Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismeri, esetleg lakik valaki Fótligeten? Mi a véleményetek róla? fórum

Ismeri, esetleg lakik valaki Fótligeten? Mi a véleményetek róla? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 26. 18:54
Fót kisalagtól kocsival 5 percen belül minden. Auchan, Lidl, Tesco, Aldi, külömbözö barkácsáruházak, orvosi rendelő, patika, ovi, sulik, buszok,csatlakozásokkal, posta 1 megálló, és sorolhatnám. Ehhez képest Fótliget elég ellátatlan. Ez nem mindenkinek mérvadó, de nekem fontos.
2011. ápr. 26. 18:51
Én Fót Alagi részén lakom, és nagyon szeretek itt lakni. Pesti vagyok, 5 éve élek itt, de nem bántam meg. Fótliget inreálisan drága szerintem. Túl sok pénzt kérnek a semmiért. Jártam ott. Szép szép, de nem annyira, mint amennyire drága. Lehet errefelé is klassz házakat venni, de olcsóbban. Hajrá!!
2010. jan. 4. 12:55
Fót alagi részén, Dunakeszi felé.
3. Caryna (válaszként erre: 2. - Danica16)
2010. jan. 4. 12:53
Végül hol vettetek házat? Mi nem igazán tudunk dönteni, hogy merre menjünk...
2010. jan. 4. 12:45
Lakni épp nem ott lakunk, mikor házat kerestünk ott is nézlődtünk, akkor még csak telkeket árultak. Kívülről szépek a házak amiket mostmár látni, az elgondolás is tetszik, csak nagyon drága. És pl. ahogy tudom, se ovit, se orvosi rendelőt nem terveztek építeni bele...
2010. jan. 4. 12:03
Ismeri, esetleg lakik valaki Fótligeten? Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook