Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a Bonprix csomagküldő szolgálatot? fórum

Ismeri valaki a Bonprix csomagküldő szolgálatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
64. Sleepi
2010. febr. 24. 19:49

Tavaly rendeltem tőlük hirtelen felindulásból több cuccot is. A szállítással nem volt baj, de a ruhákkal...először is a legtöbb nagy volt. Ami meg nem... A farmer nem is hasonlított arra, ami a képen volt. A kötött pulcsit vmi update-es fonalból csinálhatták, mert át lehetett látni rajta. A katalógusban persze vastag puha pulóver érzetét keltette. :( A felsőknek meg olyan silány a minősége, h. törlőrongynak sem használnám.

A visszaküldést személyesen intéztem, visszavittem a telephelyre, és kb. 1 hét múlva a számlámon volt a pénz, így csak a szállítást buktam. :S

Fáj a szívem a cuccokért, mert pont olyan ruhák vannak a katalógusban, abban a stílusban, amit szívesen hordanék, normális árakon, de annyira rossz minőségűek, h. az már botrányos. :S :S

63. island
2010. jan. 29. 17:36
a bonprix ugyanaz mint az otto és a quelle!Az anyagok elég silányak,legalább is nem ér annyit amennyi
2010. jan. 28. 19:38
Hallott már valaki a diat webáruházról? vagy rendelt már valaki tőlük? A neten keresgetve találtam rá és kisértetiesen hasonlítanak a termékeik az Otto vagy a Bonprix korábbi katalógusaiban megjelent ruhákra. Lehet hogy a kifutó készletet itt árulják?
2010. jan. 24. 17:42
Akkor egy 5letem van még, ha nagyon variálni akarok: megkérek vkit aki mindig otthon van h rendelhessem az ő címére. Remélem megéri. :))
60. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 59. - Hannah87)
2010. jan. 24. 12:00
Nem, sajnos ilyen nincsen. Ha felhívod az ügyfélszolgálatot akkor azt fogják mondani, hogy ha nem talál otthon, akkor visszaviszi a raktárba a csomagodat, és próbálkozik még talán egyszer. Sajnos ha megkéred, hogy hívjanak fel, akkor azt hiába mondják, hogy felfognak...mert várhatod, bármeddig. Hívd fel az ügyfélszolgálatot, és kérd el a GTR központi telefonszámát (azt fogják megadni) ahol kapsz ismét egy ügyintéződ, aki már a szállítókért felel. Próbálkozz nála, máskülönben nem fog menni....sajnos...
59. Hannah87 (válaszként erre: 33. - 3dsmax)
2010. jan. 23. 21:23

Szia!


Én szívesen rendelnék, mert gyűlölök boltról boltra járva szerencsétlenkedni és kutakodni, hogy találok-e végre vmi tetszetőset, a katalógusból pedig sok minden tetszik.


DE! Egy olyan albérletben lakom, ahol a mi lakásunkhoz nincs csengő, se mi, se a tulajok nincsenek itthon a nap nagy részében. Tehát esélytelen, hogy észrevegyem, hogy itt a szállító. Így szinte minden utánvétes küldemény átvétele lehetetlen.


Van vmi lehetőség, hogy mégis megkapjam a csomagot? Pl. értesítőt hagynak, amivel bemegyek a postára és ott átveszem? Mert ez mondjuk egy kézenfekvő megoldás lenne. nem hiszem h egyedül vagyok a problémával. vagy mégis?

58. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 56. - Tepsifüles)
2010. jan. 23. 15:51
:) igen, az a helyzet, hogy általában ami az első oldalon található "szuper ajánlat", azoknak a minősége nem a legjobb. nagyon sok panasz volt rá. de meglepő módon, volt aki azért hívott fel, hogy megköszönje, mert neki nagyon bevált:)
57. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 51. - Tepsifüles)
2010. jan. 23. 15:49
cserelehetőségre nincs mód. ha visszaküldöd az árút, akkor az árú értékét fogod visszakapni, de bukod a postaköltséget...azt is amit a rendelésnél fizettél(tehát egyszer 990), és azt is amennyiért feladtad, és visszaküldted. Elvileg a postaköltséget csak ugy kapod vissza, ha valamiben a Bpx hibázott...pl szakadt árú stb. de ezt ugy csinálják, hogy ne nagyon legyen rá mód...
2010. jan. 23. 15:17

Az a kék szett, 2000 valamennyiért? Az jól néz ki de azért elgondolkoztam h milyen lehet ennyiért...Főleg h 3 részes. Máshol 1 táskát se kapok ennyiért.Bár nem mindig a drága a jó....


Én nadrágot nem rendelnék ilyen helyről...Nagyon régen egyszer rendeltem az OTTO-tól és háát szörnyű volt... a dereka és a hossza passzolt de a belső combrésznél elállt...

55. 458fa1e440 (válaszként erre: 54. - Tepsifüles)
2010. jan. 23. 15:07

Nekem inkább a mérettel van gondom.

Rendeltem egy bluzt 34 es méretet és egy számmal nagyobb rám.

Pedig ha boltban vásárolok az meg pont jó.

Most egy utazótáska akció van....az nagyon érdekel...de ruhát nem merek rendelni,félek a méret nem fog passzolni.

2010. jan. 23. 15:01
hááát még mindíg olcsóbb mint az OTTO....Quelle meg már nincs.....
2010. jan. 23. 14:54

Én már rendeltem ..pár alkalommal, de az a gáz, hogy hiába 34 es a méret az valahogy nekem nagyobbnak tűnt.

Drága szerintem....

Minden ruha nagy méret egyébbként vannak ott jó dolgok.

34 es méretben lévő méretek sajna nem 34 esek...

Ja és drága a kiszállítás!!!!

2010. jan. 23. 14:49
Ui: :P ööööö kb hány számmal kisebbet? Mert h az se mindegy..... Ha 40-t hordok akkor onnan is 40-t rendeljek?
51. tepsifüles (válaszként erre: 50. - 2ef29f8a82)
2010. jan. 23. 14:46

Cia!


Oksi akkor majd úgy csin :) Köszi h írtál, sokat segíttettél!!! :)


Ha rendelek és mondjuk nem tetszik és vissza küldöm akkor lehet kérni h adják vissza a pénzt vagy csak kicserélik?

2010. jan. 23. 11:59

szia!


Én dolgoztam az ügyfélszolgálatukon:)


Mindig azt ajánlottuk, hogy kissebb méretet rendeljetek, mint amekkora méret kell általában. Lengyel a méretezés, ami hasonló a némethez, és ez azt jelenti, hogy nagyobb a méretezésük:)


a futár meg nem fog felhívni, bármit is mondanak...

Ez a gond a gtr-rel. A futárok amugy is elég bunkók a vevőkket. Visszabeszélnek, és hasonló... velük mindig is nagy gond volt...

2010. jan. 23. 11:32

Sziasztok!!


Nekem a blúzaik tetszenek nagyon (kockásak) a méretezéssel annyi a bajom h az összes máshol vásárolt ingem az 40-es a bonprix-nál a méret táblázat szerint meg 44-es...ezek után nem tudom h mekkorát rendeljek...

1× már rendeltem tőlük ágynemű huzat meg egy két apróságot de végül nem vettük át mert meggondoltuk magunkat, mert valahol (más fórumon) olvastam véleményt róluk és elég negatív véleménnyel voltak felőlük. A futárról annyit h nekem se szóltak előre h mikor jön, viszont 4× jött vissza, ami meglepő volt mivel hogy általában 2× próbálkozik mindegyik. Ha valaki tudna segíteni a méret választásban azt megköszönném!

2010. jan. 8. 13:45

szia, lehet késve írok. a méretek nagyobbak mint az átlag méret, úgyhogy erre figyelni kell.

A szállítási költséget neked kell állni, csak a termék árát térítik vissza

2009. dec. 8. 13:22

Sziasztok!


Már legalább egy éve gondolkodom azon, hogy merjek-e rendelni, vagy se. Most, hogy találtam ezt a fórumot, a többségnek jó véleménye van a termékekkel kapcsolatban, így én is kipróbálom. Mert a képek alapján tetszenek a ruhák. Még a méretezéstől félek, hogy le tudom -e pontosan mérni magam, (erre a feladatra lehet megkérem a páromat, hátha Ő ügyesebb ebben)és jó méretet adok -e meg a rendelésnél. Ha véletlenül nem jó a méret, akkor saját költségen kell visszaküldeni, hogy kicseréljék? Remélem én is jó tapasztalatokról tudok majd beszámolni, és hogy bomba jól fogok kinézni az új cuccokban. :)

2009. dec. 8. 10:11

Sziasztok!


Én is bpx ügyfélszolgálaton dolgoztam kb. egy évet. 3dsmax ismerlek akkor? :):):):)

No mind1, teéjesen igazat adok neked!!! Én ugy vettem észre, hogy "csak" a szállítással vannak problémák, de az meg ugye a GTR-nek köszönhető...

2009. okt. 5. 13:12
Én is csak azt tudom mondani, hogy borzalmas amit árulnak. Rendeltem tőlük egy hajgöndörítő koncentrátumot, nem göndörít abszolút, de még a haj is tiszta ragacs lett. Nem ajánlom senkinek
2009. szept. 29. 00:54

Sziasztok!

Én most rendeltem először a Bonprixből. Ma jött meg a cucc, 15 nap elteltével.(Illetve tegnap, mert már 29-e van) Egy kötött pulcsit és egy nadrágot rendeltem. A méret jó lett, eltaláltam. Na mondok véleményt is. Én megvagyok elégedve mindennel. Volt kérdésem e-mailben tőlük, arra válaszoltak másnap. Illetve telefonon kérdeztem valamit és nagyon segítőkészek, kedvesek voltak. A pulcsi és a nadrág anyaga is megfelelőnek tűnik, kb ezt vártam, és teljesen egyezik a netes képpel. Ráadásul hiába jártam végig az egész plázát, ilyen nadrágot sehol sem kaptam, úgyhogy én máskor is rendelek tőlük, ha látok valami jót.

Ja még valami. Több hozzászólásban olvastam hogy nem szól a futár amikor érkezik és ha épp nincs senki otthon, akkor ugye visszaviszi az árut, de erről mégcsak értesítést sem hagy. Hát nem tudom, igaz nekem sem szóltak ide, de nekem a Posta hozta ki. Ha nem vagyok éppen itthon, akkor elmegyek és átveszem a csomagot a Postán. Direkt ré is kérdeztem. Bár hozzáteszem: az MPL szállította ki. Namost a múltkor a Quelléből rendeltem, amit szintén az MPL szállít ki, és én igazából a Quellénél kérdeztem rá, és azt mondta a telefonon az ügyintéző, hogy semmi gond ha nem vagyok itthon, akkor átvehetem a Postán. Mivel itt is az MPl a szállító, nem hiszem hogy itt más lenne a helyzet.

43. blissy
2009. szept. 28. 22:33
Borzalmas, amit a Bonprixen árulnak, nem ajánlom senkinek!!! Én a múltkor rendeltem a legújabb katalógusukból egy csokibarna polárplédet,de még köszönőviszonyban sincs az újságban lévő képpel. Kukába való az egész, vékony, vacak anyaggal, a színe is csapnivaló. Rendesen átvágják az embert!
42. tneksz
2009. aug. 26. 15:10

Nekem eddig mindig minden rendben jött,szép dolgok nem nyúlnak és nem fakulnak,pont a múlthéten jött meg a csomagom,rendben volt minden bár a férjem 44-es pólókat hord ami kicsit bővebb is rá itt viszont a 44-es passzos lett de így is eltudja használni izom pólónak és nagyon jól áll neki de legközelebb a férfi méretből 2 számmal nagyobb kell.


3dsmax:

a szállítás viszont még mindig zűrös kicsit mert engem sosem értesítenek,üzenetet sem hagynak és nem is hívnak hogy na itt állok a kapuban vki átveszi-e a csomagot ezért 1-szer már vissza vitték az árut,mert senki nem volt otthon.Felhívtam az ügyfélszolgálatot és megkértem a hölgyet hogy írják rá a csomagra a telefonszámomat hogy eltudjanak érni,be is pötyögte akkor állítólag de a számlán még mindig nem volt rajta a tel.számom így még mindig nem tud elérni a szállító.Pedig a neten is beírtam az adataimhoz,mit lehetne tenni hogy végre rákerüljön a számom mert a szállító azt mondta hogy az ügyfélszolgálat intézi ezt.Vagy mégsem :((????

41. 3dsmax
2009. júl. 10. 08:34

Hát akkor megválaszolom az eddig kérdéseket.

Ekidlinek üzenem, hogy BonPrix csak két éve van, tehát 5 éve nem rendelhetett még belőle, másrészt testtartásjavító termékünk nem is volt, szerintem egy másik csomagküldőszolgálatnál volt ez.

Zsannamannának írom, hogy atapasztalataim szerint 122-es méretet javasolnék a 7 éves kislánya részére. A gyermekruhák anyaga puha pamutból van, a gyermekek bőrét egyáltalán nem bántja. Vároma a további kérdéseket, ezentúl gyakrabban fogom nézni ezt a fórumot, és szívesen segítek bárkinek.

40. Erucika (válaszként erre: 36. - @macus@)
2009. júl. 9. 18:13
Évek óta Bonprix vásárló vagyok. Nagyon meg vagyok elégedve én is a minőséggel. A méretet egyszer, ha sikerül eltalálni, nyert ügyed van. Én pólókat, topokat szoktam tőlük rendelni. A futár velem is mindig nagyon kedves, mobilon fel szokott hívni, hogy mikor jön - általában egy órával előtte telefonál. Igaz, első rendelésemkor én is értesítést kaptam, mert nem voltam otthon, de az adott telefonszámon felhívtam, és még aznap megkaptam a rendelésemet. Azóta mindig felhív előtte, hogy mikor érkezik:).
2009. júl. 9. 17:24
Számomra kényelmesebb így internetről vásárolni, mert a munkám miatt nincs időm boltokban órákig nézelődni. Egyébként sem szeretek... Nekem beváltak az ingek és pólók! Kényelmes és jó anyag.
2009. júl. 7. 13:08

Sajnálom, hogy nektek negatív tapasztalataitok voltak a bonprixnél, mert én ezt nem értem. Csodálatos minőség, kedvező ár! A telefonban pedig nem egy hangposta jelentkezik, készséggel válaszolnak minden kérdésemre. Még a férjem is szereti a termékeiket, pedig neki nehéz megfelelni, méretben és ízlésben. Én rendelés előtt megkérdeztem, hogy milyenek a méreteik, és ez sokat segített, hiszen így már tudtam,hogy kicsit nagyobbak,mint kellene, mert elárulták, hogy a méretezés európai. Mindenkinek csak ajánlani tudom a ruhákat és a függönyeimet is tegnap kaptam meg. Szépek, és az áruk is baráti. Kairó ágyneműnk is van, szeretjük. Nektek milyen termék nem felelt meg? Jah és 3dszmaxtól szeretném kérdezni, hogy:

A lányomnak még nem rendeltem, ( 7 éves 122 cm és 25 kg ) és szeretném tudni, hogy milyen méretet ajánl neki? És kérem, írja meg, hogy mik a tapasztalatai a gyermekruhákkal, milyen a minőségük, anyaguk? Köszönöm előre is válaszát? Jah és még annyit kérdeznék, hogy mikor kapok új katalógust?

37. neotank (válaszként erre: 36. - @macus@)
2009. jún. 18. 15:31
JÉ! Nekem is fura, hogy ilyen rossz tapasztalatok vannak a Bonprix-szel. Mi a nővéremmel rendszeresen rendelünk, és eddig semmi gond nem volt (na jó, egyszer másik felsőt küldtek, mint amit kértem, elnézték a kódszámot). Nem azonos a minőség a kínaival, a tavalyi felső még mindig olyan mintha új lenne, pedig sokat hordom, és nem bolyhosodik, nem fakul, nem nyúlik. Nem értem, hogyhogy ki kell fizetni, amit nem küldtek meg? Nekem is volt olyan, hogy valamit később küldtek, de akkor kellett csak fizetni, amikor megkaptam. Szerepelt a számlán, hogy később küldik (és küldték is), de nem kérték el előre a pénzt. Hm, szóval csak le akartam írni, hogy nekem jó tapasztalataim vannak.
2009. jún. 13. 11:54

Körülbelül 2 éve ismerem a BonPrix-t, és már rengetegszer rendeltem tőlük, de soha semmi probléma nem volt vele. Minden nagyon jó minőségű volt, és több mosás után sem látszott használtnak, nem fakult ki, nem nyúlt meg. Rendeltem már több tunikát, pulóvert, pólókat, kabátot, cipőt, fehérneműket, egyikkel sem volt semmi probléma!

A futár is nagyon kedves, ha nem vagyunk otthon mikor hozza a csomagot hagy egy papírt a postaládában egy telefonszámmal, hogy időpontot egyeztessünk. Nem viszi vissza a csomagot, még aznap megszoktam kapni.

A katalógusban és a honlapukon is az van írva, hogy 30 napon belül érkezik a csomag! Nekem mindig megjött időben, ha valami esetleg nem volt raktáron azt is egy héten belül megkaptam, sosem kellett előre kifizetni azt, amit még nem szállítottak ki.

Egyik ismerősöm is rendelt több mindent, az egyik ruha kicsi lett neki, visszaküldte, és a pénzt visszakapta!

Nem értem, hogy lehetnek ekkora véleménykülönbségek. Én nem akarok senkit rábeszélni, mindenki maga dönti el, hogy megbízik e bennük vagy nem!

Szerencsésnek mondhatom magam, nekem teljes mértékben bevált!

2009. jún. 12. 21:52

Én is rendeltem jó pár cuccot, 68 ezerért! Utána olvastam ezt a fórumot. Kb. 1 perce mondtam le emilben a rendelésem! :-))

Köszönöm, hogy leírtátok a tapasztalataitokat.

Tudjátok, mit nem értek? Miért nem jelentettétek fel őket a fogyasztóvédelemnél? Egyéb hatóságoknál?

Egyébként tud valaki Bonprix-nél jobb ruhaküldős futárszolgálatot, amelyik tuti megbízható? Minőség, méret, stb.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook