Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítottunk, minden kapcsolatot megszakított velem, ha meglát akkor mégis mi a fenének köszön rám? fórum

Szakítottunk, minden kapcsolatot megszakított velem, ha meglát akkor mégis mi a fenének köszön rám? (beszélgetős fórum)


2020. dec. 20. 20:49
Mit kéne? Köpjön egyet melléd?
2020. dec. 19. 20:47
Ez így van jól . A volt pasijaimmal köszöviszonyban vagyok a mao napig . Az , hogy úgy teszel mintha nem ismernéd téged minősít .
19. f.frezia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 19. 20:42

Azért, mert normális! Anyukája megtanította neki, hogy mit illik. Mert attól, hogy nem akar tőled semmit, nem pazarolja rád az idejét, még az alapvető udvariasságot megadja feléd.

Ebben mi a fura?

2020. dec. 19. 14:24

Mert nem bunkó ellenben veled.


Te mekkora gy... vagy bakker!

17. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 19. 09:44
Ne lègy egy ilyen ember jàtèkszere...
16. Érdekes73 (válaszként erre: 14. - 3c253ca4d3)
2020. dec. 18. 22:23
Csak ismerkedtek még kapcsolat se volt ha jól rémlik. Amúgy igen megérdemli ha ezen rágódik.
15. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 22:11

Annyira pitiáner dolog ez a köszön, de nem köszönök vissza, vagy fordítva, miért köszön vagy miért nem ... 🙄

Legyen az bármilyen kapcsolat, szex, munkahelyi, mindegy.

Normális ember annak is köszön, akit nem is ismer, mert alapvető udvariassági mód.

14. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 21:33
Ezt érdemled, ne is haragudj. Ha Te nem becsülöd annál többre magad, hogy egy ilyen jelentéktelen rövid kapcsolaton túl tedd magad, fórumokat indítasz, addig ne is akarj többet senkitől.
13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 21:13
Már napok óta, több fórumot indítva ezen rágódsz. Hány éves vagy, hogy nem veszed észre a nyilvánvalót?
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 21:09

Meddig lovagolsz még a témán?

Valószínű. pont ezért szakított veled, mert ilyen vagy.

Ha egyszer így szakítana valaki velem, teljesen mindegy miért, hiszen ennyit érek neki. Nem keresném a társaságát tovább. Lépj már túl rajta!

Köszönni meg azért köszönt, mert már nem vagytok idegenek, ismeritek egymást.

A szomszéd is köszön, meg az eladó, kolléga, pedig nem vagyunk kapcsolatban, csak mert illik köszönni.

Neked meg jogod van nem tudomást venni róla. Valószínű nem fog többet ezzel sem zaklatni, a történtek után.

11. vivo44 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 20:55

Ezen írásod is rámutat még egy idegennek is, hogy nem véletlenül tiltott mindenhonnan, ami hirtelen eszébe jutott.

Vagy talán jobb lett volna, ha szemtől szembe megmondja, hogy egy futó kaland voltál, de ez a stílus nem nyerő számára és a nőisséged a sárba tiporja? Vannak pasi és nők, emberek, akik inkább csendben lelécelnek, mert könnyebb, mert konfliktuskerülők. Azonban te kutattad a lehetőséget továbbra is, hogy hol lehet, mit csinálhat, mit oszt meg, stb, mint egy pióca. Egy pasi sem igazán szereti, ha (nem az ágyban) rámásznak...

Sok sikert a nyafihoz a továbbiakban a fórumon!

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Vivo44)
2020. dec. 18. 20:49
Ha tisztelt volna, akkor nem úgy viselkedett volna velem, hogy szó nélkül lelép, plusz, miután rákérdeztem, hogy mégis mi volt ez, olyan dolgokat vágott hozzám, hogy abban semmi tisztelet nem volt.
9. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 20:32

ez most komoly???????

köszönt,mert úgy illik,és ennyi ,se több,se kevesebb...

8. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 20:26

Én csak a kérdésre válaszolnék, a címre, mivel a leírása a dolgoknak nagyon gyerekes jellemre vall a szerzőtől.

Azért köszön, mert tiszteli az embertását, veled szemben annyira, hogy ha meglátja, akkor annyival megtisztelje, hogy ráköszön, még nem is akar semmi egyebet a másiktól.

7. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 20:26
Köszön, visszaköszönsz, mész tovább, ennyi.
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 20:20
Igazán nincs mit.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2020. dec. 18. 20:09
Köszi!
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 20:06
Ostoba vagy.
2020. dec. 18. 19:52
Mintha már hallottunk volna erről. Akkor is többen leírtuk: Engedd el!
2020. dec. 18. 19:48

Ha ilyen paraszt, akkor miért őrlődsz miatta? Ráadásul ha még csak rövid ideig is tartott? Nem lehet esetleg hogy Te többnek gondoltad mint ami?

Szerintem engedd el..

2020. dec. 18. 19:43
Pár hónapja ért véget egy elég rövid kapcsolat. A lényeg az volt, hogy szó nélkül faképnél hagyott, csak azt vettem észre, hogy nem tudom hívni, nem tudok írni neki, majd végül elkövettem azt a hibát, hogy láttam, hogy instán nem tiltott, megkérdeztem, hogy most mi a fene ez, azt mondta, már nem kellesz, már nem érdekelsz, mert keveset foglalkozol velem. Azt mondtam, jó, ha mégis észhez térsz jelentkezz, azóta semmi. Viszont múltkor az együk üzletben összefutottam vele, én tettem magam, mintha észre se vettem volna, ő meg rámköszönt hangosan, hogy jó estét! Rá se néztem, mintha ott se lenne, miért provokál akkor? Miért nem lehet elmenni egymás mellett, mint 2 idegen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook