Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Johnson and Johnson vakcinájáról van valakinek tapasztalata? fórum

Johnson and Johnson vakcinájáról van valakinek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


20. eandi78 (válaszként erre: 18. - Timycat)
2021. máj. 9. 17:24
Covid után 2 hónappal 0,45 (felső határ: 0,55) volt d-dimer értékem, de én akkor már oltást is kaptam. Bár Pfizer esetében nem terjedt hasonló. Mindenestre láttam olyan vérképet, akinek Astra utáni érték volt alig 0 felett. 0,02 ha jól emlékszem.
19. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 16. - Sirga)
2021. máj. 9. 13:49

Tenyleg nem bantasbol, de neha elcsodalkozom azon, hogy nem tudjatok, vagy nem akarjatok ertelmezni azt, amit az ember ir.

Ez egy egyszeru parhuzam volt akozott, hogy arrol nem talalok naponta tobb 10 forumot, hogy felek, hogy trombozist kapok tole, de a covid oltastol rettegek, ahol ez az arany sokkal kisebb.

De komolyan megijeszt, hogy ennyire nem megy az erto olvasas.

18. timycat (válaszként erre: 16. - Sirga)
2021. máj. 9. 12:18

Amúgy az is számít, hogy a vakcina előtt volt-e covidos, mert ahogy írtam covid után 3 hónappal az én d-dimer értékem is épp felső határértéken volt (még a vakcina előtt). Vagy ahogy írtam 2 példát a covid utáni trombózisra, tüdőembóliára, akkor még nem oltottak itt mikor ez a 2 eset történt.


Simán elképzelhető, hogy egy fertőzésen átesett vakcina utáni trombózisa post covid nem a vakcina hatása. De azt se felejtsük el, hogy a trombózis, embólia nem új találmány. Sajnos előfordul, egészséges(nek hitt) fiatalok között is.

17. globus (válaszként erre: 16. - Sirga)
2021. máj. 9. 12:04

Ha most olyan sokan meghalnak oltás után (miatt), ugyanakkor covid miatti halálozás csökken, ennek ksh adatban meg kell látszódnia. Plusz-mínusz = stagnálnak a számok. Függetlenül attól, hogy mit neveznek meg halál okaként. Január, február, március talán még covidos, április, május, június már nem lehet az.

Nem érvelek semmi mellett, csak hangosan gondolkodom... :)

16. Sirga (válaszként erre: 7. - Timycat)
2021. máj. 9. 11:32
Én értem, és elfogadom, hogy a fogamzásgátló maga is okoz(hat) trombózist/embóliát. Arról nincs információm, hogy a vakcina utáni trombózison/embólián átesett nők közül milyen arányban szedtek fogamzásgátlót. De az így járt férfiak tuti nem. Náluk nem lehet erre fogni.
2021. máj. 8. 20:21
Jó pár 40 körüli agytrombózisost ápoltam, fogamzásgátlót szedtek. Igaz, akkoriban még lóadag hormont tartalmaztak.
14. andi6020 (válaszként erre: 4. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 8. 18:56
Ezen vagyok én is kiakadva. Nyugodtan szedik a bogyót. Kíváncsi vagyok hány százalék csináltatott trombózis tesztet.
13. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 8. 15:32

Én őszintén nem tudom hogyan lehet így élni 20 évesen. Ha pedig ennyi aggályod van miért adatad be?

Nem mondtam, hogy fogamzásgátlót szedsz, arra próbáltam célozni, hogy sokkal nagyobb %-ban okoz rögösödést, mint az oltás. De ha ennyire izgulsz, nem tudom, mikor kaptad az oltást, de magán vérvételi helyen tudsz csináltatni d dimer vizsgálatot, az megmutatja, hogy van-e rögösödés a szervezetedben.

12. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 8. 15:28
Már hogy ne tudnál csinálni most is valamit? Van most elég dolga a szervezetednek, ne stresszeld még feleslegesen. Gondolj arra, hogy végzi a dolgát, segíts neki azzal, hogy elfoglalod magad olyan dolgokkal, amitől nyugodt vagy és jól esik csinálni.
11. globus (válaszként erre: 10. - Timycat)
2021. máj. 8. 15:21
Fiam elkezdett szedni hajhullásra valami növényi vackot, emelkedettek lettek a májfunkciós értékei.
10. timycat (válaszként erre: 8. - Globus)
2021. máj. 8. 15:13
Persze mert az egyéb gyógyszerek, vitaminok, táplálékkiegészítők, sárkányfüvek és "élelmiszerek" minden egyes összetevőjét biokémikusokat megszégyenítő pontossággal sorolják álmunkból felkeltve.
2021. máj. 8. 15:12
Fogamzásgátlót nem szedek. Különösebb bajom nincs a pcon kívül. Mondtam az orvosnak a helyszínen de azt mondta hogy be lehet adni. Hat nem tudom. Mivel a pco hormon zavarral jár. De ki emeltem direkt
8. globus (válaszként erre: 6. - Timycat)
2021. máj. 8. 15:09

Hamarosan lehet tabletta, gyógyszer covid ellen.

Sokan azt sem fogják bevenni, mert nem tudják, mi van benne.

7. timycat (válaszként erre: 4. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 8. 15:08

Ja itt is volt az az eset, hogy 37 éves nő, 15 éve szed fogamzásgátlót és AstraZeneca után trombózist kapott. De biztos csak az oltás miatt, mert ugyan 15 éve szedi a foggátlót de sose volt baj. 🤦‍♀️


Nekem a nőgyógyászom fel se írta volna 35 éves korom felett a foggátlót.

6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 8. 14:59

Mert jobb mint a betegség.


Mozogj, igyál sokat, nem lesz baj.


Én szinte tünetmentesen vészeltem át a nyavalyát. Post covid vérvétel alapján 3 hónappal a betegség után is felső határértéken voltak a véralvadási értékeim.


De (volt) munkavállalónk lábon kihordott covid után pár héttel halt meg tüdőembóliában (asszem 51 éves férfi).

Vagy egy sofőrünk covid után kapott trombózist (36-37 éves férfi).


Ahogy utánaolvas az ember maga a betegség sokkal nagyobb százalékban okoz rögösödést, mint bármelyik vakcina.

5. manó2000 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 8. 14:06
Ha az oltás ilyen, akkor gondolni való milyen maga a betegség. A covid sokkal nagyobb bajt okoz. Szerintem az az oltás véd meg ami be van adva. Működik az immunrendszer.
4. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 8. 14:00

A fogamzásgátló és masszív rögösödést okoz, mégis úgy kapkodják be a lányok, mint a cukrot.

Miért oltanak? Mert az április 27.-i adat szerint az USA-ban 8 millió emberből 15-nél alakult ki vérrög. Szerintem ha összehasonlítod a COVID halálozási adataival akár MO-n nem igen kérdéses.

2021. máj. 8. 13:45
Bármilyen gyógyszert beszedsz, annak is lehet rád nézve mellékhatása. Fölösleges parázni rajta, kicsi a százaléka annak, hogy te leszel az, akinél előjön. Az, hogy belázasodtál és nem érzed magad jól, az azt jelenti, hogy a szervezeted dolgozik, ellenanyagot fejleszt.
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 8. 13:27
Állítólag százalékilag pont akkora esély van rá, mint hogy beléd csapjon a villám.
2021. máj. 8. 13:20
Eleg rossz dolgokat lehet róla hallani. Sajnos ezt kaptam meg. Es most nagyon félek hogy vérrögöt képez nálam is. Egyébként mikor meg kaptam már az nap este belázasodtam. Es azota is sajnos sokszor fel megy a hőm. Úgy olvastam hogy 3 hét alatt kialakulhat. Meg fiatal vagyok 20 éves lány. Nagyon megijedtem,mikor meg tudtam hogy mit okozhat. Most már semmit nem tudok csinálni mert be lett adva. Viszont nem tudom tényleg ennyire veszélyes? Akkor miért oltatnak vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook