Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Penny üzletvezető képzéséről tudna valaki néhány infót írni? fórum

A Penny üzletvezető képzéséről tudna valaki néhány infót írni? (tudásbázis kérdés)


2018. jún. 3. 17:40

Szia!


Volt már ezzel kapcsolatos fórum, nem olvastam végig. Nézd meg, talán választ kapsz a kérdéseidre. Vagy aki ott írt tud segíteni neked.


[link]

2018. jún. 3. 14:51

Betanított fizikai munkás vagyok és a mostani munkahelyem nagyon ott akarom hagyni, ebből itt nagyon elegem van, ezért gondoltam a Pennyre. Lenne végzettségem(?) és tapasztalatom a bolti munka körül (mindenhova tapasztalt dolgozó kell). Most indul szeptemberben és 2021-ben lesz vége. Mondjuk kicsit fura, hogy 3 évbe kerül egy eladó és bolt vezető végzettség megszerzése. Esetleg közben elmennék egy fizetős OKJ-re.


Először is ami bizonyítványt adnak azzal más boltnál (Tesco, Lidl..) elfogadják vagy nem ér semmit?

A másik milyen szerződésben állnék a céggel és mennyi fizut adnak? Rendes munka szerződés lesz vagy tanulói viszony és csak 22.000 ft körül kapnék? Megéri elfogadni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook