Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Iskolaérettség fórum

Iskolaérettség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Iskolaérettség

1 2
7. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 6. - 754c7e07c3)
2007. jún. 25. 20:23
akkor már egyre több közös pontunk van ahogy észrevettem....
2007. jún. 24. 23:19
A nagyfiam most lesz elsős. Júniusban lett 7 éves, de én jobban tartok a sulitól, mint ő. Azt sem tudom mit kell venni igazán. Szóval jó az, de nagy félelem is.
2007. jún. 24. 21:48
Bencém április végén töltötte a 6ot,nagy nagy tanakodás volt mi legyen,külön kértem nevelési tanácsadóba,egybehangzó vélemény hogy vétek lenne még egy évet hagyni.Igaz apukája(exférj)nem igazán örül,bár a tanácsadó után ő is rábólintott...Remélem jól döntöttünk,de erre csak az idő ad majd választ
2007. jún. 24. 21:40
Nekem mind a két gyerekem évvesztes mivel nyáron születtek...egy percig sem bántuk meg hogy egy évvel később mentek iskolába,csak előnyükre vált
2007. jún. 23. 22:46
Nálunk szinte minden gyerek 7, 7 és fél, vag majdnem 8 éves, és most mennek elsőbe. A fiam év elején töltötte a 6-ot. Érdekes lesz nem mondom.
2007. jún. 23. 22:33
első osztályba nem iskolások,hanem óvodások mennek!Aki nem hiszi járjon utánna,Ajánlom dr.Vekerdy Tamás könyveit.
2007. jún. 7. 07:07
Az óvodáskor után következő életszakaszt iskoláskornak nevezzük. A név arra utal, hogy elkezdődik a rendszeres iskolai nevelés, oktatás. A gyermek azonban csak akkor lehet iskolaérett, ha testileg és szellemileg, tehát biológiai és pszichológiai szempontból is életkorának megfelelően fejlett. Hiszen ahhoz, hogy a tanulás eredményes legyen, az egész személyiségnek iskolaérettnek kell lennie.

Ugrás a teljes írásra: Iskolaérettség
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook