Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Izületi fájdalom szoptatás alatt fórum

Izületi fájdalom szoptatás alatt (beszélgetős fórum)


2012. okt. 2. 16:38

Nem izületi a probléma, hanem inhüvelygyulladásom van mindkét kezemben. Remélem az alkalmazott terápia segit mielőbb rendbe jönni!

Köszönöm a hozzászólásokat!

2012. szept. 29. 15:29
Ma a gyógyszertárban a gyógyszerésznő közölte, hogy menjek mielőbb reumatológiára, mert lehet, hgy ez egy autoimmun betegség, neki is az van, a szülés után jött ki. Vérképből megállapitható ez a betegség, megnyugtatott, hogy együtt lehet ezzel élni, de szteroid tartalmú gyógyszerekkel.
2012. szept. 28. 22:16

Még azt vettem észre, hogy reggelente mindkét kézfejem, az ujjaim teljesen el vannak gémberedve. Tehát a vérkeringés sem normális a kezeimben.

Szerintem ez is összefüggésben lehet az izületi fájdalommal. Ilyen csak akkor volt, amikor a terhesség végén kicsit vizesedtem, de az minimális volt.

7. papaver13 (válaszként erre: 4. - Ayna)
2012. szept. 26. 21:22
Mennyi ideig használtad?
6. papaver13 (válaszként erre: 4. - Ayna)
2012. szept. 26. 21:20

Hát ez az, én is a szüléssel hozom összefüggésbe, hogy fennáll ez a fájdalom, mert nekem korábban sosem volt ilyen.


Ma már vettem Béres porcerő forte-t.


Amúgy nyomatom a Calciumot hetek óta, és nem javul...

5. papaver13 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. szept. 26. 21:18

A gyógyszertárban azt mondták, hogy nem lehet szoptatás mellett semmivel kenni, max. homeos krémmel,igy Traumeel-t kaptam. Eddig nem segitett.


Lóbalzsam megengedett?

4. Ayna
2012. szept. 26. 21:07

Dr. Kelen LUNA pezsdítő gyógyfüves sósborszesz gél


... én sem akartam hinni benne, hogy ez majd használ. De aztán mégis. :) Nekem szülés után jött ki és hónapokig eltartott, de végül helyre jött a csuklóm.

2012. szept. 26. 20:55
feketenadálytő:--és ha lehet akkor esetleg kis kálciumpótlás pezsgőtabletta formában?
2. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Papaver13)
2012. szept. 26. 20:46
Lóbalzsam, rozmaringos kenőcs a fásli mellett???
2012. szept. 26. 20:45

5 hetes a kisfiam, és már a terhesség utolsó hetében éreztem a bal csuklómban fájdalmat.

Ez egyre inkáb erősödött, most már a jobb csuklóm is fáj, de nagyon. Kattog az izület, és iszonyúan fáj, főleg, amikor emelnem kell. Márpedig a gyereket tartani, emelni kell, igy kizárt, hogy pihentetni tudjam. Csuklószoritót is próbáltam, semmi. Szoptatás miatt nem lehet bármit beszedni, bármivel kenni. A háziorvostól kérdeztem, mit csináljak, azt mondta, semmit. Na, ettől nem lesz jobb. Várom az épitő jellegű hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook