Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha használtál Milva termékeket, mennyi idő után csökkent a hajhullás? fórum

Ha használtál Milva termékeket, mennyi idő után csökkent a hajhullás? (tudásbázis kérdés)


8. michelle.r (válaszként erre: 7. - Csurika4)
2020. júl. 14. 19:59
Én hetente háromszor mostam, most már csak kétszer. És elhagytam a hajvizet. ha jól emlékszem, két-három hét után már kevésbé hullott, de az állaga, a tartása azonnal jobb lett.
7. csurika4 (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2020. júl. 13. 11:44
Én is rendeltem.Már 3 alkalommal mostam hajat és napi szinten használom a vízet.Mennyi idő kell,míg lecsökken a hajhullás? köszi
6. csurika4 (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2020. jún. 27. 00:30
Szia! Ezt a Kinin fortét hol lehet rendelni,mindenestül? Nagyon hullik a hajam,nem találtak semmi a vérképemen és a vizsgálatokon.Már idegesít,sok mindent kipróbáltam,jó drága dolgokat,semmit se ért. köszike
5. havanesekutyus (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2020. jún. 8. 15:18

Köszi a biztatást, akkor még próbálkozom vele.

Pajzsmirigy alulműködésem, és inzulinrezisztenciám van, most tavasszal kellett volna visszamennem kontrollra, előtte rendben voltam. Igen, ez is lehet oka a hajhullásnak, hamarosan kiderül.

Szerencsére annyira talán nem vészes, sztem napi 100 szál körül lehet, de engem nagyon idegesít.

Huszonéves koromban, amikor kezdődhetett nálam a pm alulműködés, nekem is borzasztóan hullott a hajam, és nekem is lett egy kopasz folt, amitől totál bepánikoltam. Sajnos akkor az orvos engem nem vizsgált ki rendesen, felírt fogamzásgátlót, meg valami méregdrága koffeintartalmú izét, ezektől helyrejött a hajam. De visszagondolva tuti, hogy a pm akkor kezdődhetett, így szerintem tesódnak is érdemes lenne utánajárni, bár gondolom, már megtette.

4. michelle.r (válaszként erre: 3. - Havanesekutyus)
2020. jún. 8. 14:26

Azt tudod, hogy mi oka lehet a hajhullásodnak? Úgy értem, a vérképed rendben? Eü oka nem lehet?


Szerinte semmi sem történt hetekig🙃Aztán kérdeztem tőle, hogy feltűnt-e, hogy a haja nem lapul le? És hogy pici hajszállak állnak ki a fejéből? Kb. egy hónap elteltével láttam, hogy új hajszálai vannak.


Nekem mióta az eszemet tudom, bajom volt a hajammal. Göndör, sose úgy áll, ahogy szárítom, hiába vasalom, az első párától bedobja a törülközőt.


Nagyobb lett a tömete, tovább tart megszárítani, úgy látom, kicsit megvastagodtak a hajszálaim, és sokkal rugalmasabb. Egyenesre tudom szárítani, és eddig háromszor mostam hajat hetente, most elég kétszer.


Nézd meg a képeket, beszámolókat az oldalon, ha még nem tetted meg. Szerintem ne add még fel. Sampon úgyis kell, ez nem drágább mint a minőségi drogériások. Ennek a hónapnak a végén lesz fél éve, hogy csak ezt használom. Te még nagyon az elején jársz.

3. havanesekutyus (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2020. jún. 8. 12:33

Köszi, hogy írtál. Igen, pontosan ezt olvastam, hogy eleinte sprődebb a haj, vártam is, hogy majd nálam is ez lesz, de nem, semmi ilyen, szép, kezelhető a haj, jó az illata a mosás után.

Akkor adok neki még egy kis időt, hátha a hajhullással is kezd valamit. Arra nem emlékszel véletlenül, hogy tesódnál mennyi idő után volt pozitív változás?


Neked egyébként volt a hajaddal problémád vagy csak szilikonmentesre szerettél volna váltani?

2020. jún. 8. 11:29

Január vége óta használom, most rendeltem a következő adagot. A legjobb, amivel valaha dolgom volt, beleértve sokszorosába kerülő Joico-t, Kerastase-t is.


Először a Kinin forte-t használtam, hajpakolással, hajvízzel együtt. Az elején, amíg a szilikontól megszabadult a hajam, a helyzet talán rosszabb volt, mint előtte, monstanra gyönyörű, kezelhető, fényes.


Én nem foglak rábeszélni, de ennyi ember nem téved ;) Én soha nem cserélném másra.


Most a Rosehip sampont rendeltem meg, ás Huma fehér agyagosat. Kaptam egy csomó termékmintát is, a Sör és a fenyőkátrány kivételével mindegyik nagyon jó. Ettől a kettőtől az én hajam tapad.


A tesómnak is vettem, neki nagyon hullott a haja, már egy kopasz foltja is volt, szép lassan tűnik el, még mindig hullik, viszont rengeteg új hajszála van. Ő elsőre a koffein csomagot kérte, most neki a Kinin fortét rendeltem, maszkkal, vízzel együtt.

2020. jún. 8. 08:42

3 hete használom, heti 2x hajmosás, utána a maszk, hajmosásol között kb 2 naponta a spray. Eddig nem vettem észre változást. Lassan elfogy a sampon (kb 2 hét), nem tudom, érdemes-e újra megrendelni.

A "krémes" oldalon olvasott pozitív vélemények miatt vettem meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook