Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kaptam egy egyhetes hévízi beutalót, mit vigyek magammal, mire lehet szükségem? fórum

Kaptam egy egyhetes hévízi beutalót, mit vigyek magammal, mire lehet szükségem? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. okt. 22. 23:58

Remek!Ezt az Aushan-beli formáját a szervezésnek még nem hallottam,de határozottan jó és megéri.

A termékbemutatást vagy az üdülőjogost(már más a neve)már nem szeretem.Elmegy egy csomó idő a beszélgetésre és a végén kapunk egy olyan helyre "beutalót"ahová eszem ágában se volt elmenni és még fizethetek is annyit,mintha a neten akciós csomagot vettem volna.Már nagyon ritkán megyünk ilyenre,mert ha összeszámolod az összes kiadásod,az nem olyan olcsó.Néha persze szívesen indul el az ember,..egyszerűen mert mehetnékje van és épp pénze is:))

2012. okt. 22. 17:39

Nem fogod elhinni, életeben először engedtem egy kicsit erőszakos "szervezőnek", az Aushanban kapott el, két papírt kaptunk a párommal, amit le kellett kaparni és én három elefánnttal nyertem, először egy utat, azután ajádékba választhattam még kettőt és valami ajándékot is fogunk kapni. 12.000 forintot kellett ott fizetni és három élményutalványt kaptunk 25-27000,-Ft-ért darabját

két főre 4nap 3éjszaka, és 3nap két éjszaka, reggelivel, kedvezményes ebéddel, vacsorával. Ráadásul előtte kb. egy hónappal előtte telefonon meghívtak egy vacsorára, természetesen termékbemutató volt, de kaptunk egy szállodai utalványt, ami 2013 áprilisig használható fel, Parádfürdőre. 3-6 napra a szállás fizetik. Életemben nem nyertem még semmit. Ezek most nagyon jól jöttek, mert évek óta készülünk már elmenni valahova kikapcsolódni, de mindig elmarad. Hévízen pedig kaptunk egy ajánlatot a szervező kft-től, arra, hogy 200.000,-Ft-ért 35 alkalommal hasonló kedvezményes utalványt kaphatunk. Időhatár nélkül, akárhány fő igénybeveheti, és örökölhető. Ez utóbbi a mi korunkban már nem mellékes.

A mostani utazásunkhoz összeállított lista bevált, el is tettem (csak megtaláljam :)

2012. okt. 21. 15:07

Hol nyertek ti ennyi jó utat?A végén tényleg rutinos leszel:))Én írtam régen egy alap listát arról,h mit kell vinni télen-nyáron és ha apartmanba megyünk(főzés miatt több dolog kell).Ilyenkor(1 hét múlva mi is utazunk)előveszem és az segít a pakolásban.Ajánlom neked is,mert nagy segítség.

Egerszalók biztosan remek lesz!Ott még nem jártam,de sok jót hallottam róla.

Az eltévedés nem olyan rémes ha nem időre megy az ember.Engem egyáltalán nem zavar:))Magyarországon!

31. n.diamond (válaszként erre: 30. - Mafalda)
2012. okt. 21. 14:55

Köszi !

Képzeld a Hévizi nyereményutaványon kívül még egy Hévizit és egy Egerszalókit is nyertünk. Hévízre most már nem megyünk, de december 15-ig még Egerszalókra mindenképpen. Már rutinosabb leszek a csomagolásban,és azz útra is jobban felkészülünk eltévedés ellen.

2012. okt. 21. 14:47

Az utazásban én is a hazaérkezést nem szeretem:((

Igaz előtte is sokat kell pakolászni,de akkor még tele az ember jó érzéssel,mert előtte áll sok szép nap.De hazaérkezéskor por,a virágok így-úgy ellátva,kaja nincs és sok a mosnivaló.Hát tényleg min.2 nap,mire rendeződök.De akkor is megéri,mert "elmenni jó":))))

A híd alatti bomba körzetébe estetek?Rossz lehet kiköltöztetve lenni,de szerencsére nem volt semmi baj.Jó pihenést itthon!

29. n.diamond (válaszként erre: 28. - Mafalda)
2012. okt. 21. 14:32

Csütörtökön jöttünk haza, kipakoltuk a táskákat, de elpakolni már nem volt lelkierőnk. Nem tudom, híztam-e, de most nem is érdekel (ellenkezőleg a csak hasra derékra akarok fogyni fórumban írtakkal). Annyi husos nőt láttam, akiket abszolut nem zavart a dagiságuk.

Másnap reggel 8 órakor becsöngettek, hogy bombariaó miatt hagyjuk el a lakást délután hatig. Összekapkodtuk a legfontosabb dolgainkat, és elmentünk párom lakásába. Szombaton jöttünk haza, őt délután behívták dolgozni.Itt a kupi, ráadásul tiszta por az egész lakás. Szóval jó, hogy elment és csak ma délután jön haza, mert csak útban lenne. Túlvagyok nagyjából az elpakoláson, három mosáson és körberohantam a lakást (40m2) a mopfeltörlővel és a poronggyal. Egy kicsit megnyugodtam.

Nem szoktam utazni, igy a két-három nap pihenés ára két nap stressz, és meló. De azért nagyon jó volt.

2012. okt. 21. 08:34

Most látom csak,milyen régen írtál már.Azóta otthon vagytok.Remélem használt a fürdő!És híztál-e?

A hibák nem zavarnak,előfordul mindenkivel!

Szép napokat itthon!

27. n.diamond (válaszként erre: 26. - Mafalda)
2012. okt. 17. 19:31

Jó sok hibával írtam legutóbb :(, én is arra goldoltam, hogy unalmas ugyanazt csinálni, mint otthon, bár a gyógyvíz nekem remélem használni fog.

Kisütött a nap, ebéd után elmentünk sétálni. Lefelé indultunk, a párom ijedten jelezte, hogy ez visszafelé emelekedő lesz. Jól esett a séta, bár az utolsó métereken már nagyon igyekezett "nem meghalni". Ma kihagyjuk a vacsorát. Holnap reggel még egy kis fürdő, és dél körül megyünk haza, addigra jó meleg lesz.

Bocsi, de általában sok hibával írok, sokszor nincs türelmem újraolvasni az elküldés előtt, és csak a válaszok olvasása után veszem észre, milyen baromságok sültek ki az elütéseimből és betükihagyásokból. Ügyeskedjetek,megfejteni:)

2012. okt. 17. 13:06
Amikor azt írtam,hogy túl nyugodtnak tűnik az életetek most,arra gondoltam,hogy nekem ez unalmas lenne:)))De a férjednek nyilván erre van szüksége.Mi autókázni szoktunk más helyekre,mert a férjem meg állandóan menne.Nálunk már süt a nap,ott is biztosan ez lesz előbb-utóbb,..és akkor elindulhatsz virág-nézőbe:)
25. n.diamond (válaszként erre: 24. - Mafalda)
2012. okt. 17. 11:48

Az eltévedésekkel csak különböző autósztrádákat láttam, meg jóindulatú, de (bocsánat) együgyü útbaigazítókat. Gépezni, aludni otthon is tudok.

Az jó, hogy elám eszik az ételt és mosogatno sem kell, de így csak hízni fogok, pedig fogyni szeretnék. Miden nap úszom, üldögélek a gyógyvízben, de bagyon bosszant ez a rossz idő.

Nem tudom megnézi,mi van a virágokkal :))))

2012. okt. 17. 11:19

De az eltévedésetek miatt legalább világot láttatok.Mi is gyakran tesszük:))

Kicsit túl nyugodtnak tűnik az életetek,de lehet hogy épp ez lesz a jó.Enni,fürdeni jót tudtok,ez szerencse.Jut elég időd a gép mellett ülni,játszhatsz kedvedre.Vagy olvasgatsz?Azért kívánom,h tudj menni sétálni,mert a mozgás nekem is nagyon tud hiányozni.

A virág dolgon meg tényleg csak nevetni lehet.Egy kertész néha hátrány is tud lenni:))Most már nem is bánom,h nekem nincs!

2012. okt. 16. 11:54

Sziasztok érdeklődők !

MOst a "nyaralás" közben is küldhetek élménybeszámlót, mert hoztam a gépemet. Rossz időt jósoltak, és a párom a sportot(tv-ben) és az alvást szereti, igy gondoltam ,lesz időm írni.

Első nap: Nem arra jöttünk, amerre kellett volna, kb kétszer annyi utat tettünk meg,mint a normális. Viszont meleg volt és izzadtunk.

A szálloda az előzőhöz képest gyenge, szerencsére a felújított szárnyban van a szobánk, és az szép és kényelemes. Mindössze három medencéje van , két beltéri meleg és egy kültéri kevésbé meleg úszómedence.A szauna éppen ezen a héten rossz. A kaja a'la carte sem drága, és finom.

Második nap (ma): szakad az eső és hideg van. A svédasztalos reggeli, bőséges és jó. Hévízre kell mennünk egy banki ügyet elintézni,ez a sz... idő erre lealább jó. Persze megint eltévedtünk, eláztunk. És most itt ülök a szobában, a párom alszik. Várom az ebédidőt. Utána vagy medence,vagy ágy. Most szivesen sétálnék egy kicsit, hogy beszámolhassak a barátnőmnek a virághelyzetről. Képzeljétek, a "lopott" gondosan ápolt "gazait",amit el akart ültetni,a ketészük, zacskóstul kidobta.

Az egész sztorin szabad nevetni :)))

22. 298b15dfdd (válaszként erre: 21. - Dutraman)
2012. okt. 16. 07:35
Ha visszaolvastál volna tudnád,hogy már az élménybeszámoló is megvolt!:)))
21. Dutraman (válaszként erre: 1. - N.diamond)
2012. okt. 16. 05:46
Ha kérhetném engem vigyen magával!
2012. okt. 16. 01:34
Örömmel olvastam a beszámolódat.Jól érezted magad és kipihented,amit most folytathatsz.Annyi mászkálás után nem is baj ha a férjeddel csak pihiztek.Azt hiszem tavaly volt Hévíz a leggazdagabb város,azért lehet olyan szép és rendezett.Jót tett a víz?Vagy neked nincs is semmi bajod,csak élvezkedni mentél?
19. n.diamond (válaszként erre: 18. - Mandarinmandarin)
2012. okt. 11. 10:18

Ari vagy, hogy érdeklődsz. Már aznap akartam írni, amikor hazajöttem, de még midig ruha és egyéb kupacok között ülök tanácstalanul (persze a mosógép megy), mert hétfőn (15-én) a párommal megyek ugyancsak Hévízre. A különbség az, hogy ahol voltam az egy szuper szanatórium,szóval fürdőköpeny, melegítő papucs a stílus, néhány "szörnyelladefrásztól",eltekintve aki minden vacsorához más ruhát vett fel, de ez nem segített a rondaságán, csak felhívta rá a figyelmet. Most egy négycsillagos szállodába megyünk, csak 4 nap,három éjszaka (nyertük az 50%-os kedvezményes üdülést). A múlt héten a barátnőmmel és egy ismerős házaspárral voltam, akiknek le nem állt a lábuk.A délelőtti kezelések után, az ebédet és vacsorát kivéve egyfolytában mentünk. Ha a lábamra km órát szereltem volna, annyi km-t mutatna, mint amennyit egész évben mászkálok. De hála nekik így bejártuk a várost, és meg kell mondjam szemem szám tátva maradt, mert ilyen szép, tiszta, csupa virág, izléses várost még nem láttam. (igaz kb 20 éve nem utaztam). Nagyon jól éreztem magam, a barátnőmmel halálra röhögtük magunkat. KÉpzelhetitek X év után az idén a 40 éves érettségi találkozónkon találkoztunk hosszú évek után, pedig a gimiben a legjobb barátnők voltunk. Gondolhatjátok, mennyi emlék jött elő,olyanok voltunk mint két 60 éves tini.A Hévizi tóban azon a szivacscsövön 3 órát lebegtünk és kibeszéltük összes pasinkat, a jelenlegiekkel együtt.

Szóval, aki pihenni akar annak is, és aki szórakozni, annak is ajánlhatom.

A barátnőm virágbuzi, és utolsó pillanatban érkeztünk, mert a harmadik nap kezdték kiszedni a nyári virágokat, teljesen kétsébe votl esve, először a sötétben egy-egy szálat, atán gátlástalanuk tövestül szedett ki gyönyörű broméliákat(azt hiszem). Megigértem neki, hogy majd fényképezek, milyen virágokat telepítettek télre. A megvalósítás még kérdéses, mert a párom közölte, neki elég a beltéri gyógy-és úszómedence és a szauna, semmi affinitása nincs kilépni a szállodából.

Összefoglalva: Nem hagytam itthon semmit, csak néhány felesleget vittem, és az egész CSODÁLATOS volt.

2012. okt. 10. 20:20
Na milyen volt?
17. bnedora (válaszként erre: 15. - N.diamond)
2012. szept. 28. 21:17

Mi is így járunk, pedig elég sűrűn megyünk wellnessezni. Általában sok holmit nem is veszünk fel, annyit viszünk, vagy éppen itthon hagyunk valamit.

Érezzétek jól magatokat!

2012. szept. 28. 20:40
Érezd jól magad!Biztos lesz ami nem kell,de pl.az időjárás kiszámíthatatlan,így kell hideg-meleg ruha akkor is,ha végig 25 fok lesz!Várjuk a beszámolót!!!
2012. szept. 28. 20:23

Lányok, köszönöm a segítséget. Tuti, hogy viszek felesleges dolgokat és itthon hagyok valamit, ami kellene, de ez van. A barátnőm rutinos utazó, kicsit meglepődött a csomagomtlól, nagynak találta.

Ha megjöttem , beszámolok, akit érdekel, valószínű derülni fog.

2012. szept. 26. 10:13
Nem is feltétlen a hagyományos úszógumit láttam ott,hanem azt a hosszú hurkát,amit össze lehet "kötni".Azt hiszem kölcsönözni is lehet ott,de vásárolni biztos.De ha nem tudsz úszni,akkor a bentibe menj,az is nagyon jó,sok masszírozó vízsugár is van benne.Ha nyugdíjas vagy vidd az igazolványodat,mert arra kapsz kedvezményes jegyet.A bentibe ez 1500 ft.De a tavat mindenképpen ki kéne próbálnod,mert az szenzációs!Viszont leállni sehol nem lehet benne,azért kell a gumi.
2012. szept. 26. 09:55
Ha mész a tóba is fürödni és nem tudsz biztonságosan úszni, akkor úszógumit vigyél feltétlenül.Nem nevet ki senki,sok-sok ember úszógumival fürdik ott.Strandpapucs nagyon fontos.
2012. szept. 26. 09:33

Praktikus a farmer+ pólók,pulcsik.Egy alkalmi

öltözék,amit szeretsz.Fontos egy kényelmes cipő,mert

nagyokat lehet sétálni is.Természetesen az előttem

felsoroltak fontosak.

11. n.diamond (válaszként erre: 9. - F799cac10e)
2012. szept. 26. 09:31
Sajnos, nem rajtam múlik !
10. n.diamond (válaszként erre: 8. - Bnedora)
2012. szept. 26. 09:29
Üdülő
2012. szept. 26. 09:22
magamat
2012. szept. 26. 09:10
Azért azt jó lenne tudni, hogy hol fogsz megszállni: hotel, panzió.
2012. szept. 26. 09:07

Az előttem szólóakhoz: pénz, bankkártya, ott minden drágább, kaja, ha apartman, igazolványok, programlehetőségek választása előtte a Neten, térkép, előtte megnézném a szállást is a Neten. Felhívnám őket..parkolási lehetőségről, érdeklődnék, annak díjáról, ha kocsival, ha meg vonattal, vállalnak-e transzfert, elég sok szállás emelkedőn van! Van-e wifi, ha igényled...nehogy már ne tudj Hoxázni:_)


Jó pihenést!

2012. szept. 26. 09:02
Esernyő,olvasni való,toll(ceruza)a rejtvényhez(ha szoktál fejteni).Én szoktam vinni törlőruhát,hogy a fürdőszobában le tudjam törölni amit kell:).Hajszárító talán,és hajápoló szerek(ha kell),mert a víztől tönkre fog menni a frizurád.
5. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 4. - Mafalda)
2012. szept. 26. 08:52
Valóban! Ezekre nem is gondoltam, én dinnye! Fürdő beutaló még jó hogy kell fürdőruha!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook