Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Járt már valakinél a Gold-Photo Bt-től egy hölgy, hogy lefotózzák a gyereket, saját környezetben és megjelenik egy magazinban? fórum

Járt már valakinél a Gold-Photo Bt-től egy hölgy, hogy lefotózzák a gyereket, saját környezetben és megjelenik egy magazinban? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 8. 14:36

Sziasztok!

Nálam is járt az említett cég, de nem ajánlom senkinek őket!Én sajnos belementem a fotózásba, de nagyon megbántam!!!!Pontatlanok, inkorrektek,lassúak szóval elég rossz tapasztalatom van velük kapcsolatba.A képeket amiket csinálnak nem valami híresek, ráadásul több képet hivattak elő mint amiben megállapodtunk, nem volt korrekt a tájékoztatás sem.Az egér alátét az náluk egy kinagyított kép laminálva, a falióra az úgy néz ki, hogy egy normál falióra lapjára rá van ragasztva egy kép a babáról (kör alakúra van vágva)Nagy sz.r!!!!Nagyjából ennyi a véleményem róluk!

8. kevian (válaszként erre: 7. - Bogi 2)
2011. máj. 10. 15:46
Nem voltam rest és megkerestem a szerződést. Igen, nálunk is ez a cég járt.
2011. máj. 10. 15:05
Ez is egy miskolci cég.
2011. máj. 10. 14:57

úristen el ne hidd!

Azért van a stúdió mert ott frankó a megvilágítás.Vagy vitt minden óriás lámpát hozzád???

És egyáltalán hogyan,honnét tudja hogy van gyereked,és hogy pont ő kell egy magazinba?Mikor csak becsengetett.Túl gyanús!

5. kevian (válaszként erre: 1. - Bogi 2)
2011. máj. 10. 14:56
Egyébként ez egy miskolci cég volt.
4. kevian (válaszként erre: 1. - Bogi 2)
2011. máj. 10. 14:55

Nem kifejezetten ez a bt volt, de:

Egy nagyvárosi fotós keresett meg és kért időpontot, mikor készíthet képet a kisfiamról. Mondta, hogy megjelenik majd egy újságban, amit ők készítenek és más a cégül által fotózott gyerekek lesznek benne. Tetszett az elgondolás, belementem. Piszkosul le akartak húzni. Hozták az általam meg nem rendelt fényképeket, kulcstartókat a kisfiam fotójával, naptárt, órát. Persze mind horibilis összegért. A képek vacakok lettek, színtelenek. A fényképész nő, még egy felnőttnek sem tudta elmondani mit szeretne, a kisfiam fél éves volt. A mindig vidám gyerekemnek lefelé görbült tőle a szája, ami láthatóan idegesítette. Elég komoly összeget fizettünk ki érte és hát vacak az egész. Szóval ha belekezdesz nézd meg jól, hogy ki az.

2011. máj. 10. 14:46

be ne engedd..ezek csalók!


Az igazi fotós ha lát fantáziát, a stúdióba hív..az a minimum...


én idegent nem engednék be..SOHA!

2011. máj. 10. 14:37
Nálam 1x járt egy hasonló ajánlatot tevő hölgy, de gyanús volt, hogy nekem kellett volna előre fizetni. Én elküldtem.
2011. máj. 10. 14:32
Járt már valakinél a Gold-Photo Bt- től egy hölgy, hogy lefotózzák a gyereket, saját környezetben és megjelenik egy magazinban.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook