Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki Dr. Sápy Tamást vagy Dr.Fekete Istvánt? Vélemény? fórum

Ismeri valaki Dr. Sápy Tamást vagy Dr.Fekete Istvánt? Vélemény? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. aug. 19. 22:10

Én dr. Fekete Istvánhoz jártam ill. járok most is, azok után is, hogy elkezdtem a lombikot.

Én főként a magánrendelőjébe járok, ahova a honlapja alapján könnyen oda lehet találni. Telefonos idő egyeztetés alapján hív be, így alig kell várni. Zene szól a váróban, és úgy van kialakítva a rendelő is, hogy az ember lánya megnyugszik, mire fel kell feküdni a vizsgáló székbe.

Velem ő is és az aszisztensek is kedvesek és segítőkészek voltak a Klinikán is.

Mindig fájdalom mentesen és alaposan megvizsgál. Én a Kaáliban közel nem tapasztaltam ennyi figyelmességet, szervezettséget és kedvességet.

2011. máj. 1. 19:47

A leg tutibb doki a világon Dr. Sápy Tamás!!!!!!!!!

Mindenkinek csak ajánlani tudom!! Úgy végzi a vizsgálatokat, hogy észre sem lehet venni. Emberileg is nagyon rendes! Olyan megnyerő, kedves hangja van, hogy elfelejtesz félni is amikor nála vagy. Van rád ideje, nem úgy mint a többinek, hogy gyorsan megvizsgálnak és már mehetsz is. Vele addig beszélgethetsz, amíg kérdésed van és mindenben segít. Apróság, de pl. a neved szólít és ez olyan kedves dolog. A nőgyógyásznál amúgy is kiszolgáltatott egy nő és olyan jó, hogy minden szempontból megfelel! Hozzá nem rettegek, amikor mennem kell! És ez egy nőnek FONTOS!

Szóval, mint dokit, imádom!

Ő tuti minden szempontból!!!!!!!!!

2011. ápr. 30. 07:55

A leg tutibb doki a világom Dr. Sápy Tamás!!!!!!!!!

Mindenkinek csak ajánlani tudom!! Úgy végzi a vizsgálatokat, hogy észre sem lehet venni. Emberileg is nagyon rendes! Olyan megnyerő, kedves hangja van, hogy elfelejtesz félni is amikor nála vagy. Van rád ideje, nem úgy mint a többinek, hogy gyorsan megvizsgálnak és már mehetsz is. Vele addig beszélgethetsz, amíg kérdésed van és mindenben segít. Apróság, de pl. a neved szólít és ez olyan kedves dolog. A nőgyógyásznál amúgy is kiszolgáltatott egy nő és olyan jó, hogy minden szempontból megfelel! Hozzá nem rettegek, amikor mennem kell! És ez egy nőnek FONTOS!

Szóval, mint dokit, imádom!

Ő tuti minden szempontból!!!!!!!!!

35. ájrin
2010. aug. 9. 18:33

Dr. Török Péter:


[link]

34. Venu
2010. aug. 9. 16:11

Dr Feket István: [link]


Unokanővérem hozzá járt, nagyon meg volt elégedve vele.

33. Venu
2010. aug. 9. 16:08

Dr. Sápy Tamás: [link]


A Családinet oldalon is szokott kérdésekre válaszolni:

[link]

32. ájrin
2010. aug. 7. 22:08
Tényleg a legjobb a Kaáliba menni, de ott fizetni kell az inszemekért, a Klinikán meg ingyenes.
2010. aug. 7. 21:57
Tényleg jó Török Péter. Nekem ő csinált méhüregtükrözést. De a Kaáli célirányosabb.
30. PAnncsika (válaszként erre: 29. - Ájrin)
2010. aug. 7. 19:22
Légyszi írd meg! Köszi.
29. ájrin (válaszként erre: 28. - PAnncsika)
2010. aug. 7. 19:16

Igen, ő a harmadik a meddőségi rendelésen.

Ha akarod, megadom a telefonszámát priviben.

Nagyon bírom a fejét és maximálisan meg voltam vele elégedve.

Nem is férne ide ki, annyi jót tudnék írni róla:)

A könyvemben ő az egyik pozitív hős:D

2010. aug. 7. 19:08
Ő is Debrecenben van? Róla nem halottam.
2010. aug. 7. 19:05
Sziasztok Lányok!
26. Erus30
2010. aug. 7. 18:09

Én is vetélések után mentem Sápyhoz a magánrendelőjébe. Én mindig el tudtam érni, volt, hogy egy nap többször próbálkoztam, de mindig sikerült. Pár hónap alatt megvoltak a kivizsgálások, ahol igazából nem derült ki ,hogy mi volt a baj, de mikor újra terhes lettem, írt fel egy csomó mindent és most itt rudos a pocakomban a Picúr.

Egy nagyon kedves, szimpatikus doki, viszont elég drága.

2010. aug. 6. 21:37

Nem haragszom miért tenném ,mindenkinek mások a tapasztalatai,kinek ki a jó...

Véleményeket kért a fórum indító,várható ,hogy mindenkinek más az aki bejön!

2010. aug. 6. 21:34

Én amikor a nagy fiam szültem akkor nagyon szemét volt:(

Legalább is velem...

Pedig volt fogadott orvosom:Juhász Róbert

A lányom és a kicsit már Kovács Tamásnál szültem ,nekem ő nagyon bejött,Jó volt még Jakab Attila is ,és volt szerencsém Török Péterhez is amikor a lányom született,háát ő tényleg nagyon jóóóó,a kicsit nála szerettem volna szülni ,de éppen oda volt akkor,igy nem tudott át venni,mivel Kovács dokinak is el kellett mennie, igy Török olgánál szültem végül...


Mivel komplikációs volt mind 3 szülésem ,igy szinte az összes dokit ismerem...

23. ájrin (válaszként erre: 1. - PAnncsika)
2010. aug. 6. 21:29
Panncsika, menj inkább Dr Török Péterhez. Ő is a meddőségin rendel és ő az igazi:)
22. Vikianya (válaszként erre: 4. - 2d53803228)
2010. aug. 6. 21:22
Sok jót hallottam én is Zatikról, de én mindig féltem, hogy hozzá kerüljek, mert nagyon fájt amikor megvizsgált
2010. aug. 6. 21:16
jó éjt:) benézek holnap.:)
2010. aug. 6. 21:15

Szívesen segítek, amiben tudok, kérdezz nyugodtan. Ha mihamarabbi célt szeretnél elérni, én a Kaálit javaslom. Ott nem kísérletezgetnek feleslegesen, azt a beavatkozást csinálják, amire valóban szükség van. Ha nem megyünk ide, még mindig mindenféle gyógyszert kapkodnánk. Áldom azt a napot, mikor rábukkantam a neten.:)

www.kaali.dote.hu

2010. aug. 6. 21:15
Most mennem kell, de holnap jönnék érdeklődni, ha van kedvetek beszélgetni.
2010. aug. 6. 21:12
Ja. Annyira nem vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal. Most mérem fel a terepet. :))
2010. aug. 6. 21:12
Jah, ez amúgy a Klinika területén van. Főbejáraton bemész, lesétálsz az urológia tábláig, ott balra az urológia felé, elmész a fogorvostudományi mellett és már ott is van szemben.:)
2010. aug. 6. 21:11
Én a debreceni Kaáliba járok. Ott van Leskó Róbert. NAgyon aranyos mindenki. És jó szakemberek.
2010. aug. 6. 21:09
Az Pesten van ügye? Oda nem tudok felmenni, mert messze van. Azért gondoltam Debrecent. Csak előbb jó lenne tudni, hogy miért haltak el a babák.
2010. aug. 6. 21:06
PAnncsika, ha nem akarod húzni az időt, akkor rögtön kezdhetsz a Kaáliban is. Az is meddőségi központ és ott célirányosan csinálják a dolgokat. Mi májusban kezdtük el, 2 nap alatt kivizsgáltattuk magunkat, az volt sok idő, míg a férjemnek lement egy kezelés. És hétfőn már petesejtleszívás, rá néhány napra beültetés. Szerintem érdemes lenne. Most még lehet időpontot is könnyebben kapnál, mert van egy új doki, Leskó Róbert, mi is hozzá kerültünk, nála még könnyebben lehet helyet kapni.
2010. aug. 6. 21:04
Mindenki azt ajánlotta, hogy menjek Debrecenbe. +6 éves vagyok. Nincs mire várni. Főleg gyerek nélkül. :(
2010. aug. 6. 21:02
Dr. Oroszhoz Nyíregyházára.
2010. aug. 6. 20:58
Sajnálom, akkor keresd mihamarabb, hadd indítsa el a vizsgálatokat. Eddig kihez jártál?
2010. aug. 6. 20:56
3 missed ab-om volt. Elhaltak a babák. Tavaly kettőt vesztettem el.
2010. aug. 6. 20:53
Akkor olyan kora délután körül érdemes telefonálni, legalábbis nekem azt mondta annak idején, mert én már emailt is írtam, mert alig tudtam elérni. Végül csak sikerült, aztán most itt tartunk. Milyen problémád van?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook