Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kapcsolat elején mennyire normális az ottalvás, férfinél való tartózkodás? fórum

Kapcsolat elején mennyire normális az ottalvás, férfinél való tartózkodás? (beszélgetős fórum)


1 2
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Channa*)
2021. febr. 14. 19:53
De, jól érzem magam vele, viszont ha mégse találkozok vele, mert beülök valahova a barátnőmmel, akkor megharagszik, hogy megint elutasítom őt, holott ő velem akarta tölteni az estét.
2021. febr. 14. 19:52
Igen, mennék, mert úgy legalább kiismerném sokkal hamarabb, nem pocsékolok el fél évet vele miközben nem is illünk össze.
14. andi6020 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 19:37
Tényleg a szomszédok véleménye érdekel?
2021. febr. 14. 19:27

Ha nem vagytok már gyerekek, akkor csak el tudod dönteni, nem?


Ha 2 találkozás után felmertél menni hozzá, stb., akkor nem értem, hogy az ott alvás miben zavar?


Ki akar sajátítani? Ezt miből gondolod?

Nem érzed vele jól magad? Nincs miről beszélgetnetek? Erőszakos?

Vagy?

2021. febr. 14. 19:19
Volt egy elég nagy törés ismerkedés során, mivel annyira nem foglalkoztam vele, mert féltem, hogy ki fog használni, amikor megkaptam tőle, hogy nem is érdeklem már, befejezte velem. Eltelt olyan 4-5 hónap, havi 1 alkalommal látott futólag vagy én őt, de ennyi, max 1-2 szót váltottunk. Aztán én kezdeményeztem, beszélgettünk, majd megkérdezte, hogy nem megyek hozzá egy este, tudtam, hogyha nemet mondok, akkor többé nem lesz semmi, inkább elfogadtam, hogy lesz egy esténk s kész, arra álmomban se gondoltam, hogy azt akarja, hogy aludjak nála, meg ne haza menjek, hanem hozzá.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - F.frezia)
2021. febr. 14. 19:13
De alig ismerjük egymást. Nem volt több 3 találkozásnál s hónapokon át beszélgettünk messengeren. Majd bevallja nekem, hogy ő ragaszkodik hozzám, kedves vagyok számára.
10. f.frezia (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 19:03

Szerintem ez teljesen normális, főleg ha már mondtátok egymásnak, hogy szeretlek.

Az nem volt korai?

Valószínű de, mert akit szeretsz, azzal együtt szeretnél lenni, amikor csak lehet.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2021. febr. 14. 18:57
Úgy indult az egész, hogy elkönyveltem, hogy csak szexet lesz és kész. Aztán meglepett, hogy menjek munka után hozzá, aludjak nála, mehetek tőle reggel dolgozni, elvégre nem vagyunk már gyerekek. Ezt pedig nem tudtam hova tenni, miért kell ilyen hamar ilyen sok időt tartózkodjak nála? Miért kell lássák a szomszédok, hogy onnan megyek dolgozni, oda megyek munka után?
2021. febr. 14. 18:55
Én ilyenre vágynék
2021. febr. 14. 18:53
A kufírc után már nem mindegy mennyit vagy ott?
6. andi6020 (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2021. febr. 14. 18:47
Jó tapasztalataid lehetnek 🤣🤣
5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 18:46
De második alkalommal dugni volt kedved. Örülj inkább neki, hogy veled akar lenni. Jobb lenne, ha meg sem ismerne?
4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 14. 18:46

Csak őszintén: mondd meg neki, hogy egyelőre korainak tartod.

Persze őneki ez így könnyebb lenne, hiszen akkor minden este elérhető lennél, ráadásul gyorsan rád maradna a mosás, főzés, takarítás, egyebek... amit ne feledjünk, a férfiak legnagyobb része egyáltalán nem szeret csinálni.

Persze szívesen megcsinálja minden nő, de ahhoz igen szoros érzelmi kötődés, és a másik ismerete szükséges. Ha korainak érzed, mondd meg neki, és figyelj!!! hogyan reagál.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Kisj)
2021. febr. 14. 18:40
Nem értem, hogy kapcsolat elején miért akarja, hogy ennyit legyek nála. Még nem volt dolgom ilyen férfivel, s nem tudom, hogy hogy kellene reagáljak.
2. kisj
2021. febr. 14. 18:34

Ha mind a két fél így érez, akkor normális.

Ha jól olvasom, akkor te annyira nem sietnél az összebútorozással.

Tegyél úgy, ahogy jó neked.

2021. febr. 14. 18:26

Pár találkozás volt, 2. alkalommal felmentem hozzá egy este, főztünk, boroztunk, majd hancúr. Kérte, hogy maradjak, mert úgyis egyedül lakik, néha néz fel hozzá a gyereke, de előre szól és ha mégis meglát ott, bemutat neki, viszont mondtam, hogy még nem. Pár alkalommal így mentek a dolgok, viszont egyre többször kéri, hogy munka után ne menjek haza, menjek hozzá s mehetek másnap onnan dolgozni, viszek ruhát, miegymást, nekem is könnyebb lenne onnan dolgozni menni, s több időt lennénk együtt.

Ez mennyire normális így az elején? Ha nincs kedvem találkozni vele, megkapom, hogy nem is szeretem őt. Ki akarna sajátítani, vagy miért kellene én ennyit nála tartózkodjak?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook