Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogi ügyekkel kapcsolatos kérdésemre válaszolna valaki, aki jártas a témában? fórum

Jogi ügyekkel kapcsolatos kérdésemre válaszolna valaki, aki jártas a témában? (tudásbázis kérdés)

8. 09e73425eb (válaszként erre: 43. - Zebracsikó)
2011. júl. 18. 21:34

De mozogni mozog csak ha valaki vele van egész nap elhiszem könnyebb lenne mindenkinek .De lentébb megírtam mik lehetnek az okok .

Tudomásomra jutott az is hogy nem volt bevásárolva és nem volt ennivaló neki otthon nem volt vele senki sógoromék dolgoztak és ö elment a boltba és összeesett az utcán .Hiába van valaki aki délelött ránéz ebédig utánna elmegy és ö azt tesz amit akakar .

7. 09e73425eb (válaszként erre: 44. - Zebracsikó)
2011. júl. 18. 21:29
Erről sajnos nem de kíváncsi lettem volna .Volt hogy hívtam fel sem vette .Ha sikerült felhyvni kinyomta .Tehát erre nem tértünk rá bár nem hiszem vagyis remélem nem hagyják ott.
6. 09e73425eb (válaszként erre: 45. - Mandolin29)
2011. júl. 18. 21:27

Sajnos ebben nem vagyok nagyon tájékozott teljesen de nekem ugyan annak tűnik abból a szempontból hogy minden hónapban fizetni kell .A föbérleti lakás annyiban más hogy másik lakás fejében nem tehetik ki csak abban az esetben ha nem fizet.Remélem ez igy érthetö .És bocsánat ha kavar okoztam .

24 órás felügyeletet azért kapja mert az orvosok igy döntöttek .Pl gyógyszereit nem szedi bármikor összeeshet .Agyilag visszaépült.Volt olyan ne tudta ki van vele teljesen másnak nézett sokszor engem is .Májzsugora van hirtelen jelek nélkül jött ez a probléma .26 évvel ezelött vért kapott és az volt fertőzött.Tehgát májzsugora van komában is volt .Enni eszik van hogy sokat esztelenül mindent és ha ezt sem korrigálja senik sok fehérjebevitel történik akkor bekómál .

Reméel már jobb és érthetöbb.

5. erikpipi (válaszként erre: 4. - 09e73425eb)
2011. júl. 17. 18:18
nem beszélték meg veled előre, hogy te gondozod?
2011. júl. 17. 17:49
igen
2011. júl. 17. 16:36
Egyébként sógorodék ápolják?
2011. júl. 17. 16:16
Anyósommal megbeszélve a hétvégére kihozta sógorom és barátnője.És rohantak is haza .Elméletileg csak a hétvégéröl volt szó most kiderül hogy 10 nap és utánna mennek nyaralni sógoromék és nincs aki ügyeljen anyósomra.Igy szó nélkül rámnsózták erre a hőnapra.Kulcs nincs nála hogy haza vitesem .Napi 24 órás felügyelet kell neki és nem tudok én sem rá vigyázni .Mit tehetek?
2011. júl. 17. 16:10
Segítséget kérnék aki jártas jogi ügyekben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook