Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szilágyi Istvánt Isten nyugosztalja! fórum

Szilágyi Istvánt Isten nyugosztalja! (beszélgetős fórum)


1 2
60. gyöngy:) (válaszként erre: 58. - Michelle.r)
2020. máj. 7. 22:13

Hát van gond fejben ott is sajnos.

Állítólag azt mondta a kiérkező rendőröknek is, hogy nincs semmi baj, csak "játszottak".

59. VendrinerPiroska (válaszként erre: 58. - Michelle.r)
2020. máj. 7. 21:45
Több, mint 20 éve láttam a Keleti pályaudvaron, már akkor is nagyon gondozatlanul nézett ki. Valószínűleg az igénytelenség nem csak a körülményekből adódott náluk.
58. michelle.r (válaszként erre: 56. - Gyöngy:))
2020. máj. 7. 21:36
Sőt, ma olvastam, hogy a nagynéni szerint a fiú önvédelemből gyilkolt. Szegény anyuka is elég leépültnek látszik. Tényleg szörnyű, hogy az ország egyik ismert, és elismert színésze és egy Nívó díjas szobrászművész ilyen körülmények között élt.
2020. máj. 6. 22:42

[link]

------------------

és mégis sajnos

2020. máj. 4. 18:03
A feleség szerint nagyon rendes a fiuk, sajnálja szegény Pétert, egyáltalán nem haragszik rá...
2020. máj. 4. 10:39
Nagyon sajnálom!
54. Piroska52 (válaszként erre: 53. - Globus)
2020. máj. 4. 10:22
igen,
53. globus (válaszként erre: 51. - Piroska52)
2020. máj. 4. 10:10
Azt, hogy legalább úgy emlékezzünk rá, ahogy fénykorában szerepelt.
2020. máj. 4. 09:59

Nagyon sajnálom :'(

Remélem békében nyugszik!

51. Piroska52 (válaszként erre: 50. - Globus)
2020. máj. 4. 09:04

még azt a cseppnyi méltóságot is elvették tőle,ami esetleg volt neki azzal,hogy ezeket a képeket közzé tették,

sokan élnek igy,de ő azért ismert volt,szégyen,hogy igy élt,akár mi volt is az oka,

50. globus (válaszként erre: 49. - Havanesekutyus)
2020. máj. 4. 08:44

Mint ahogy azt is, mikor tepsiben elviszik. Neki nem jár a személyiség védelme?

Mocskos munka egy tudósítóé...pénz mindenek előtt.

49. havanesekutyus (válaszként erre: 41. - _Berry_)
2020. máj. 4. 08:39
Szomorú, hogy úgy érezték, helyes ezt lefényképezni, és közzétenni.
48. andi6020 (válaszként erre: 46. - Timycat)
2020. máj. 4. 06:26

Barátnőmék laktak a közvetlen szomszédban évekkel ezelőtt.

Ahogy ez a szerencsétlen élt, az egy lepratelep konkrétan. Kosz, mocsok, kupleráj, lomis cuccok a lakásban, az udvaron, mindenhol. Gusztustalan volt sajnos, ahogy éltek. :(

47. _Berry_ (válaszként erre: 42. - Timycat)
2020. máj. 3. 23:29
Azért a mocsoknak és a rendetlenségnek vannak fokozatai. Ha megnézed a képeket, a koszos falak, ágy, ruhák a földön az igénytelenséget fejezik ki. Ez azért nem az, amikor már egy idős mozdulni is alig tud, alig lát, de azért egy viszonylagos rendet mégis látsz a lakásában. A szőnyeg sem láthatott már évek óta porszívót, bár lehet, hogy nincs is. Ki tudja, hogy már mióta éltek így, vajon előtte mennyi igényük volt. A gyerek meg felnőttként sok esetben olyan lesz, mint a szülők. Ha igénytelenségben élt a szülők mellett, akkor ő is az lesz.
46. timycat (válaszként erre: 45. - Levarosbukta)
2020. máj. 3. 23:05

Nem mindegy mekkora lakásról (eleve lakás) beszélünk.


Nagyim is takarít mindennap, de csak mert már nem úgy halad mint régen. 200 nm a ház, plusz melléképületek, a kertben patakpart, gyümölcsfák, szőlő, virágoskert, fűszeres kert, veteményes. Folyamatosan munka van, ehhez sokan fiatalon is kevesek lennének.

45. levarosbukta (válaszként erre: 42. - Timycat)
2020. máj. 3. 22:59
Nagyon sok idős embert ismerek akiknek olyan patyolattiszta a lakásuk hogy az enyém nincs olyan, és se takarító, se segítő nem jár hozzájuk.
44. gyöngy:) (válaszként erre: 41. - _Berry_)
2020. máj. 3. 22:58

Egyszer utaztam vele szemben a metrón.

Nagyon elhanyagolt állapotban volt és akkor is kék-zöld foltok voltak rajta:(

Ez már jó pár éve volt.

43. levarosbukta (válaszként erre: 24. - Garabonciás)
2020. máj. 3. 22:55

Hja konfliktuskezelés! Pszihomókus kellett volna a gyereknek. Gondolom abban az időben ez nem pénzkérdés lett volna az öregnek, hanem a nemtörödömség. Majd kinövi az a gyerek.


Isten látja lelkemet én valahogy nem tudom őszintén sajnálni az öreget, rengeteg segítséget kaptak mind pénzben, mind lakásfelajánlásban, jártak hozzájuk rendet rakni, takarítani. Nem becsülték meg. Hát ez van.

42. timycat (válaszként erre: 41. - _Berry_)
2020. máj. 3. 22:55

Ez is a gyerek(ek) felelőssége.


Nálunk a nagyiék 80 közeli illetve papa már feletti, önerőből nem haladnak, gyengék, hiába egészségesek egyébként. Most hogy a vírus miatt eltiltottam onnan takarítónőt, kerti segítőt nekem kell csinálni, mert ők nem győznék a nagy házat és a nagy udvart. Mama takarítja a házat, én csinálom a kertet, melléképületeket, azokat a helyiségeket ami nem a szoros "lakóterük".

Az idősektől önerőből ezt már nem lehet elvárni.

2020. máj. 3. 22:43

[link]


Itt vannak képek, azért döbbenet, hogy milyen mocsokban éltek.

2020. máj. 3. 22:15

:(

Sajnálom ,nem ezt érdemelte.

39. Epresturmix (válaszként erre: 38. - 8d00a82c06)
2020. máj. 3. 19:06
A magyar törvények ezeket nem teszi lehetővé. Sajnos. Nem bízom az igazságszolgáltatásban.
38. 8d00a82c06 (válaszként erre: 36. - Epresturmix)
2020. máj. 3. 18:18
Nem tudom, de nagyon bízom benne, hogy megkapja azt amit érdemel!
2020. máj. 3. 18:11
36. Epresturmix (válaszként erre: 30. - 8d00a82c06)
2020. máj. 3. 18:09

Nem gondolom, hogy erre sokan felhördülnek a börtönben.

Leginkább nőket bantalmazó, vagy gyerekeket bântalmazókra ugranak pont amiatt, hogy nem tudják a sajátjukat megvêdeni, így ezzel állnak bosszút.

Ennyi, nem több.

35. 8d00a82c06 (válaszként erre: 33. - Michelle.r)
2020. máj. 3. 17:38

Természetesen én sem.

Remélem előbb vagy utóbb kapunk választ a kérdésekre!

34. Garabonciás (válaszként erre: 28. - 8d00a82c06)
2020. máj. 3. 17:22
Minden csaladban vannak gondok, csak ez nem mindenki szamara derul ki. Csak amikor mar keso. De itt nem lett volna keso, ha a fater nem a fiat vedi akkor is amikor eloszor megverte, ugy hogy korhazba kerult. Tul gyenge volt apanak, szerintem. Nekem a nyilatkozataibol is ez derult ki. Vagy csak egyszeruen tul jo ember volt erre a foldre. Isten nyugosztalja! Lopici Gaspar eg veled. 🖤
33. michelle.r (válaszként erre: 28. - 8d00a82c06)
2020. máj. 3. 17:18

Ahogy te sem. Én sem, közülünk senki sem. Valamit biztosan hibáztak, ha ilyenné vált a gyerekük. Persze hogy nincs mentség. Csak magyarázat.


Annyi kérdés merül fel ilyenkor. Miért nem látták, hallották a szomszédok? Miért élt ilyen körülmények között egy tehetséges színész? Miért nem kapott évek óta szerepet? Miért védte minden körülmények között ezt a trógert?

32. michelle.r (válaszként erre: 26. - Garabonciás)
2020. máj. 3. 17:15
Nem tudhatod. És kegyeleti okból kár is feszegetni, hogy mi volt a színész és a felesége felelőssége ebben. Nem először történt meg, a fickó legutóbb felfüggesztett börtönt kapott, mert a bíró úgy ítélte, elég visszatartó erő. Tévedett. Ő is, ahogy a színész is, amikor visszautasított a győri színház igazgatóját, aki szobát ajánlott neki, hogy ne kelljen ilyen méltatlan körülmények között élnie. Nagyon sajnálom ami történt.
2020. máj. 3. 17:09
Szörnyű halállal halt...meg..a saját fia által.Tragédia ...és mennnyi van még ilyen...Mivé lettünk?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook