Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jobb hogy megszakítottuk a kapcsolatot egymással? Szenvedek... fórum

Jobb hogy megszakítottuk a kapcsolatot egymással? Szenvedek... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
41. édes-mézes (válaszként erre: 11. - Petitange)
2013. máj. 2. 20:10
Szerintem félre érted az üzenetét. Talán ,hogy nem fordítunk kellő figyelmet arra,aki számunkra nem annyira fontos,avval azt akarta üzenni ,hogy azért nem csinálta meg az oldalad mert nem vagy neki elég fontos.
40. Krisz42 (válaszként erre: 37. - Petitange)
2013. máj. 2. 20:06
De nagyon jól kezelted a szavakat,mert mondhatta vona,h nem az,stb.Igen,így màhogy hangzik,lehetőség neki,h megmagyarázza,miért is nem csinálta anélkül,h a büszkesége sèrült volna.Erre ő nem normálisan reagált.
2013. máj. 2. 19:59

"Az ember a családját nem választja, de a barátait megválogathatja. Ha valaki nem felel meg nekünk akkor nem vagyunk kötelesek figyelmet fordítani rá, bármennyire is nehéz meghozni a helyes döntést"



szerintem ezzel a szöveggel nem szakított, hanem csak arra utalt, hogy ha neked nem tetszik amit ő csinált akkor dobdd ki őt.


erre te nem irtál vissza


ő úgy veszi kidobtad


ezért ő se ír, valószínűleg már megvigasztalta más

38. 325d3a7c83 (válaszként erre: 37. - Petitange)
2013. máj. 2. 19:54
Ez csak lovagolás a szavakon .
2013. máj. 2. 19:30
Még annyit hogy nem azt írtam neki hogy hé te egy megbízhatatlan bunkó vagy, nem ebben a hangnemben beszéltünk (írtunk) hanem finoman ezeket a szavakat használva : rosszul esik hogy nem számíthatok a barátomra és megbízhatatlannak tűnik...(azt mondtani hogy megbízhatatlannak tűnsz nem ugyanaz mint azt mondani megbízhatatlan vagy, nem?)
36. Petitange (válaszként erre: 34. - Szafaripók)
2013. máj. 2. 19:26
Ezen már túl voltunk. Mivel napi szinten tartottuk a kapcsolatot azzal is tisztában vagyok hogy nem időhiánnyal küszködött hanem motiváció hiánnyal.
35. Petitange (válaszként erre: 33. - Szafaripók)
2013. máj. 2. 19:24
Igen, pontosan le volt írva írásban hogy mit hogy. Pár napos meló volt (amatőrnek is nagy maximum egy hét)Amikor elkezdett húzódni a dolog, mondtam neki hogy nekem ez az oldal nagyon fontos és megállapodtunk egy reális határidőben. Az mondta rendben van. Azóta mégegy hónap eltelt és az oldalam sehol...
2013. máj. 2. 19:22

Azt gondolom, hogy első körben neked kellene bocsánatot kérned, hogy ilyet írtál. Aztán majd ő is bocsánatot kérhet, de a reakciója egyébként érthető.

A helyedben biztos azt kérdeztem volna meg, hogy tud-e haladni a melója mellett a holnapoddal, és kb. mikor lesz kész....

33. szafaripók (válaszként erre: 22. - Petitange)
2013. máj. 2. 19:22

Megbeszélted vele, hogy sürgős neked a weblap? Elmondtad, milyen elvárásaid vannak?

Szerintem egyáltalán nem fair, hogy meg se hallgatod, hanem "megbízhatatlannak", kvázi "hazugnak" titulálod. Szerintem igenis durva volt, amit írtál neki, pláne, ha elvileg "jártok".

32. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 27. - Petitange)
2013. máj. 2. 19:18
De ,nehogy írjál!Majd ha akar valamit keres,ha meg nem ,akkor ott a pont.
31. Petitange (válaszként erre: 29. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 2. 19:15
Ez az Csajok! Köszönöm. Én is úgy gondolom kell hogy legyen az ember lányában egy kis önérzet, mert aki lefekszik azt átlépik....
30. Petitange (válaszként erre: 28. - Krisz42)
2013. máj. 2. 19:14
Én is így látom, hogy nagyon drasztikusan (bunkón) állt hozzá a dolgokhoz. Én fölvetettem a problémát ami mellesleg valós is és amit megbeszélhettünk volna ehelyett ultimátumot adott: ha nem tetszik ne foglalkozzak vele. Micsoda problémakezelés ez??? Én is úgy gondolom, ha ezek után még én keresném akkor soha de soha nem venne komolyan!
29. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 27. - Petitange)
2013. máj. 2. 19:13

Csajos! legyél már ettől sokkal büszkébb!

Legyen már annyi önérzeted hogy nem keresed azt a srácot!


Ha akar téged, keresni fog, hidd el! :)

28. Krisz42 (válaszként erre: 11. - Petitange)
2013. máj. 2. 19:10
Szerintem ne foglalkozz vele.Lehet,h jobb is,h így alakult,mert nem volt valami nagy szerelem a részéről.De nehogy hívd,akkor biztos nem fog komolyan venni.Nekem a féjemmel egykis félreértés miatt-ott nem ilyen volt-,megharagudtam rá.Ő kiment Spanyolba,mikor megjött rögtön hívott,ő keresett meg,mert 3hétig volt,de hiányoztam neki.És mikor találkoztunk,annyira boldog volt.Tisztára,mint a hülye romantikus filmekben.Tehát ha fontos lettél volna neki,akkor nem lett volna ennyire bunkó.
27. Petitange (válaszként erre: 26. - 325d3a7c83)
2013. máj. 2. 19:10
Persze persze. De most mit csináljak? Szerintetek nem gáz írnom neki az ő válasza után?
26. 325d3a7c83 (válaszként erre: 25. - Petitange)
2013. máj. 2. 19:09
A megbízhatóságot ne ezen mérd le szerintem:)
25. Petitange (válaszként erre: 23. - 325d3a7c83)
2013. máj. 2. 19:07
Na jó de tényleg nem volt megbízható, megígért valamit és nem tartotta...
24. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 16. - Petitange)
2013. máj. 2. 19:07
Oke,csak kérdeztem mert lehet,hogy már elmúlt az érzelem a részéről.Vagy lett valaki más.Ezt fontos tisztázni.Ne szenvedj fölöslegesen..
23. 325d3a7c83 (válaszként erre: 22. - Petitange)
2013. máj. 2. 19:06
Nézőpont kérdése:)))
22. Petitange (válaszként erre: 19. - Szafaripók)
2013. máj. 2. 19:06
Szerintem egyébként nem én voltam a durva hanem az amit ő írt
21. Petitange (válaszként erre: 19. - Szafaripók)
2013. máj. 2. 19:04
Márminthogy én kérjek bocsánatot azért hogy megbízhatatlannak tituláltam? Lehet ezt kellene tennem ezért is írtam a forumba hogy kikérjem a véleményeteket.
20. Petitange (válaszként erre: 15. - Kitrákotty)
2013. máj. 2. 19:03
Úgy is lehet értelmezni de ő elégedett volt velem (annak tűnt) Én attól félek hogy az ő szerelme nem volt őszinte :-( Szerintetek ha szeret, meg tudja állni hogy ne keressen? Olyan hülyeség ilyenen szakítani
2013. máj. 2. 19:03

Szerintem ha szép szóval közelítesz, többre mész. Ezer gondja-baja lehet, amit nem beszélt meg veled, te meg nekiugrassz.

Én is kiakadtam volna azon, amit írsz, és szerintem ő is joggal vár tőled bocsánatkérést... De ha mindketten csak vártok a másikra, és sose lép egyikőtök se...

2013. máj. 2. 19:02
Egy weboldal elkészítése nem két perc, persze nem is tart évekig se. Viszont ha jót akarsz, arra várni kell. Azt gondolom, hogy 2 hó egy szívességből, ingyen készített oldalra nem sok idő. Pláne, ha emellett dolgozik, stb.
17. 9c57fd10dc (válaszként erre: 6. - Petitange)
2013. máj. 2. 19:02

Csak azt nem értem, hogy ha a pasi azt írta, hogy erről chaten nem akar írni (hogy miért is nem készült még el a weblappal) akkor miért szekáltad tovább???

Vélhetően arra célzott, hogy ha akarod, akkor személyesen elmondja, hogy miért nem készült el ...

16. Petitange (válaszként erre: 12. - 1fbc7619c9)
2013. máj. 2. 19:01
Igen ő az...még mindig. De most ne térjünk át arra a témára, max. priviben.
15. kitrákotty (válaszként erre: 10. - Petitange)
2013. máj. 2. 19:00

fordítsd meg - mi van ha ezt magára értette?

mármint hogy ő nem köteles figyelmet fordítani rád...

14. 325d3a7c83 (válaszként erre: 11. - Petitange)
2013. máj. 2. 19:00

Jajaj az a férfiúi büszkeség!:) Már én is jártam így.Hülyeség miatt mosolyszünet.Mondjuk én nagyon büszke nő vagyok,az a fajta,aki soha de szó szerint értsd soha nem képes megalázkodni egy férfi előtt.Akármennyire szeretem,akár elveszítem,inkább hagyom hadd menjen.Még ha beledöglök is:) Nagyon nehezen tudok bocsánatot kérni,ahhoz nagyon nagy hibát kell,hogy vétsek.Ez sem jó.

Visszatérve hozzád, szerintem várj pár napot, tuti történni fog valami.

2013. máj. 2. 19:00
Tudjátok én eleve olyan vagyok ha megígérek valakinek valamit azt igyekszem betartani. Elképzeltem fordítva a helyzetet, hogy én nem teszek eleget az ígéretemnek és aztán a másik engem megbízhatatlannak titulál. Én magamba néznék és nem azt mondanám hogy drágám ha nem tetszik nem kell többet szóba állni velem. De hát nem vagyunk egyformák!
12. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 7. - Petitange)
2013. máj. 2. 18:59
De ez még a múltkori?Már bocsi ,aki németül tanított?Már nem vagy a férjeddel???
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook