Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a Bonprix csomagküldő szolgálatot? fórum

Ismeri valaki a Bonprix csomagküldő szolgálatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. febr. 2. 17:45
Én rendeltem 1 nadrágot tőlük.A táblázat szerint minden jó is lett volna,sőt még picinek kellet volna lennie.Kb 3hét múlva megjőtt és nagy lett a nadrág.3-szor is visszaküldtem cserélre, de mindig visszaküldték.Majd felhívtam a szolgálatot,hogy mi van,mondták,hogy rosszul küldtem el,hát akkor megpróbáltam még 1szer.Majd rendeltem 2 számmal kisebbet csak úgy találomra,na az már jó lett! Jerikó rózsát is rendeltem,hát nem olyan mint a képen. Hát így játtam.
2008. febr. 2. 17:12
Nekem már tavaly is küldtek katalógust, de nem rendeltem tőlük. A cég ezek szerint müködik.
2008. febr. 2. 17:07
Én is igy vagyok ezzel . Rendelnék mert jó az ár, jó a minőség ( legalábbis ugy tűnik), de nem tudom mennyire megbizatóak. Irjatok ha van tapasztalat.
2008. febr. 2. 12:56
Tegnap kaptam egy Bonprix katalógust postán. Nagyon tetszettek benne a ruhák, de nem merek rendelni, mert eddig nem is hallottam erről a csomagküldőről. Van valakinek tapasztalata ezzel a szolgálattal, milyen a ruhák minősége?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook