Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki Premium Health Concepts fogyókúrás programot? fórum

Ismeri valaki Premium Health Concepts fogyókúrás programot? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 14. 11:05

A táplálkozásom csak az első időszakban változott meg, az első két napot csak ki kell bírni. A harmadik napon jött a megkönnyebbülés, amikor már ebédre azt ehettem, amit én szeretek (természetesen figyelve a kalóriabevitelre)Amikor elértem a páromnak is tetsző testsúlyt, ekkor már a reggeli is teljesen az ízlésemnek való volt.A legnehezebb a korábban vacsira elfogyasztott csokinasi elhagyása volt, de mivel megengedő diétáról van szó, ezért az egy-egy kis kocka csoki az estihez is belefért.

A napi mozgásom mivel van egy nagy kertje a családnak ezért belevethettem magamat a gyepnevelgetésen kívül más egyéb növények nevelgetésébe. Ez kiegészíti az egész napos irodai munkát. :) A sportolásról meg csak annyit, hogy amikor nem esik, busz helyett jól jön a korábban sokat porosodott biciklim.

Elmondhatom, hogy a bőröm nem ereszkedett meg.hasonlóan feszes maradt mint a diéta megkezdése előtt.

üdv

Kornélia

4. Canett (válaszként erre: 3. - Cornillea)
2011. jún. 10. 16:14

Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Igazából 20 kilótól szeretnék megszabadulni. Többször fogytam már de mindig több jött sajnos vissza. Szeretném jövő nyárra régi önmagamat visszanyerni.

A táplálkozásodat hogyan változtattad meg?

Mennyit mozogtál naponta és mit?

A bőröd nem ereszkedett meg tőle?

2011. jún. 10. 14:19

Kedves Canett!


Leendő anyósommal 3 hónapja vágtunk bele a premium diétás programnak, azután, hogy többféle módszert is kipróbáltunk.EGy nagyon jó barátom (gyógytornász) rámutatott, hogy egészségesen fogyni csak bizonyos keretek között tudok, ami azt jelentette, hogy le kellett mondanom arról, hogy már a tavasz végére új bikinit vehessek, hiszen 10-15 kg-tól szerettem volna megszabadulni. Az egészséges fogyás viszont csak heti fél-másfél kilo zsír leadásával lehetséges. most elmondhatom, hogy párom nagy örömére elértem azt a testsúlyt, amit a diéta megkezdése előtt kitűztem magam elé (köszönet ezért mindenkinek aki ezen az úton mentorált, premiumos orvosomnak és gyógytornász barátomnak aki a diétát követő tstsúlymegatartó mozgásprogramot összellította). Az én drága anyósom most már elfogadta, hogy nem mindent ehetek meg amit ő nagy lelkesen megfőz nekem, de ő is már csak a felét eszi :)

és tovább adja le a zsírkilókat.

én a honlapjukról tájékozódtam először és ezt követően ekerestem meg az orvosok közt a zsámomra szimpatikusat (www.premiumhealth.hu) de facebookon is fent vannak már :)

ha érdekelnek a részletek és kérdésed van írjál. :)

üdv

Kornélia

2. bige
2011. máj. 30. 22:45
hát, ahogy néztem, jó drága...
2011. máj. 30. 22:05

Sziasztok!


Az egyik weboldalon indul egy fogyókúrás "verseny" Premium Health Concepts program segítségével. Jelentkeztem a versenyre mert szeretnék lefogyni, de nem tudom milyen és hatásos-e. Ki használta már esetleg ezt a készítményt? Sikerült vele fogyni? Bármilyen tanács vagy észrevétel jól jönne.


Előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook