Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jóslás, álomfejtés. Ért hozzá valaki? fórum

Jóslás, álomfejtés. Ért hozzá valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3
31. Kriszti1212 (válaszként erre: 29. - Árnyjáték)
2011. jan. 7. 14:05
Én gyerekkoromban álmodtam rendszeresen, hogy kínai emberek lőttek le engem is, meg a családomat is. De ezt sokszor álmodtam.
30. Titánia83 (válaszként erre: 29. - Árnyjáték)
2011. jan. 7. 14:01

Migréned szokott lenni, esetleg fejfájással szoktál ébredni?


Annak tudatában voltál, hogy álmodsz? Ha tudatosodik az álmodóban, hogy álmodik, akkor nem éli meg tragédiaként a fájdalmas eseményeket sem.


Tipp: előző élet.

2011. jan. 7. 13:53

Sziasztok.

Kérdezhetek én is?

Álmomban pisztolyt tartottak a halántékomhoz,hallottam a cső és a csont koppanását...nem féltem,arra gondoltam vajon fájni fog-e a fejem,vagy inkább:ok,legyünk már túl rajta...

Valaki megmondaná mit jelenthet?

Nem szoktam ilyesmit álmodni,sőt,ennyire élethűen sem szoktam,csak azért kérdezem.

Köszönöm ha valaki válaszol:)

28. Titánia83 (válaszként erre: 27. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 7. 13:18

Lehet, na meg ugyanakkor nem is biztos, hogy hinne benne.


Bár azt mondják, hogy a lélek azért több időt tölt el következő inkarnációja előtt, mint pár hónap, tehát évek kellenek. Szóval szerintem kicsi az esély, hogy pont a nagypapa indult útjára. Bár ki tudja... :)

27. 8625c5bd9b (válaszként erre: 26. - Titánia83)
2011. jan. 7. 13:16
Végülis a nagypapája jó ember volt, úgyhogy nem lehet gáz, de azért nem mondom neki ezt a beszélgetést, mert lehet, hogy megrémisztené a gondolat.
26. Titánia83 (válaszként erre: 25. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 7. 13:13

A sztoriból majd csak az élet folyamán derül ki, hogy valójában a hozzátartozó inkarnálódott e a családba, vagy esetleg "csak" segítette a párra várakozó lélek leszületését. Ha valamely eltávozott hozzátartozó születik meg gyermekként újra a családba, azt onnan lehet tudni, hogy nagyon hasonlít az eltávozottra, személyiségére/külsőleg/tulajdonságok/szokások stb. alapján. Vagy épp ugyanazokat a dolgokat szereti. Pl. imádja a nagyi hintaszékét, és ugyanolyan átszellemülten hintázik benne... :) (Ez csak egy példa!)


Nem hiszem, hogy rossz lenne. :)


Állítólag az ember érzi, hogy közeleg a halála. És a halál közeledtével sok minden letisztul nála. Akár a "látás" is. (3. szem)

25. 8625c5bd9b (válaszként erre: 24. - Titánia83)
2011. jan. 7. 13:00
Nem tudom eldönteni, hogy ez jó vagy rossz?
24. Titánia83 (válaszként erre: 22. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 7. 12:48
Nekem itt a hoxán van egy nagyon kedves ismerősöm. A lánynak komoly hormonproblémái voltak. A mamája sokat mondogatta, hogy hamarosan kisbabája lesz A-nak. Nem sokkal később a mama meghalt. És 1-2 hónapra rá A. is babás lett mindenki nagy döbbenetére, és a rossz leletek ellenére. :)
23. Titánia83 (válaszként erre: 20. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 7. 12:46

Ez nem teljesen igaz.

Ha a Lélek témában jártas vagy, tudod, hogy a Lélek leszületés előtt eldönt dolgokat. Pl. hogy ki lesz a párja, ilyenek. Aztán lehet, hogy beleragad egy olyan kapcsolatba, aki neki nem az igazi. És mondjuk társfüggő lesz. Nekem konkrétan a kávézaccos néni :D elmondott pár momentumot a leendő férjemről. Pl. hogy az apukája egy nagyobb cégnél lesz vezető. És más olyan momentumot is, amin nem is mertem agyalni... :) És végül a neten találtunk egymásra. Igazi lelkitárs, róla álmodtam kislányként. :D


A legviccesebb, hogy kislányként meregve tudtam, hogy szőke haja lesz. Mégis az exemnek barna haja volt, és 8 évig voltunk együtt. Ennek a néninek köszönhetem, hogy abból a kapcsolatból kiszabadított. És azt is tudtam gyerkőcként, hogy kék vagy zöld szeme lesz a jövendőbelimnek. Végülis kékeszöld. :D


Ez nem bevonzás. Tudom, hogy mi ismertük már egymást ezen életünk előtt is. És azt vállaltuk, hogy mi itt újra találkozunk! <3


Ha meg valakinek meg kell halnia, az benne van a pakliban, hogy ő azt vállalta. A látók, jósok beleláthatnak a vállalt feladatainkba, de nem biztos, hogy kapnak rá engedélyt, hogy elmondják ezt nekünk. Aki elmondja, lesz következménye. Szerintem a halál sok esetben tabu téma. De SOHA NEM VÉLETLEN!

22. 8625c5bd9b (válaszként erre: 14. - Titánia83)
2011. jan. 7. 11:54
Megakadt a szemem ezen amit írtál(utolsó mondat).....az egyik barátnőmnek épp most halt meg a nagypapája és lám gyógyszer mellett terhes lett...fura de az volt az első gondolatom, hogy talán nem véletlen. Gyakori az ilyen?
21. CheshireCat (válaszként erre: 16. - Kriszti1212)
2011. jan. 7. 11:52

errölvanszo. én miota az eszem tudom rettegtem éjjel, a sötétben. söt volt egy lakás ahol tavaly laktunk, volt hogy nem birtam a zuhanyzást befejezni olyan rettegés tört rám. aztán már nappal is. határozottan tudtam hogy van ott valami, olyan hihetetlen gonosz dolgokat éreztem, hogy még mostis a hideg ráz töle.

most lehet hogy ez kicsit hülyén hangzik, de mióta Isten segitségét kértem, elmult az összes félelmem, 1-2x volt csak, hogy rezgett a léc, de ha imádkoztam akkor megszünt. én aki mindig rettegtem a sötétben, már nem félek. nagyon-nagyon sok különbséget érzek mióta az okkultizmust kizárom az életemböl.

20. 8625c5bd9b (válaszként erre: 7. - Titánia83)
2011. jan. 7. 11:43

A jóslás esetén, ha hiszel benne bevonzod.

Ennyi a jóslás titka.


Így akinek rosszat jósolnak annak rossz lesz, akinek jót annak jót- ha hisz benne.


Az átok is ez, ha valakinek azt mondták, hogy megátkozzák és hitt benne, akkor a negatív érzésekkel negatív dolgokat generált.

19. Kriszti1212 (válaszként erre: 18. - Arianne113)
2011. jan. 7. 11:40
Sajnálom :( Az ilyen jóslatokról mondjuk, hogy bár ne lett volna igaz :(
2011. jan. 7. 11:36
Bocsánat hogy beleszólok. Egyszer én is jártam egy jósnál. Azt mondta hogy vagy én, vagy egy rokonom fog meghalni egy éven belül. És no lám igaza lett sajnos. :(
17. Ncilány (válaszként erre: 14. - Titánia83)
2011. jan. 7. 11:36

De a lányom..

Azonos a nevük. Persze az apósom anyukája is ezt a nevet viselte. Ő akkor halt meg mikor terhes voltam a lányommal, nem ismertem.

Mikor otthon voltam osztálytalin, valamelyik osztálytárs mondta : Tiszta anyukád vagy..

Ezt a volt szomszédom is mondta.

Szülőfalumba megyek, Haza megyek. Itt ahol lakok, Ez az otthonom..

2011. jan. 7. 11:34

Sok érdekes dolgot írtatok. Köszönöm szépen.


Titánia, az esti vízivást kipróbálom mindenképpen.


Egyébként én a szellemektől félek, hiszek az ufókban is, és nagyon félek a sötétben is. Szellemet kiskoromban idéztünk, de egyszer néztem egy horrorfilmet róla és azóta nem megyek bele ilyenekbe.

Horoszkópot szoktam olvasni, de nem élem bele magam, így nem is úgy formálom a mindennapjaimat. Az álmok jelentései viszont tényleg mindig érdekeltek. Mondjuk hol kevésbé, hol pedig jobban foglalkoztatott.

15. Titánia83 (válaszként erre: 13. - CheshireCat)
2011. jan. 7. 11:30

Ebben a fórumban pont nem fognak elmebetegnek nézni, hisz hasonlóan gondolkodó emberek járnak erre... :)


Érzékeny vagy, ennyi. Vannak persze olyan jósok, akik dolgozhatnak sötét erőkkel. Ha esetleg ilyennél jártál, akkor igazad lehet, hogy hoztál tőle valamit (vagy valakit).


Ha jóst választ az ember, a megérzéseire kell hallgatnia. És ha idegenkedik tőle, akkor ne vállalja be a jóslást.


Én a látótól mindig jó érzéssel jöttem el. Mostanában voltam karmaasztrológusnál is. Elképesztő a tudása!


Az ima segít, letisztít. Ajánlom még a fehérgyertya vagy mécses égetését, amely szintén letisztítja az aurát. Na meg a füstölők is hatékonyak. :)


Energiavámpír közelében kezet/lábat/ujjat kell keresztbe tenni, amennyiben ez lehetséges, és nem kényelmetlen.

14. Titánia83 (válaszként erre: 12. - Ncilány)
2011. jan. 7. 11:26

Igen. Amíg valakit nem engedünk el, ott van körülöttünk. Mert félt bennünket, és azt hiszi, ha marad, talán könnyebb lesz nekünk. (Tehát aki nem adja fel a gyászt az egészséges idővallum után, az is odaköti az elhunyt lelket magához!) Az, hogy könnyebb e, relatív, mert aki érzi a jelenlétet, az félhet is, másrészről egy léleknek minél kevesebb időt kell töltenie a közteslétben, neki feladata van, és mennie kell tovább.


És ha továbblépett, akkor sem szakad el tőlünk, mert álomsíkon bármikor előfordulhat találkozás, amikor valóban szükség van rá.


Te valószínűleg jól boldogulsz az életben, ezért nem jelentkeztek. És hát ennyi idő távlatában akár már "új életet" is kezdhettek. Akár a saját családodban... Valamely családtagod nem emlékeztet valamelyik szülődre? :)

13. CheshireCat (válaszként erre: 11. - Titánia83)
2011. jan. 7. 11:20

hát nem akarom nevén nevezni mert elmebetegnek leszek kikiáltva :D gyerekkorom ota érzem-tudom-látom bizonyos dolgok jelenlétét magunk körül, legtöbbször nem szép dolgokét. egyébként amit nekem josoltak, azis 100%ban bejött, abban nincs hiba, de szerintem igenis veszélyes ajtot nyitni erre a világra és foglalkozni vele. persze lehet más nem tapasztal ilyesmit, vagy csak én vagyok hibbant :D

én nagyon sokat imádkoztam emiatt, és csak ez segitett, mostmár horoszkopot se vagyok hajlando elolvasni...

2011. jan. 7. 11:16

Szüleim 20 - on ( 24 - 26 ) éve már nincsenek.

Eddig még nem álmodtam velük. A nagypapám is kb 20 éve nincs, és vele se álmodtam.

Talán azért mert elengedtem őket? Akkoriban ilyesmiről semmit nem tudtam..

11. Titánia83 (válaszként erre: 10. - CheshireCat)
2011. jan. 7. 11:13

Konkrétan szoktam leszedni emberekről negatív energiát, amit látok is magamon. De azt buszon, bárhol össze lehet szedni.


Milyen erőkről beszélsz?

10. CheshireCat (válaszként erre: 7. - Titánia83)
2011. jan. 7. 11:06
te tapasztaltad már azokat az eröket, vagy csak a látón keresztül?
9. Titánia83 (válaszként erre: 3. - Kriszti1212)
2011. jan. 7. 10:58

A nagymamádat azért nem találod, mert jó esetben tényleg átkelt a lelke, tehát nem maradt itt a közeletekbe. Tudod sokan idekötik őket, ha nem képesek elengedni az elhunytat.


Viszont érdekes lehet, hogy őt kerested. Hiszen talán tőle vártál megoldást.


Tudnám még tanácsolni, hogy lefekvés előtt igyál meg egy fél pohár vizet, és közben tedd fel a kérdést, hogy "Nagyi, Te mit tennél a helyemben, hogy Anyát kibékítsem?" Majd tedd hozzá, hogy megkapod álmodban a választ, és emlékezni is fogsz rá!


Reggel ha felébredsz, idd meg a víz másik felét, rögtön ébredés után! És hagyd, hogy az álom megérkezzen. Nem baj, ha elsőre nem sikerül... Lehet sokszor próbálkozni.

8. Titánia83 (válaszként erre: 5. - Kriszti1212)
2011. jan. 7. 10:55

Kriszti, ha babát szeretnétek, mindenképpen rendezned kell édesanyáddal a viszonyodat. Ha ő nem vevő rá, akkor magadban kell helyre tenned a dolgokat!


Ezekre megoldás lehet:

1. megbocsájtás, szeretetfa meditációk

2. harag elengedése - ezt is lehet meditációval, ha agykontrollos vagy, azzal.

3. kineziológus oldhatja a blokkokat a témával kapcsolatban

4. családállítás (nekem ilyen témában kellett családot állítanom. CSak ott meg Anyumnak és Nagymamámnak volt konfliktusa!)


Még gondolkodom az álmodon!

7. Titánia83 (válaszként erre: 6. - CheshireCat)
2011. jan. 7. 10:53

Én voltam párszor látónál, és jó irányt vett az életem. Nem értek a hozzászólásoddal egyet!

Sőt, jártam egy néninél, aki kávézaccból jósolt. Elképesztően eltalálta, hogy mi vár rám a jövőben, ami mára jelen. Szóval velem csodát tettek. :)

2011. jan. 7. 10:50
én hiszek benne és tudom hogy nem jó dolgokat "vonz be" az életedbe az ha jósoltatsz. nemtudom valaki megfigyelte-e már, de csupa negativ energiát gyüjt maga köré az aki jósoltat, szellemet idéz, álmot fejt stb.. nem akarok belemenni hogy szerintem ez micsoda meg ez nem be-/leszólás akar lenni, csak jótanács. Nekem pl egy halom rossz dolog szünt meg mióta nem foglalkozom ezekkel. aztán azt kezdesz a tanáccsal amit szeretnél, csak gondoltam elmondom :))
5. Kriszti1212 (válaszként erre: 4. - Titánia83)
2011. jan. 7. 10:38
De igen, sajnos van. Évek óta elég rossz a viszonyunk. Én próbálok nyitni folyamatosan, de nem hagy közeledni magához. Eltaszít és más a fontosabb neki (ezt onnan tudom, hogy kimondja).
4. Titánia83 (válaszként erre: 3. - Kriszti1212)
2011. jan. 7. 10:36

Több generációs női vonalat láttál az álmodban.

A nagymamát, aki "átkelt", az édesanyádat, és pocakos kismamaként saját magadat. Mint kívülálló...


Anyukáddal nincs nézeteltérésetek?

3. Kriszti1212 (válaszként erre: 2. - Titánia83)
2011. jan. 7. 10:33

Köszönöm szépen :)


Az van, hogy számomra nagyon érdekes dolgot álmodtam. Inkább csak a fő motívumokat emelném ki, amik jelenthetnek valamit.

A már 4éve halott nagymamám házában jártunk. (sírásra ébredtem) Kerestem mindenhol, de nem találtam. Pedig valami fontosat akartam neki mondani. Majd édesanyám keresésére indultam, aki elment mellettem, mintha idegen lennék és többé nem láttam. Közben egy nagy pocakos kismamával is találkoztam (ez azért lehet fontos, mert kistestvért szeretnénk a fiamnak).

Röviden ez lenne.

2. Titánia83 (válaszként erre: 1. - Kriszti1212)
2011. jan. 7. 10:31

Kriszti én hiszek benne. Mi lenne a kérdésed?

Régebben sokat foglalkoztam ilyenekkel. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook