Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jókívánságok, amikkel kapsz egy gyomrost is fórum

Jókívánságok, amikkel kapsz egy gyomrost is (beszélgetős fórum)


jan. 3. 00:56
hasonlo jot kivannek neki,mint o neked!igy eszreveszi majd magat!
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Pteri)
jan. 2. 23:42

Egy "kedves" ismerősöm bár pontosan tudta, hogy az idei szilveszter nekem itthonmarados, bulihangulatmentes lesz, megjegyezte hogy kellemes készülődést és fergeteges hangulatot kíván.


És ok,az ember megkoszoni, meg mosolyog, meg beszúr valami hasonlóan vesebe mászó megjegyzést, csak jobb lenne ezek nélkül a világ.

7. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 2. 22:37
Amikor egy csúnya szinglinek azt kívánják, hogy találjon párt, vagy , amikor egy meddő nőnek, hogy, remélem jön a baba. Vagy egy szegénynek jó nyaralást kívánnak. Ilyesmire gondolsz? Ha én vagyok a célpont, mosolygok és bólogatok, otthon meg sírok.
6. Ancsika81 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 13:21

Széles mosollyal, természetesen jókedvvel közölném vele, hogy boldog vagyok attól függetlenül, hogy neki szar napja van...

Nem kell lealacsonyodni senkihez sem! Csak emelt fővel!

HAJRÁ!

5. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 12:10
Ismerős. Botrányt rendezek.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 10:53
Olyan volt csak, hogy nem volt benne rosszindulat, csak poén, ami szarul sikerült.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 10:37

Neked is viszont,hasonlóan.

Ennyi.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 10:36
Nem. Tudnál mondani egy példát?
dec. 31. 10:31

Hogyan reagáljátok le, ha valaki a jókívánság mellé beszúr egy egy fél mondatot, amivel tudja pontosan, hogy ad egy gyomrost?

Egyáltalán ismerős nektek is a szitu?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook