Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Járványt hogyan kerülöd el melóhelyen? fórum

Járványt hogyan kerülöd el melóhelyen? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 17. 20:28
A bacik mindenkin átmennek, nem lehet kivédeni, tapasztalat:D
2012. febr. 17. 20:05
Nálunk totál ez van, csak egyszerű náthával, sajna vki ősszel behozza, és onnantól kezdve szenved a fél cég tavaszig. Kb most is full takony mindenki, én is:(
2012. febr. 17. 19:29
Én járványt nem szoktam elkapni. Ha taknyos leszek vagy köhögök, akkor az biztos, hogy megfázás, én csináltam magamnak valahogyan. Mint pl. most is... :) Amúgy hánys, hasmenés vírusom se volt soha.
2012. febr. 17. 18:57
Tüsszentsetek az ötletgazda pofájába jónéhányszor!
7. dominós (válaszként erre: 2. - 9b054bf693)
2012. febr. 17. 18:57
Ez azért nagyon agybeteg hozzáállás. Csak sajnálni tudlak. :((((((
2012. febr. 17. 18:55
Sehogy...elkerül az engem. Gyerekkorom óta esz a penész, mikor mindenki beteg, nekem meg semmi bajom. Főleg iskolás koromban szomorított el ez a tény.
5. dee
2012. febr. 17. 18:54

Sehogy, patikában dolgozom, edzett vagyok! :)


Amit javasolni tudok: gyakori szellőztetés, sok vitamin, zöldség,gyümölcs!


Tudok megelőzésre javasolni dolgokat, akit érdekel privit írjon! Itt nem reklámozhatok semmit:)

2012. febr. 17. 18:50
Sok vitamin, és gyümiturmix :)
2012. febr. 17. 18:47

Egyél meg nyersen napi fél fej vöröshagymát, 2 gerezd fokhagymát, és grapefruitot, citromot, narancsot, amikor amennyit kívánsz, és kézmosás időnként.

A hagymakúra nagyon egészséges, és még ráadásul hasznos, mert ha bűzlesz, akkor nem mennek a közeledbe :)))

Na, jó ez csak vicc volt a végén, de az eleje komoly :)

2012. febr. 17. 18:42

Nálunk az irodába hét elején megérkezett az egyáltalán nem várt influenza. Kolléganőm, aki összeszedett egy kiadós influenzát, mivel őt is behívták reggelre, kénytelen volt bejönni. Szegény majd meghalt, full lázasan köhögve jelent meg a reggeli meetingen. Begyógyszerezve is 38,6 volt a láza. És nem engedték haza!!! Végül kb kirúgást kockáztatva vitte valaki haza. Elképesztő ez a felelőtlen hozzáállás a cég részéről. Közölték velünk, hogy most már mindenkire szükség van, mivel egyikünk kiesett.

Másnap kolléganőimmel hasonló tüneteket kezdtünk produkálni, ami érthető hiszen mellette ültünk a megbeszélésen. Egy óra múlva nem vicc 39 volt a hőm. Mivel nagyjából kirúgással fenyegetett minket a vezetőség, ott tartunk jelenleg, hogy egymásnak adagoljuk a lázcsillapítót és nagyjából örülünk ha élünk. Nem tudjuk, hogy mit tegyünk.

2012. febr. 17. 18:41
Járványt hogyan kerülöd el melóhelyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook