Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fájdalom szoptatás után. Járt már így más is? fórum

Fájdalom szoptatás után. Járt már így más is? (tudásbázis kérdés)


13. dittke14 (válaszként erre: 12. - Anya4005)
2016. jan. 28. 08:01
Köszönöm, sok mindenki ajánlja. Megpróbálom :)
12. anya4005 (válaszként erre: 2. - Dittke14)
2016. jan. 27. 10:28

Kipróbálhatod a bioptron lámpát.

Sok sikert!

11. dittke14 (válaszként erre: 10. - Bichi)
2016. jan. 25. 13:31

Szia!

Igen nekem is iszonyatosan fáj és nem a bimbóm, mert az is fáj de az elviselhető emellett :(

Hát már én is gondoltam, hogy meg kellene beszélnem a dokimmal, mert nem akarom, h késő legyen.

10. Bichi
2016. jan. 25. 11:25
Nekem nagyon sok tejem volt, fejtem is rendesen, és mégis volt elzáródás. Rohadtul fájt, én elmentem nőgyógyászhoz, és adott rá gyógyszert. Nem szabad viccelni vele, mert veszélyes, engem úgy engedett el,hogy szedjem, ha nem változik 2 nap alatt, akkor meg kell nyitni műtétileg. Nem megijeszteni akartalak, csak ha tényleg ennyire fáj, nem ártana ránézni egy orvosnak. Persze csak akkor,ha nem a bimbó sérülései fájnak valójában...
9. LadyBird 2015 (válaszként erre: 8. - Dittke14)
2016. jan. 25. 09:59
Belejöttök majd:)) Attól is fájhat még, hogy nem jó a technikátok. Ha kicsi még a szája, és nem a megfelelő "falatot" tudja a szájába venni, akkor neked is fáj. Ha majd nem csak a bimbót, hanem kicsit többet szív, akkor jó lesz, és mindketten élvezni fogjátok.:)
8. dittke14 (válaszként erre: 5. - LadyBird 2015)
2016. jan. 25. 09:40

Köszönöm, köszönjük! :)

Hát az az igazság h próbáltam a krémet de nekem nem volt jó, a bimbóvédővel pedig nem hajlandó szopizni, volt amikor még öklendezett is :)

2016. jan. 25. 09:26
Garmastan, lansinoh jo krémek.
2016. jan. 25. 09:25
Eros masszírozás megtorheti a csatornákat, elsőnek fejtem, a madidiknal nem, jobb volt nem maceralni, inkabb melevizes zuhany szopi előtt, ha faj, csomós disznozsirral bekenni, váltogatni a pizokat, mert attol is repedhet, rosszul veszi a szájába, mubden pózban mas csatornát tudnak kiuruteni. Ha van problemad, irj privátban, van sok tapasztalatom, hatha valami beválik.
5. LadyBird 2015 (válaszként erre: 2. - Dittke14)
2016. jan. 25. 09:16
Kitartás!:) A berepedésre nekem a Garmastan krém vált be, és átmenetileg a bimbóvédő. A melledet próbáld maszírozni,erős símító mozdulatokkal, a bimbó irányába, kifele. Még akkor is, ha fáj. De így könnyebben nyílnak a csatornák, és minden rendben lesz. Sok boldogságot a kicsivel!:)
4. dittke14 (válaszként erre: 3. - C9f9b53798)
2016. jan. 25. 09:14

Igen ez lehetséges, erre őszintén szólva nem gondoltam :)

Köszönöm szépen! :)

2016. jan. 25. 08:26
Valoszinu az elejen elzaroditt csatornák hogy ügyesebb meggnyilnak, nekem masfel évesen is volt ilyen. Ha tobb lett a tejed, akkor valoszinu ez lehet. Be fog minden állni es kialakul! Sok sikert, es kitartást!
2016. jan. 25. 07:56

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni. 6 hetes a kisfiam kb. 2-3 hete szopizik rendesen. Az, hogy kirepedt, sebes még oké volt, el kell viselni, de pár napja szopizás után pár perccel borzalmasan fáj és nyilallik az egész mellem. Elég nagy a fájdalom tűrő képességem, de ez már kicsit túl van azon.

Volt így másnak is??? Mitől lehet? Nektek mitől múlt el?

2016. jan. 25. 07:52
Fájdalom szoptatás után. Járt már így más is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook