Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Isten azt mondta: nem! fórum

Isten azt mondta: nem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Isten azt mondta: nem!

1 2 3
18. 274c9996b8 (válaszként erre: 16. - Morkika)
2009. okt. 4. 15:56

Tisztaban vagyok a Biblia törteneteivel , amiket ugyancsak emberek irtak , es NEM Isten ! A Biblia törtentei szimbolumok , amiket mindenki ugy magyaraz es azt magyaraz bele amit erez vagy akar ! Ez is a szabad akarat egyik formaja :)

A versike tenyleg jo es szep , amit ugyancsak 1-ugyes ember irt , akinek van tehetsege a verseleshez :)

17. 274c9996b8 (válaszként erre: 9. - Hannaanc)
2009. okt. 4. 15:52

Nem latom be hol van az en irasomban negativ kifejezes ? !

Nincs sehol a vilagon Istentöl valo semmifele dokumentum , ez egy teny !

16. morkika (válaszként erre: 6. - 274c9996b8)
2009. okt. 4. 15:22

És miért is lett kiűzve a paradicsomból? Jó lenne elolvasnod a storyt...

Amúgy tényleg nagyon jó kis "vers". Nekem is tetszik és valóban igaz!

15. rozsazsa (válaszként erre: 6. - 274c9996b8)
2009. okt. 4. 14:58
Nem akarlak megbántani, lehet,hogy neked nem mondott semmit"mert nem kérted" de nekem és még sokaknak akiket ismerek és akikről olvastam rengeteg bizonyságot,könyvet.Igenis"szól"Isten és nem is keveset,nap mint nap azokhoz akik kérik a segitségét,kérik a vélemyényét,kérik a tanácsát,vezetését az életükre,problémáikra nézve.Az egyetlen akiben még nem csalódtam az Isten.Kivánom,hogy legyen egy élő,valóságos találkozásod,ami gyökeresen átformálja, helyreállitja az életedet,akár visszamenőleg is. Akivel minden rossz döntésedet,elkövetett hibádat helyrehozhatod, aki megsegit és igaz bölcs tanácsokkal segiti az életed, akire épithetsz és támaszkodhatsz mindennap.
14. hannaanc (válaszként erre: 11. - C502273b01)
2009. okt. 4. 14:27
Rendben. Igazad van. Valóban a szívderitő szóba ez is belefér. De azért nagyon örülök, hogy hatott Rád is.
13. dorry
2009. okt. 4. 14:25
Köszi szépen! Nagyon tetszik!
12. hannaanc (válaszként erre: 5. - Bb3ed1fd5e)
2009. okt. 4. 14:22
Engem csak a jószándék vezérelt, mind amellett, hogy valószinű nem olvastam el teljesen a hoxa-szabályzatot. Én nem is álitottam volna egy percig sem, hogy a sajátom. De örülök, hogy Téged megérintett.
11. c502273b01 (válaszként erre: 10. - Hannaanc)
2009. okt. 4. 14:20

Mutass olyan embert,akinek nincsenek problémái...a szívderítőt vigasztalónak is lehet értelmezni,de lehet jobb lett volna azt írom,mert nem gondoltam,hogy ez másnak szemet szúrhat...

Nem gondolkodhatunk egyformán,Rád is másképp hat,rám is,ennyi.Azt meg én tudom,rám hogy hat:)

10. hannaanc (válaszként erre: 3. - C502273b01)
2009. okt. 4. 14:17
Szivderitőnek nem mondanám. Inkább elgondolkodtatónak, erőt gyüjtőnek. (Akienk nem voltak persze problémái, nehézségei az életben, az persze nem érzi át annyira a leirt szöveg tartalmát.)
9. hannaanc (válaszként erre: 6. - 274c9996b8)
2009. okt. 4. 14:15

Kedves Sólyom!

Az is egy szemlélet, ami Neked van. Nem is tudom minek olvasol ilyesmit! De sokkal jobb lenne, ha a negativ gondolkodásod egy kicsit pozitivabbra váltanád!

8. hannaanc (válaszként erre: 2. - Rinike)
2009. okt. 4. 14:13

Nagyon kedves vagy. Nem én irtam. Életem nagyon nehéz óráiban, napjaiban, hónapjaiban, valaki a

kezembe nyomta.(A szerzőt nem ismerem, s nem tudtam máshová beirni e szöveget.) Nekem ez nagyon sokat segített akkor, s a mai napig is, ha ujra elolvasom. Hiszem, hogy minden sora igaz. Én csak szerettem volna másokkal is ezt megosztani, másoknak is - akinek erre nagy szüksége van - erőt kivánni a problémák megoldásához.

7. OlíviaAnna (válaszként erre: 4. - 3e0ba54fb8)
2009. okt. 4. 12:55
Valóban úgy hangzik, mintha inkább az asztronet-ről jött volna a "vers", mint a Bibliából. Nagyon Édesvíz könyvkiadó gyanúsnak hangzik :-D
2009. okt. 4. 11:13

Isten nem mondott soha , semmit !

Az ember ki lett uzve a "paradicsombol!" mert jodolgaban , mar azt sem tudta mit csinaljon :)

Igy aztan megkapta a "szabad!" akaratot es Isten szerint , boldoguljon ahogy , tud :)

2009. okt. 4. 10:27
Fúúú, ezekre a sorokra most nagyon szükségem volt, teljesen mindegy, ki a szerző. Köszönöm, hogy megosztottad itt velünk.
4. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 2. - Rinike)
2009. okt. 4. 10:16

Dehogy ő írta. Először kb. három éve olvastam az astronet.hu-n

Írd be a google-be, 84.600 találatot ad rá.

Nem is értem, hogy jelenhet meg itt mint cikk.

2009. okt. 4. 10:13
Szívderítő kis versike:-)
2009. okt. 4. 10:06
Szia! Nagyon tetszett!!! Ki írta? Te?
2009. okt. 4. 10:03
Ha lelkileg nagyon össze vagyunk törve,
ha már szinte elviselhetetlen elhunyt szeretteink hiánya,
ha betegség, vagy más ok miatt nagyon elkeseredettek vagyunk,
ha kilátástalannak látjuk tovább az életünket,
ez a pár sor sokat segít, erőt ad.

Ugrás a teljes írásra: Isten azt mondta: nem!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook