kell kerülni őket?

50. f758a7200f (válaszként erre: 48. - °°°Bibie°°°)
2013. jún. 14. 19:00
Ez mi ez a kiegyenlito? Es miert unszimpatikus az ilyen? Mit jelent?
49. a2571c53fb (válaszként erre: 36. - F758a7200f)
2013. jún. 14. 18:27

Pontosan így van, de azért kiegészíteném egy harmadik érzéssel a gyűlölettel! Szerintem ez a legrosszabb, mivel a másik az összes energiáját arra fordítja, hogy gyűlöletében kiélhesse magát. Minden negatív érzés benne van és csak negatív dolgokat tud mondani és csak azt sugározza. Bárki aki a környezetébe kerül nagyon gyorsan amortizálódik, ha pozitív és megpróbál pozitívan gondolkodni.


Ez ellen nem lehet védekezni, csak szintén messziről kerülni, azonban sajnos vannak az életben olyan esetek, amikor szembe kell nézni ezzel is! Nagyon le tudja húzni az embert.


Az úgynevezett energiavámpírok már gyerek koroktól olyanok és rajtuk nem lehet segíteni. Élet minden oldalában csak a rosszat látják..és sajnos tőlük is menekülni kell, mivel ha nem tesszük meg minket is lehúznak!:-((

2013. jún. 14. 18:24
..és van a karma kiegyenlitö, unszinpátia..:)
2013. jún. 14. 18:20

..minden találkozás karmikus..:)


valamelyik mélyebb, szeretettel teli, és némelyik akár még fájdalmas és drámai is lehet..


még a "hülye tehén" is az..:))

2013. jún. 14. 18:12
Aki meg válaszol az ilyenekre, úgy kell neki:)
45. mothertiger (válaszként erre: 44. - F758a7200f)
2013. jún. 14. 09:22
Régen nem volt ilyen... Nem mondom, hogy nem kell, de mostanra már túl sok szex-téma van. Nem vagyok prűd egyébként. Csak néhány téma vagy kérdés már átmegy bizonyos határokon. Pl. hogy végzel önkielégítést...stb. Ehhez aztán végképp senkinek semmi köze.
44. f758a7200f (válaszként erre: 43. - Mothertiger)
2013. jún. 13. 18:43

:DDDDD


de legalabb olvasd el az elso hszt! Mert igazabol csak egy provokacio volt a sok peniszmericskelos-centizos forumok miatt:)

43. mothertiger (válaszként erre: 42. - F758a7200f)
2013. jún. 13. 18:32
A 2,5 centis? :D
42. f758a7200f (válaszként erre: 41. - Mothertiger)
2013. jún. 13. 11:31

:DDDDD


Mar tettem! A multkori forumon 2 perc alatt lett vagy 100hsz, pedig nem is peniszrol szolt, csak elsore ugy tunik:))))

41. mothertiger (válaszként erre: 40. - F758a7200f)
2013. jún. 13. 09:29
Tegyél egy próbát! A "kemény mag" azonnal meg fog jelenni, hidd el...!
40. f758a7200f (válaszként erre: 39. - Mothertiger)
2013. jún. 12. 20:24

Ja, ha azzal kezdtem volna, hogy: ba$zhatnekom van valakivel nagyon, szerintetek karmikus??


Akkor doltek volna a hsz-ek:DDDDD

39. mothertiger (válaszként erre: 38. - F758a7200f)
2013. jún. 12. 20:01

Köszönöm szépen!


Egyébként te nekem így ismeretlenül is szimpi vagy. Nagyon tetszenek a hozzászólásaid, meg a kiírt fórumtémáid. Szeretem az elgondolkodtató topikokat. Kár, hogy sokan (név nélkül, előítélet nélkül) "többe néznek" egy análszexes, péniszméretes fórumot, mint az ilyet. :(

38. f758a7200f (válaszként erre: 37. - Mothertiger)
2013. jún. 12. 19:42

Hat biztos hogy te nem!!! Ezt en garantalom:))))


Az, hogy valakinek lehetsz ellenszenves vagy mas neked, az nem jelent energiavampirsagot:DDD


Egyszeruen ezek akikrol beszelunk, olyan lelek nelkuli, kiuresedett emberek, kiegettek, fasultak. Mivel sajat maguk keptelenek szeretetet, energiat termelni (mig egy normalis, akar labilis emberke az kepes, kisebb nagyobb sikerrel de kepes ra es tuleli), ok az eletbenmaradashoz masokra vannak utalva mert erre keptelenek.


Keptelenek alkotni valamit az eletben ami hasznos lehet masoknak vagy a maguk oromere, allandoan sirankoznak de meg akkor is mikor csondben vannak, erezni basszus, hogy nem birsz a kozelukben lenni, nem tudsz velul mit kezdeni.


Ahol laktam regen, ott ilyen volt a portas. Ahogy hazaertem, folyton spuriztam fel a lepcson, nehogy eszrevegyen, mert akkor kijott, hogy panaszkodjon allandoan es kulsore is olyan egy taszito volt komolyan, kiraz tole a hideg meg most is:))))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook