Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolat elején mennyire normális az ottalvás, férfinél való tartózkodás? fórum

Kapcsolat elején mennyire normális az ottalvás, férfinél való tartózkodás? (beszélgetős fórum)


1 2
46. Kacsahercegno (válaszként erre: 43. - NomNom)
2021. febr. 15. 09:38
Szándékosan túloztam el, csak hogy mennyire ütközik a két dolog, mármint a FI exhibicionizmusa egy birtoklásmániás pasassal. Egy normális féltékenység szerintem sem árt, de ez amit a FI ír ez nálam már enyhén túlmutat egy normális féltékenységen. 😨
2021. febr. 15. 09:33

Van kalapja nimcs kalapja..

Ha kellesz az a baj, ha nem akkor az. 😵🥴

44. Epresturmix (válaszként erre: 43. - NomNom)
2021. febr. 15. 09:26
Mèg nem a csaja, tehát tudja, hogy (m)ilyen. Nem a kapcsolatban kezdte el, mondjuk fél év után, hanem így ismerte meg. Itt egyik sem bír magával. A csaj nem fèr a bugyijàba, a pasi meg meg akarja mutatni neki hogyan férjen bele! 😀
43. NomNom (válaszként erre: 41. - Kacsahercegno)
2021. febr. 15. 09:16

Mondjuk a csador meg a 3-400 lájkot vonzó kép/stílus között igen nagy a szakadék. 😂 Ha pasi lennék és a csajom ilyen képeket rakna ki magáról én is a körmére néznék...

Nem tudom megérteni az ilyesfajta feltűnési viszketegséget.

42. Epresturmix (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 08:46
Azért te sem vagy kutya! Gondolom milyen kèpek lehetnek rólad, ami ennyi férfit odavonz egy like erejéig! Maradj a szerepedben. Lehet jobban jársz ribikènt mint egy párkapcsolatban. 😀
2021. febr. 15. 08:30
Hát te tudod, ha egy faszi kedvéért csadorban akarsz járni, meg hagyni hogy mindenkitől eltiltson akkor hajrá. Én ebbe így biztos nem mennék bele, hogy már ennyi idő után látszik hogy egy ilyen agresszív, féltékeny hisztikirály. Az ilyenekből lesznek azok akiknek aztán eljár a keze, mert "kinek öltöztél így ki" meg "láttam hogy néztél rá"...
40. liliom10 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 08:27

kóros féltékenység :

[link]


Olvasgass a témáról !!!


Addig térj észhez és szakíts, még bele nem szeretsz teljesen ! Ha ő szeret beléd, egy perc nyugtod nem lesz ! Remélem, megverni, megfenyegetni nem fog ! Ki tudja, nála ez meddig fog elfajulni ?

Hány évesek vagytok ?

39. f.frezia (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 15. 05:03

Ha már az ismerkedési szakaszban viták vannak és látod, hogy ez is meg az is probléma, miért nem vetsz véget neki?


Az ismerkedési szakasznak teljesen másról kellene szólni..

38. Amaunet (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 23:01
Hűűű, mennyi like!
2021. febr. 14. 22:49
Azt tudni kell rólam, hogy a stílusom is kicsit kacérabb, tehát néha fölveszek dekoltáltabb felsőket, vagy miniszoknyát, magassarkút, és őszintén szólva szeretnek a férfiak, megnéznek, ha internetre kiteszek képeket 200-300-400 like-ot kapok rájuk, és félek, hogy idővel ez is vitákhoz vezetne.
2021. febr. 14. 22:45
Csak írogattunk, ő már akkor mondta, hogy ragaszkodik hozzám, írtam az egyik közös ismerős live videójához, hogy énekeljen nekem is valamit, rögtön rájött a féltékenységi roham.
35. Channa* (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 22:30

Akkor neked nem is a lényeg, hogy ott aludj e, mert mit szólnak a szomszédok, hanem teljesen más.


Miért nem ezt kérdezed akkor?

2021. febr. 14. 22:27
Ööö hát szerintem nem az ottalvás és az együtt tartózkodás a baj, hanem hogy ez a pasi egy idióta.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Liliom10)
2021. febr. 14. 22:22
Ez közeli ismerőse is megerősítette, hogy a legutolsó barátnője 2 hónapig bírta vele, folyton hivogatta, ha nem volt mellette, hogy merre van, kivel van, borzasztó féltékeny volt. Legutolsó alkalommal amikor beültünk egy kávéra, ő kiment elszívni egy szál cigit, én időközben a tesómnak írtam, amire visszaírt és mosolyogtam, rögtön megkaptam, hogy hát ő most jött rá, hogy nekem rajta kívül van valakim, hogy én megcsalom őt. Az elején azt hittem, csak viccel, és nevetve rávágtam, hogy persze, hogy megcsallak. Aztán volt ott cirkusz.
32. liliom10 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 22:16

Úgy tűnik, ez a férfi egy nagyon féltékeny típus. Figyeld a jeleket !!! Ha azt várja, hogy próbáld magad mellett tartani, mikor el akar menni a haverjaival, akkor ő is ezt teszi, mikor Te akarsz a barátnőiddel elmenni. És ez csak fokozódni fog. Majd nem is enged sehová elmenni.

Én már most az elején elmenekülnék, nemcsak a 22. hozzászólásod miatt, hanem az egész történet arra utal, hogy ez a pasi nem fog boldog életet biztosítani egy nőnek sem. Ki akar sajátítani magának !

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Amaunet)
2021. febr. 14. 22:16
Lehet, hogy egy kicsit zavaros, ahogyan leírom a történetet, de a valóságban még kaotikusabb ez az egész. Nagyon sok hullámvölgy van benne már most.
30. Channa* (válaszként erre: 28. - Érdekes73)
2021. febr. 14. 22:14

Áááá, amikor a férjemmel ismerkedtem, akkor én is sokszor örültem, hogy ma suli van, vagy edzés, vagy találkozok haverokkal:DDDD


Ha csak rajta múlt volna, akkor az első naptól éjjel és nappal is együtt lettünk volna...

29. Amaunet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 21:14

"Pár találkozás volt, 2. alkalommal felmentem hozzá egy este"


" Eltelt olyan 4-5 hónap, havi 1 alkalommal látott futólag vagy én ő"


Nem jó az, ha elaprózod és csepegteted az infót, mert könnyen azt hihetjük, hogy éppen most találod ki.


Ez az első fórumod ezzel a témával/pasival? Mert nagyon hasonlít egy-két korábbihoz.

28. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 21:00
Ha tényleg érdekelne akkor szívesen lennél vele együtt sok időt...
27. f.frezia (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 20:58

Azt írtad nem volt több 3 találkozásnál.

Most meg azt, hogy miért hagytad a haverjaival bulizni.. vagy te inkább barátnőznél.


Nem értem.

3 randi után ilyenek nincsenek. Na meg nagy szerelmi vallomások se.

26. vigyefene (válaszként erre: 25. - Epresturmix)
2021. febr. 14. 20:37
Vagy inkább az ördögé.
25. Epresturmix (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 20:36
😀😀😀 Jézusereje!
24. Ildi (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 20:30
Bocs,de a koma gondolkodása gáz..
2021. febr. 14. 20:28
Elég végletes a gondolkodása - mindent vagy semmit. Nekem ez egy kicsit túl sok lenne kezdetben. Szerintem próbáld vele megbeszélni, hogy nem akarod teljesen feladni az életed. Ne hagyd, hogy rád erőltessen dolgokat, amire még nem vagy kész.
2021. febr. 14. 20:26
Egyszer összevesztünk és mondta, hogy hétvégén menne a barátaival, amire azt mondtam, hogy ok, menjen nyugodtan, lenyugszik mindenki, és megbeszéljük majd a dolgokat, akkor ugyancsak fel volt háborodva, hogy hogy mondhatom, hogy szeretem őt, ha meg se próbáltam magam mellett tartani, egyszerűen csak elengedem a haverjaival...
21. Channa* (válaszként erre: 19. - Amaunet)
2021. febr. 14. 20:14
Pontosan!
20. Channa* (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 20:14

Akkor meg kell vele értetni, hogy van egy életed és azt is élni fogod. Vannak barátaid, akikkel ezentúl is találkozni fogsz, stb.


És ha nem érti, akkor lapát...

19. Amaunet (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 20:03

Hoppá, hoppá! Vigyázz!

Ha jól érzed magad vele akkor is szabj határokat időben!

Ne hagyd, hogy irányítson!

Ha már most a barátnődre is féltékeny később eljuthattok addig, hogy dolgoznod sem kell majd bejárni. Sőt! Sehova nem kell majd járnod.:)

18. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 20:03
Lakva lehet legjobban megismerni.
17. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 19:58
Mosogatógépe, robotporszívója, mosó- és szárítógépe van a pasinak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook