Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolatot visszahozni a nullából fórum

Kapcsolatot visszahozni a nullából (beszélgetős fórum)


1 2
2015. febr. 6. 19:14

Ez a tipikus 'minek vegyem meg a tehenet, ha ingyen kapom a tejet' esete. Nem veled van a baj, hanem a mai férfiak és a világ beállítottságával.

Szerintem hagyd, ne keresd. Találhatsz még olyat, aki elég érett, szeret és komolyan vesz téged.

2015. febr. 6. 17:05

Azért nem kell a pasit azonnal leírni, mert egyikünk sem volt ott, hogy tudja pontosan mi történt. A topicnyitó maga is elismerte, hogy erőszakos volt a jövőjükkel kapcsolatban. Nem mindegy, hogy mennyire, mert van a nyomásgyakorlásnak, a nyafogásnak, érzelmi zsarolásnak olyan szintje, ami igenis okot ad a szakításra, főleg egy még nem túl szilárd kapcsolatban.

Vannak türelmetlen, bizonytalan nők, akik siettetni akarják a dolgokat, gyorsan be akarják betonozni a kapcsolatot. Pedig ez így nem megy...

10. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Hope4Love)
2015. febr. 6. 10:49

azért viselkedik sértetten, mert te össze akartál költözni vele? hááááát én nem foglalkoznék vele a helyedben. hogy neked könnyebb-e úgy lezárni, hogy beszélsz vele, vagy úgy, ha minden kapcsolatot megszakítasz, azt neked kell tudnod

ne kegy legyen a részéről, ha úgy dönt, mégis futhatsz még egy kört mellette. azért akarja újrakezdeni, mert szeret és szüksége van rád

9. Tuksika (válaszként erre: 7. - Zsú1965)
2015. febr. 6. 08:32
Sajnos én is ezzel értek egyet... :/
2015. febr. 6. 06:33
Gondold végig,h. a 9 hónap alatt milyen embernek ismerted meg. Próbáld meg felidézni, h. amikor említetted neki az összeköltözést, hogyan reagált - minden alkalmat végy számításba és azt is nézd, h. Te milyen helyzetben mondtad neki pl. épp mással volt-e elfoglalva és nem tudott Rád figyelni. Úgy gondolom, hogyha nem akar összeköltözni, az nem feltétlen azt jelenti,h. nem szeret Téged. Lehet van rossz tapasztalata, félelme, amit nem mondott még el Neked. A fenti kérdésekre nem kell ide válaszolnod, ezt magadban rendezd. Azt is nézd meg, h. Neked miért olyan fontos az összeköltözés.Ha úgy érzed, felkészültél a kapcsolatotokból, kérj egy találkát tőle. Én feltárnám előtte a szándékaimat, h. mit szeretnék ettől a kapcsolattól, miért fontos számomra az összeköltözés. Kérném, h. meséljen ő mit vár Tőled, h. neki miért nem jó az összeköltözés. A benned lévő, vele kapcsolatos kérdésekre csak ő tudja a választ. Próbálj felé nyitott, kedves, szeretetteljes lenni. Ha megérzi, h. nem bántani akarod, hanem küzdesz magatokért, ő sem fog támadólag fellépni. Szerintem egy mélyebb, érzéseket, szándékokat feltáró beszélgetés elengedhetetlen a kapcsolat rendezése céljából. Ha mégsem jól alakul a beszélgetés, akkor legalább elmondhatod magadról,h. Te megtetted a részed a kapcsolat megmentéséért.
2015. febr. 6. 05:53

Ha egy kapcsolati problémára az a megoldása, hogy szakít, akkor nem akarja igazán azt a kapcsolatot.

Engedd el, felejtsd el.

6. 5b618279dc (válaszként erre: 5. - 5b618279dc)
2015. febr. 6. 05:35
(Nem "savazásnak" szántam, ez a véleményem.)
5. 5b618279dc (válaszként erre: 2. - Hope4Love)
2015. febr. 6. 05:34

A jelen helyzet az, hogy kidobott.

Legyen már tartásod!

2015. febr. 6. 05:33
Hacsak nem 15 évesek vagytok akkor a költözés gondolata tök természetes, hogy felmerült benned. Benne ezek szerint nem, sőt a szavaidból azt veszem ki, hogy egyenesen támadásnak vette. Miért is szeretnéd rendben hozni ezt? Egyértelmű hogy nem biztos az érzéseiben irányodba, mert akkor nem így élné meg a költözés gondolatát. Ezzel járó felelősségtől nem gondolom, hogy szabad megijednie ha igaz a szerelme irántad
2015. febr. 6. 04:46

9 hónap után szakított.


Miért akarod vissza?


Nem is ő az igazi!

2. Hope4Love (válaszként erre: 1. - Hope4Love)
2015. febr. 6. 02:56
Arra lennék pl. kíváncsi, hogy az, hogy beszélgetek Vele jó vagy rossz jelen helyzetben?
2015. febr. 6. 02:52

Sziasztok!


2 hete szakított velem a párom 9 hónap után, de azóta azért minden nap beszélgettünk még. A szakításának az volt az oka, hogy én meglehetősen erőszakos voltam vele a jövőnket illetően (sürgettem az összeköltözést).

Azt mondta, ezzel teljesen "szétgyilkoltam" most az agyát, nem ígéri,hogy minden a régi lesz ezek után, csak most hagyjam. Beszélgetni próbálunk minden nap, néha sértett vadként viselkedik, de néha egész normális. Kérdésem az lenne, van-e valakinek hasonlóban tapasztalata, mit lehet egy ilyen esetben csinálni azon túl, hogy hagyom picit csillapodni? Vajon várjam még, hogy minden helyrejön közöttünk? Amolyan férfi és női praktikákat várnék és nem savazást, ugyanis bárki kerülhet ilyen helyzetbe. Köszönöm annak, aki segíteni próbál!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook