Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a Bonprix csomagküldő szolgálatot? fórum

Ismeri valaki a Bonprix csomagküldő szolgálatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. febr. 29. 14:01
Én 1 héten belül megkaptam a rendelt terméket, ami felvéve nem egészen úgy néz ki, mint a fotón. (Mondjuk én se pont úgy nézek ki, mint a katalógusban szereplő modell) Mivel a ruha alapból tetszik, nem küldöm vissza, hanem varrónővel méretre alakíttatom. Így viszont már abszolút nem éri meg az árát :(
2012. febr. 28. 17:00

Nem tudom, mennyire aktuális még a téma. Én február közepén rendeltem tőlük, egy melltartót és egy farmert. A melltartó tökéletes lett, nagyon kényelmes, olyan mintha nem is lenne rajtam. A farmert vissza kellett küldenem, mert kicsi lett, de azt én szúrtam el, mert nem voltam elég figyelmes a méret megadásánál.

A vételárat még nem kaptam vissza, de még van remény, mivel csak múlt hét csütörtökön adtam fel a csomagot...

2012. jan. 29. 18:42
Én is megjártam már velük régebben,gondoltam teszek egy próbát most,hátha...:)Kb. 1,5hete rendeltem valamit,azóta se híre,se hamva:)Nekem így is jó,ha nem küldik,akkor se esek kétségbe.
2012. jan. 29. 18:27

Sziasztok! Én is szertném közzétenni a tapasztalataimat. Tavaly nyáron rendeltem egy fürdőruhát, azóta semmi. Se fürdőruha, se értesítés. Pedig ez úgy június elején történt...

Korábban egy ujjatlan felsőt rendeltem, a méret nem volt jó (sokkal kisebbet küldtek), visszaküldtem, kb.3 hónap múlva kaptam egy teljesen más, ugyancsak kicsi felsőt. Nem próbálkoztam tovább, elajándékoztam. Na, ennyit a Bonprixről. Azóta, ha kapok katalógust, kibontás nélkül megy a papírhulladékok közé.

2011. dec. 7. 11:34

Nos végig olvasva a beírásotokat,-elment a kedvem a vásárlástól!

De! Bonprix helyett melyik web boltot javasolnátok?

A válaszokat előre is köszönöm!

89. matukáné (válaszként erre: 88. - Zsujka)
2011. dec. 7. 09:55
Tud valaki valami véleményt mondani a cipőkről, mert én azt rendelnék. De eddig csak a ruhákról láttam bejegyzést.
88. zsujka
2011. aug. 11. 14:15

Én anno megkérdeztem,hogy személyes nem lehetne e bemenni hozzájuk(mert csak rosszat hallottam és nem akartam a pénzem után futni.)

Azt mondták csak rendelni lehet tőlük.

87. zsujka (válaszként erre: 26. - Kelbor)
2011. aug. 11. 14:14
:D ez tetszett.
2011. máj. 21. 07:02
Áprilisban háromszor rendeltem tőlük online, mindannyiszor visszaigazolták a rendelést, pár nap múlva pedig azt írták, elfogyott a termék. Ezután próbálkoztam a telefonos rendeléssel, majd egy hét múlva a párom is megpróbálta megrendelni az általam nagyon áhított kis kék kockás cipőt. Sajnos mindhiába. A rendelést mind az ötször felvették, visszaigazolták. Már kezdem azt hinni, hogy nem létező árut kínálnak. Ha valakinek sikerült rendelni ebből a kék kockás körömcipőből, kérem jelezze. Küöszönöm.
85. lourie
2011. máj. 11. 18:17
Én már több mindent rendeltem a bonprix-től, és nem csalódtam bennük. A ruhák jó minőségűek, és szépek. Olyanok, mint a képeken. Csak tudnod kell a méretedet.
2011. ápr. 19. 16:30

Én sem ajánlom a rendelést!! Már a levelezésből is le lehet szűrni, hogy mekkora bunkók dolgoznak a bon prix-nél..... csak azt tudják írni, hogy "Kedves, Tisztelt Vásárlónk".... na most egy normális ügyintézőnek, a vevő teljes nevét kell megszólításként írnia....

Én is rendeltem néhány ruhát, és az egyik egy királykék estélyi ruha lett volna, ahelyett pedig csak egy sima virágos pólót küldtek... Ráadásul a zacskóján ugyanaz a katalógusszám volt feltüntetve, mint ami a kék ruha száma, úgyhogy egyáltalán nem értem, hogy hogyan nézhették el így a belerakástól....

Meg írják, hogy eredeti csomagolásban küldjem vissza....De kérdem én, hogyan, mikor szétvágtam? Meg, hogy visszafizetik a visszaküldés postaköltségét, ha eljuttatom hozzájuk a feladóvevényt.....hát még ezzel is én futkorásszak?

A telefonba is ritka bunkó nőszemélyek szólnak bele, ezt már több ismerősöm is megtapasztalta...

A lényeg a lényeg, többet nem rendelek tőlük. Nem ajánlom senkinek. Lehet, hogy az első 1-2 rendelésetekkel elégedettek lesztek, de előbb-utóbb úgyis elkövetnek valami fatális hibát, amiért megutáljátok őket....

2011. ápr. 14. 12:54

Sziasztok!


Nekem két napja akadt kezembe a Bonprix, majdnem rendeltem tőlük, de annyi a negatív vélemény a pozitívakkal szemben, hogy inkább nem rendelek. :-(

2011. márc. 22. 21:32
Én is rendeltem már tőlük.Egy problémám volt ezekkel a dolgokkal:néha a méret,de inkább az hogy nem úgy nézett ki mint a képen.Tehát más minta,vagy teljesen más szín és hasonlók.Úgyhogy többet nem rendelek tőlük,idáig is megvoltam nélkülük:)
81. Judyna
2011. márc. 15. 17:00

Sziasztok!

Én is beleestem abba a hibába, hogy rendeltem a bon prix-től, pedig egy ismerősöm figyelmeztetett. Egy alkalmi ruhát rendeltem, nem túl drágán és viszonylag hamar megjött. De összegyűrve egy zacskóba, mint a kapca rongy olyan volt, a díszítés pedig gagyi, van rá jobb szó is, de nem akarok megsérteni senkit, egyszóval szörnyű volt, még a kínaiba is ízlésesebb ruhát kapni. Nagyon csalódtam, vissza is küldtem, az árát még várom. És a slussz poén: finoman írtam vélemény a ruhához a honlapra és moderálták, nem jelent meg, tehát a negatív kritika nem látható csak a dicséret... ez szép. Gratulálok a bon prix-nek és nem rendelek tőlük semmit és azokat is lebeszélem akik akarnak. Köszi a meghallgatást!

2011. jan. 26. 19:32

ha kicsit visszább olvasol,ott irta valaki,hogy asszem kisebb méretet kell venni.De különben passz.de a csipőbőséget venném én figyelembe,ha az a nagyobb.A derekat még egy övvel lehet szabályozni...de ez nyilván ruhától is függ...

Én is ilyen vagyok,csak nekem 36/38 a felsőruházat és 40 az általános:)

2011. jan. 26. 18:14
Sziasztok! Nekem az lenne a kérdésem,hogy hogy állapítsam meg,hogy melyik méret kell nekem,ha pl a derékbőségem 82 és a csípőbőségem 99? Ez csak egy példa,de az a lényeg,hogy a derék és a csípőbőség nem nem egymás mellett van!(mármint a sor)
2011. jan. 18. 13:36

1 héten belül megkaptam amit rendeltem!És nem futárszolglat hozta,hanem a posta.

Nekem semmi panaszom rájuk!:)

2011. jan. 12. 16:23
Ha rendeltem,kb mikorra várhatom a terméket?Mert ez sehol sincs feltüntetve:(
2010. nov. 8. 19:15

1 hónapja rendeltem 1 csizmát,visszajött a megrendelés elfogadása e-mail ban és levélben is.

Erre ma felhívom őket,hogy mi van már mert már annyira vártam azt a csizmát és közli velem,hogy nincs csak olyan szar a rendszerük,hogy engedte a megrendelést.Tehát hiába vártam 1 hónapot.

Baromi ideges vagyok!!!!!

75. 3dsmax
2010. nov. 6. 12:05

Látom sokan vagyunk akik itt dolgozunk a bonprixban. Szerintem ismerlek titeket Nikkancs és kicsilady.

Látom nagyon vegyesek a benyomások a bonprixről. Ez sajnos attól függ ki mit rendel. Vannak tényleg nagyon szar vásárláösztönző termékek, amiket megrendelnek az emberek, és akkor még boldogok, jajj de olcsó, és házhoz is hozzák, és amikor kinyitják a csomagot, jön a döbbenet, hogy ez mi?, akkor rögtön engem hívnak fel, és nekem mesélik el a bánatukat. Ilyenkor általában megadom nekik a lelki segályszolgálat telefonszámát, amit már fejből tudok. Persze többnyire tényleg divatos ruhák vannak benne, ha a kedves vásárló a méretét is eltalálja, akkor nem nagyon szokott panasz lenni. Azt tudom ajánlani, hogy mindeki először csak egy ruhát vegyen, amivel leellenőrizheti a méretet és a minőséget is.

2010. jún. 29. 15:34
Ez az hogy nincs boltjuk! Raktár van Pesten vagy mi a fene. Nagyon mérges vagyok, nem azt kaptam amit vártam. 3 részes kosztümöt rendeltem és mind a 3 része különböző színű volt. A határidő szorít most járhatom a boltokat, hogy találjak egy normális kosztümöt. Sajnos a tanulópénzt befizettem, várom a visszatérítést. Amikor kibontottam a csomagot iszonyatos dohos szag áradt ki belőle, arról nem is beszélve, hogy a ruha anyaga gyenge minőségű volt :s nem ajánlom egyik ismerősömnek sem az fix! Én így jártam velük....
2010. ápr. 22. 14:44
boltjuk van valahol, szeretnék azért kézzelfoghatü dolgokat látni
72. gerb (válaszként erre: 57. - 2ef29f8a82)
2010. ápr. 14. 10:29

Nekem egyszer egy jóval nagyobb polót küldtek. Felhívtam az ügyfélszolgálatot és azt mondták küldjem vissza és ők kifizetik a postai díjat is ÉS TÉNYLEG KIFIZETTÉK!

Egyébként én már nagyon sokszor rendeltem tőlük, és nagyon ritka, hogy nem felelt meg valamiért. Néha én sem kapok meg mindent, mert elfogyott, de amit kaptam az eddig olyan 98%-ban jó volt:-)

71. sztolyka (válaszként erre: 70. - Sztolyka)
2010. ápr. 14. 09:19
?
2010. ápr. 14. 09:19

Sziasztok!

Kérdezném,hogy rendeltetek már innen melltartóhosszabbítót.

69. 19fa393824 (válaszként erre: 62. - Millalena)
2010. márc. 26. 14:11

Sziasztok!


Nagyon rossz a tapasztalatom a cégről.

Kétszer rendeltem eddig az első alkalommal a megrendelt áruból csak egyet küldtek, a többi termék "elfogyott"+ kifizettem a klubtagsági díjat(1500.-Ft/félév).

A második rendelést egy hónapja adtam le, tegnap érdeklődtem hogy miért nem küldték még mire közölték: elfogyott a raktárból( összesen 4 db termékről van szó).NAGYON NEM AJÁNLOM SENKINEK MERT ÁTVERÉS AZ EGÉSZ!!!!!!!

68. Berbooo (válaszként erre: 67. - D879a0c5b4)
2010. márc. 18. 14:17

rendben annak nagyxon jó de van olyan munkamániás emberke aki hazaérve a saját szabadidejét a cégreklámra fordítja ??? Kár hogy nem tudják szétválasztani a munkájukat és a munkaidőn túl az emberséget.

nesze neked magyar összefogás.

67. d879a0c5b4 (válaszként erre: 66. - Berbooo)
2010. márc. 17. 19:29
Ez egy ismert marketing-fogás, mindenki ismeri :)
66. Berbooo (válaszként erre: 65. - Sleepi)
2010. márc. 17. 19:22
én inkább azt emelném ki hogy mind csak ezért a forumért jelentkezett be , bár egy ottani ügyvfélszolgálatosnak miért lenne érdeke hogy még többen legyenek a vásárlók hisz igy is virágzik az üzlet és ez a marketing dolga nem ? óóó ha valaki látja az összefüggést szóljon
65. Sleepi
2010. márc. 16. 12:09
Aki pozitívat írt róla, annak ált. csak az az 1 hosszászólása van a hoxán... Ez csak nekem furcsa_? :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook