Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismer valaki jó gyermekpszichiátert Szegeden? fórum

Ismer valaki jó gyermekpszichiátert Szegeden? (tudásbázis kérdés)


5. Fzsanna (válaszként erre: 3. - 5758a48989)
2011. febr. 11. 14:49

Kedves Ildikó! Jogosan feltételezhetsz bármit, hiszen elég szűkszavú voltam. Ma volt központi iskola-érettségi felmérés az oviban. A gyermekem kiválóan teljesített (hála az otthon töltött 3 év együttlétnek, mely során rengeteget foglalkoztam vele)(persze most is foglalkozom csak most a nap másik felét az ovi teszi). Egyszerűen a viselkedésével van csak enyhe probléma. Az óvónőnk szerint öt percig sem figyel most meg 30 percet végig ült és hiba nélkül csinált meg mindent. Szerintem nincs semmi gond, én kértem a pszihológus (!) vizsgálatát hogy bebizonyítsam a pedagógusunknak hogy nincs a gyerekkel probléma, de az a hölgy aki nekem időpontot adott nem volt szimpatikus. Csupán ennyi. Szerencsére abelsőséges kapcsolat megvan (hát KISFIÚ! kivel ha nem az anyukájával :-)))) Igaz?)

Puszillak

Zsuzsa

2011. febr. 11. 14:41
Annyira sajnálom! Véletlenül elírtam, nem pszihiáter hanem pszichológus kellene. Elnézést! Tudja valaki hogyan lehetne ezt a fórumot törölni?
2011. febr. 11. 12:56

Biztos, hogy gyermekpszichiáterre lenne szükségetek Drága Fzsanna, és nem egy benső kapcsolat kialakítására külső emberi beavatkozás nélkül, amely csak időleges lehet? :)


Szeretettel Feléd!

Ildikó :)

2011. febr. 11. 12:53
Mi lenne a "probléma"?
2011. febr. 11. 12:50
Gyermekpszichiáterre lenne szükségem még beiskolázás előtt. Ha tud valaki kérem írjon!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook