Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van itt olyan, aki gyűjti vagy gyűjtötte a Johnson's Baby-s pontokat? fórum

Van itt olyan, aki gyűjti vagy gyűjtötte a Johnson's Baby-s pontokat? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 24. 14:01
Én ma már gondoltam rá, hogy írok a fogyasztóvédelemnek, mert ez egy vicc.
2015. febr. 24. 14:00
A vicces az, hogy én tisztán emlékszem rá, mert vagy háromszor megnéztem, hogy az volt írva, hogy a blokk másolatokat is elfogadják, viszont most az van kiírva az oldalukra, hogy csak eredeti blokkot fogadnak el.
2015. febr. 24. 12:59

Szia!

Én is így jártam. Már harmadjára küldtem el (utoljára ajánlva) a blokkok másolatát és még mindig nincsenek meg a pontjaim. Legutolsó levelemre azt válaszolták, hogy majd utána néznek. Hát kiváncsi vagyok lesz-e eredménye.

2015. febr. 24. 12:00
Azt szeretném kérdezni, hogyha valaki gyűjtötte eredeti blokkot küldött vagy másolatot?
2015. febr. 24. 11:59
A problémám a következő. Január végén feladtam egy borítékban blokkok másolatát, mert akkor azt olvastam az oldalon, hogy másolatot is elfogadnak, de most már az van kiírva, hogy csak eredeti blokkokat fogadnak el. Az oldalra az van írva, hogy 2 hét mire feltöltik a pontjaimat. De ez a mai napig nem történt meg. Már 4 levelet írtam nekik, hogy legalább azt jelezzék már vissza, hogy egyáltalán megkapták-e a levelem. Az elsőre a választ kb 1.5 hét múlva kaptam meg, hogy 2 hét mire feltöltik. A második levelemre egyáltalán semmilyen választ nem kaptam, a harmadikra azt válaszolták, ez múlt hét elején volt, hogy a "levelem megkapták, és a mai nap visszajeleznek". Nem tudok nekik mit jelent a mai nap, mert még mindig nem kaptam választ. Igaz, hogy minden nap ma van. Tegnap kaptam tőlük egy e-mailt, hogy a regisztráltak gyorsan váltsák be a pontjaikat, mert március közepén vége a hűségprogramnak. Tegnap megint írtam nekik levelet, mert elszállt az agyam, hogy megvárják a pontok feltöltésével mire nem lesz beváltható ajándék, vagy vége a programnak. Mit csináljak ilyen esetben?
2015. febr. 24. 11:54
Regisztráltam a picuri.hu oldalon, ahol johnson's babys termékek vásárlásával pontokat lehet gyűjteni és beváltani. Van itt olyan aki gyűjti, vagy gyűjtötte ezeket a pontokat?
2015. febr. 24. 11:53
Van itt olyan, aki gyűjti, vagy gyűjtötte a johnsons babys pontokat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook