Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Itt a nyár, a szandál és papucs ideje. Nekem meg ronda... fórum

Itt a nyár, a szandál és papucs ideje. Nekem meg ronda... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. jún. 7. 15:08

Ha a FI-t zavarja a lábán a bütyök, a kalapácsujj mutogatása, - mert ez derül ki a beírásából, akkor hiába írogatjátok neki szakmányban, hogy nem számít, ne törődjön vele stb.

Sokkal inkább az lenne a megoldás, hogy operáltassa meg a bütykeit és a kalapácsujjait is, akkor szebben nézne ki a lába a nyitott lábbelikben, és még ráadásul nem is fájna!

2023. jún. 7. 14:21

Alig várom hogy lekerüljön a cipő, egész őszig papucsban járok.

Van bütyköm, veszek fel titokzoknit,nem látszik.

Akinek meg nem tetszik, ne nézze.

19. 71ddaa07fa (válaszként erre: 18. - Tumbo2)
2023. jún. 7. 08:56
Tyúkszem
18. tumbo2 (válaszként erre: 14. - Zena01)
2023. jún. 7. 08:51
szerintem is.alig vártam már a szandált,valami bőrkeményedés lett a kisujjamon belül,a fene tudja mi az.
17. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 7. 08:47
Ne szégyelld, nem tehetsz róla, járj abban amiben kényelmes (ha van olyan) és tetszik is.
16. timycat (válaszként erre: 13. - 69fcad429e)
2023. jún. 7. 08:46
Asszisztensem is pikkelysömörös, semmit nem lehet vele kezdeni. Neki is megjelent a körmein is, a rosszabb hogy az ízületeit is megtámadta. Bázisterápia, biológiai terápia van, ami vagy enyhíti vagy nem, de a mellékhatások jönnek, kinek előbb, kinek utóbb. De a terápia is csak kezeli, de nem gyógyítja,de a körmei kb rendbe jöttek.
15. globus (válaszként erre: 5. - Főnix3)
2023. jún. 7. 08:23
Nekem nincs semmi bajom, szép a körmöm is, de utálom a tipegős szandálokat... csak a cipőt érzem stabilnak.
14. zena01
2023. jún. 7. 08:16
Nekem is van bütyköm az egyik lábamon. 40 éves korom után jött ki. Nyáron szandálban vagyok, bár abban is fáj. Legjobb lenne mezítláb. Otthon sosem hordok papucsot nyáron. Ne szégyeld a lábad, akinek nem tetszik, ne nézzen rá!
13. 69fcad429e (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2023. jún. 6. 22:56
Az én barátnőmnek (nem Magyarországon lakik) meg azt mondták, hogy a körmön nem lehet vele mit kezdeni. Azt hitte, hogy gomba támadta meg, hát nem az volt... Utálja a szandálszezont, egész nyáron járhat zárt orrú cipőkben.
12. michelle.r (válaszként erre: 2. - 69fcad429e)
2023. jún. 6. 22:51
A pikkelysömör is gyógyítható. Legalábbis a barátnőmnek sikerült.
11. tien (válaszként erre: 7. - 71ddaa07fa)
2023. jún. 6. 22:22
😁
10. Channa* (válaszként erre: 9. - Görögtánc)
2023. jún. 6. 18:10

Nem tudom, hogy milyen korú és ízlésű FI, próbáltam több félét linkelni.


Nekem egyik sem tetszik;) de ha ez a megoldás, akkor kb. ilyenek közül tud választani.


Ezekben nem látszik a problémás láb, és szellősek is.

9. Görögtánc (válaszként erre: 8. - Channa*)
2023. jún. 6. 18:06
Az első 2 rémisztő😅
2023. jún. 6. 18:05

Én meg ilyenekre:

[link]


[link]


[link]


[link]

2023. jún. 6. 17:55

[link]


Én ezt ajánlanám számodra, így nem látszanának a bütykeid, mégis olyan a hatása, mintha szabadon lennének a lábaid.

2023. jún. 6. 17:43

Vannak olyan szandálok, amelyeknek az eleje zárt. Esetleg olyat vegyél. Pl. vászonból vagy valami szellős anyagból.


Egy volt kolléganőmnek sem tetszett a saját lába, így mindig zárt elejű papucsot és szandált hordott.



Engem meg az zavar, hogy sok pókvénám vagy mim lett. A fehér lábaimon nagyon látszik. A fiam párjától kaptam egy barnítós testápolót és azt kentem magamra, hogy ne legyen annyira feltűnő:DDDDD

Ez a szoknya miatt okoz gondot;)

5. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 17:28

Nagyon sajnálom!

Azért hordj csak szandált, kényelmes lábbelit, és igen is festesd ki a körmöd. Ennyi neked is jár!

Ha valaki megjegyzi, mondhatod, hogy igen, és még fáj is! De biztos senki nem fog megszólni érte!

4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 6. 17:17

Ne foglalkozz vele. Nekem is ilyen ujjaim vannak. Örültem mindég a nyárnak, hogy végre szandálban lehetek és nem szorít a cipő. Munkába is így jártam. Soha senki nem tette szóvá, ami persze nagyon jól esett.

Régóta nyugdíjas vagyok. Itthon papucsban egész nap. Ami meglepő, hogy szinte kiegyenesedtek az ujjaim, már alig látszik valami és már majdnem szépnek látom. Cserében 1 számmal nagyobb cipőben járok, mert az kényelmes.

Műtétileg is szépen rendbe tudják hozni akár tb-re ha fáj.

2023. jún. 6. 17:00
Ha ennyire zavar hordhatsz balerina cipőket.
2023. jún. 6. 16:56
Nagyon rossz lehet, de hidd el, van rosszabb :/ Pl. mikor a pikkelysömör cseszi szét a körmeid és mindenki g*mbásnak nézi mert a megtévesztésig úgy néz ki. Csak éppen utóbbi gyógyítható.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook