Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a körömágy-gyulladás lézeres megoldását? fórum

Ismeri valaki a körömágy-gyulladás lézeres megoldását? (beszélgetős fórum)


13. fnagyzs (válaszként erre: 12. - Manul)
2010. máj. 28. 16:34
Meg tudom adni címet, ahol mi voltunk, ha gondolod....:DD
12. manul (válaszként erre: 11. - Fnagyzs)
2010. máj. 28. 15:29

Nekem is van egy körmöm aminek az egyik oldala állandóan benő egy igen jól sikerült pedikűr óta.Azóta sem járok pedikűröshöz!

A sógoromnak megcsinálták de nem lézeres megoldással és neki nagyon csúnya lett a lábujja,viszont én szeretem a nyitott papucsokat és eléggé féltem eddig a beavatkozástól pedig tavaly a sebész már nyesni akarta.

Én inkább magam kezelgetem és vágom,igy kisebb az esély a gyulladásra.

De ez a lézeres engem is érdekelne!:DDD

11. fnagyzs (válaszként erre: 10. - Manul)
2010. máj. 28. 11:50

Szia!


Mindenhol egymásra bukkanunk? :DDD

A párom körme sokkal jobb, mint volt és azóta azzal a körmével tényleg semmi gond. Szinte észre sem lehet venni, hogy meg lett csinálva. A körömágyból égették ki a lézerrel a körmöt, de annyira közel a felszíni húshoz, hogy szinte nem is látszik, csak ha közelről nézed.

Én mindenkinek, aki ilyen problémás körmökkel küzd, csak ajánlani tudom ezt az eljárást.

Régen a fiam szemölcseit is lézeresen szedettük le, mert az ecsetelés és a sebészeti kiégetés nálunk nem vált be és hosszadalmas volt. A szemölcsök meg mint tudjuk fertőzőek. A tornánál meg elég nagy lett volna az esély erre a közös zia használat és a szivacsgödrök miatt is....:D

Puszika

10. manul (válaszként erre: 9. - Fnagyzs)
2010. máj. 27. 20:27

Szia Zsuzsi!:DDDDD

Milyen lett utána a férjed körme?

9. fnagyzs (válaszként erre: 8. - Dellfin)
2010. máj. 27. 17:12

Hidd el megéri!

Ami pedig az anyagi oldalát illeti tényleg elég húzós...:((

Ha gondolod priviben meg tudom adni annak a dokinak a nevét, címét és telcsiszámát, ahol mi voltunk, hogy több helyről tudj árak iránt érdeklődni....:DD

2010. máj. 27. 11:31
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Részben megnyugtattatok. :) Nekem most 50.000 Ft-ba kerülne a két nagy lábujjam. És ha már valakinek (fnagyzs) volt jó tapasztalata ezzel az eljárással, akkor rászánom magam.:)
7. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 6. - Fnagyzs)
2010. máj. 27. 10:57
Ez nem csak benövéstől lehet, az a gond. A benövés kezelhető simábban.
6. fnagyzs (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2010. máj. 27. 10:55

Sajnos sem paradicsom, sem körömvirág kenőcs, sem egyéb kenőcs, de még az antibogyók sem segítenek, ha a köröm be van nőve és az okozza a gyulladást.

Elég csak egy körömtüske, amit nem sikerült kivágni, ha véletlenül mélyre vágtál....:D

5. fnagyzs (válaszként erre: 1. - Dellfin)
2010. máj. 27. 10:52

Szerintem ne habozz, hanem csináltasd meg!!!!

A férjemnek volt 3 évig begyulladva a nagyujján (láb) a körme, úgy hogy ő is sebészetre járt vele, aztán az unokanővére (egészségügyben dolgozott) adott neki egy címet. Félve bár de elmentünk, megcsináltattuk és azóta soha semmilyen probléma nincs azzal a körmével....:D

Igaz ez már több éve volt, de nekünk akkor 5 ezer forint volt körömoldalanként.

4. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 3. - Dellfin)
2010. máj. 27. 10:50
Kicsit utána olvastam.... Gombás fertőzés okozhatja. Antibigyót szedsz amúgy?
3. dellfin (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2010. máj. 27. 10:49
Sajnos a paradicsomon és sok mindenen túl vagyok. Szülés után jött elő nálam ez a probléma, előtte soha nem volt gondom vele. Pedig nem is durvám vágom a körmömet. Az orvosnál már kétszer jártam és levette a fél körmömet is, de ahogy nő vissza kezdődik elölről a probléma. Állítólag hajlam.
2. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - Dellfin)
2010. máj. 27. 10:41

Hát én ezt a lézeres megoldást nem ismerem, de ha bármilyen gyulladás volt valaha a körmeim körül, én paradicsomot tettem rá, és másnapra lehúzta a gyulladás.

Mitől van begyulladva amúgy??

2010. máj. 27. 10:35
Már két ambuláns kezelésen vagyok túl, megnyitották, körmöt eltávolították...de megint begyulladt. Ajánlották a lézeres lehetőséget. Nagyon drága, ezért először itt érdeklődnék az esetleges tapasztalatokról. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook