Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyi ajándék szülőknek fórum

Karácsonyi ajándék szülőknek (beszélgetős fórum)


16. Anyagi
dec. 8. 20:30

Szerintem aminek legjobban örülnének, az egy közös program veled-veletek!!!


Lehet az egy színház, egy mozi, egy kiállításlátogatás, vagy egy fél nap a közeli fürdőben!

A lényeg a közösön van!!!!

15. birebora (válaszként erre: 10. - Papája)
dec. 6. 11:08
Én már úgy vagyok ezzel, hogy ha kérdezik megmondom. Pl, egy jó szempilla spirál vagy szemhéj tus. És ha én kérdezem az anyámat vagy a tesómat és azt mondják semmit, azt mondom úgyis veszek veszek valami, tehát mondjon valamit ne vegyem meg azt amire éppen nincs szüksége vagy van belőle 35 db. És működik:)
14. fakata
dec. 6. 10:23

Nálunk már évek óta ez megy. Egymás közt is. Élmény: koncertjegy, színházjegy. Szabadulószoba.

Vagy kaja. Minőségibb, amit hétköznap nem vennél meg, de ajándékba elmegy.

Vagy még házilag készült ételek. Lekvárok, likőrök, kekszek. Elfogy, nem sokáig foglalja a helyet. És jól esik adni és kapni is.

13. tumbo2 (válaszként erre: 12. - Ildi992)
dec. 5. 18:51
nincs kinek,
dec. 5. 18:41
“Másokat szeretnék megajándékozni a jelenlétemmel, a gondoskodásommal, a figyelmemmel. Számomra ez az ünnep. Idő ami adható az a legtöbb. Több idő együtt.
dec. 5. 18:39
Akkor ajándékoz nekik egyik utazási irodából, ahol magyar szolgáltatások is vannak, ajándékutalványt.
10. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 18:11

Én egy szülő vagyok és nagymama is.

Már karácsony előtt rettegek, hogy megint milyen felesleges dolgot kapok. Kérem a gyerekeimet, hogy semmit ne vegyenek, mert mindenünk megvan (szerencsére) de hiába. A lányom a fő ajándékozó, tudom csupa szeretetből és azt is tudom, hogy lenne jobb helye is a pénzének.

Én meg azt nem tudom hogy szoktassam le az ajándékozásról.


Lényeg, hallgassuk meg egymást és tegyünk úgy, ahogy a másik szeretné.

Én azt szeretném, ha nem kapnék semmit, viszont segítsen be a karácsonyi készülődésbe.

Ő azt szeretné, hogy legyünk együtt az ünnepek alatt mindannyian és Ő is gondtalan (házimunka nélküli gyerek) lehessen néhány napig.


Remélem az idei karácsony ilyen lesz, egyszerű, pihenős, összebújós, beszélgetős, társasjátékos, sétálós, kirándulós és nagyon jó hangulatú.

dec. 5. 17:58
Feldoboxok.
dec. 5. 15:56
Jegy stand up előadásra, ajándékutalvány étterembe, színházjegy, mozijegy, koncertjegy.
7. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 15:28

Nagyon szép környezetben vannak kiadó házak ,kandallóval jakuzzival,,remek sétahelyekkel.


Mégis ezek ilyenkor (is) időjárás függők,,,meg ha szeretik a kiszolgálást akkor csak a szálloda marad.

Nézelődj hol van olyan ahol mehetnek is ,,esetleg színházba,,múzeumba,,állatparkba,,stb.

6. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 15:16
Valamikor az IBUSZ szervezett szilveszterre "Út az ismeretlenbe" kirándulásokat. Akik befizettek, előállt a busz, és a vezetőn kívül senki nem tudta, hogy amelyikre felszálltak, majd hol fog megállni. Melyik városban, melyik étteremben, melyik szállóban... általában párok, esetleg családtagokkal négyesben... jó bulik voltak. Utazási irodákat kérdezz meg, talán valami hasonlót szerveznek manapság is. A karácsonyt pedig itthon töltitek velük együtt.
dec. 5. 15:06

Nem tudom, hogy mennyi idősek a szülők.

Én aminek örülök: Karácsonyi dekorációk, pl. lámpás, manók, illetve a kreatívkodásomhoz bármilyen alapanyag pl. festék, hungarocell formák, stb.

Esetleg az általam használt kozmetikumok, nem olyan, amit kitalálnak, hogy az jó lenne, azaz a megszokott parfümöm, dezodorom, tusfürdőm, csokoládék, fülbevalók...


A férjem szereti a kütyüket, fülhallgató, időjárás állomás, ebook, hangszóró, stb. de örül egy jó pulcsinak is. Neki jöhet pia is és csokoládé is.

4. bnedora (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 14:29
Én biztosan örülnék negyedszerre is a wellness pihenésnek. Nálunk már csak anyósom él, így neki tea, kávé, gyümölcs lesz ajándékba.
dec. 5. 14:20
Városban laknak, szeretnek kirándulni, de az utolsó három évben wellness pihenést kaptak. Mostmár jó lenne valami más.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 13:58

Mit szeretnek,,vagy hobbi van e,,városban laknak vagy falun,,ottzhonülősek vagy szívesen kirándulnak,,sétálnak.

Valami támpont?:)

dec. 5. 13:54
Ki mit ajándékozna szülőknek. Mindenféle kacatuk megvan már, egy rakás könyvük is. Inkább élményben gondolkodom. Semmi ötletem nincs.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook