Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Írjunk könyvet együtt ! fórum

Írjunk könyvet együtt ! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
34. e300c9a9d2 (válaszként erre: 32. - 1246f1921c)
2012. febr. 17. 09:13
X"D
2012. febr. 17. 09:11

Dea:


Nick szeret!Tudom,hogy szeret.

Ma reggel kávézás közben beszélgettünk..

Mindent elmondott,hogy mikor és mióta tettszettem meg neki.

Már a kövér Deába szerelmes lett!

Engem szeret!Nem a külsőmet!


--1hónap múlva--

Úgy gondoltam munkát keresek,bár csodás és nyugodt életnek indult történetem..kis kertes házban egy csodás férfi mellett,aki már a múlthéten megkérte a kezem,egy álom.

Nállam vesztette el a szütességét,ez hihetetlen érzés,én lovagoltam meg először!!

Ezt soha nem fogja elfelejteni!

óh..de én sem!

Szóval tökéletesen megfelelt volna számomra egy átlagos élet,takarítónőként egy vízvezeték szerelő férfi mellett.Mivel Nick is dolgozik már.

Szültem volna neki 3as ikreket,hogy egyszer s mindenkorra letudjam a szülést.Mivel mindennél csodálatosabb egy gyermek..kihordani egy varázslat....de a szülés..,olyankor lelőném magam,hogy csak akkor ébredjek fel mikor már túl vagyok rajta,az orvosoknak pedig esernyőt dugnék fel,amit nyitva húznék ki,hogy kicsit átérzőbben bánjanak velem.Sőt minden férfinak!!

De kiderült,hogy van egy gyerekem,így muszáj cselekednem.


Milyen munka is volna ideális a számomra?..

Szívesen lennék Mozdonyvezető,de pechemre nő nem lehet.


A MALÉV csődbe ment,de akkor pilótaként az sem volna élet,elhidegülni a páromtól,majd "ló nincs szamár is jó alapon" futókufircba keveredni egy-egy utassal...míg a drágám otthon már egy másik nővel tervez családalapítást.

Annyit nem ér a pénz!

Ráadásul kétes eredetű férfiak ne harangozzanak bennem.Ki tudja mit csinált épp előtte,kivel, és hány nemibetegséget rejteget a tarisznyájában.

Neem, nem vagyok nyílvános wc!

Akkor inkább egyedül szerelmeskedek!


Szóval villamosvezető leszek!

Tudom mivel jár!Bla-bla..nem nőnek való..

A jegyvizsgáló élet sem nőnek való,az annál is rosszabb.

*******


Úgy döntöttem nem acsarkodok Michaellel,de Monicot egyszer megcibálom!:D

Ugyan miért cibálnám meg!Remélem őszíntén szereti a lányom!

A bíróságra bízok mindent, és az én Glendolynomra,hogy ki mellett érezné igazán boldognak magát,ő ki mellett szeretne élni.


Rettegek, mert tudom,hogy mellettem lenne a legjobb,helye..de ki tudja, lehet Monic

is csodálatos anya! Tényleg szereti Michaelt, és mint kiderült egy balesetből kifolyólag nem lehet gyereke.

Michael is komolyan gondolhatja vele,ha az ő boldogságukhoz, az én gyerekemre van szükségük.


Féltem Glendolynt,a neve is már sokat sejtet.

Túl okos gyerek, már 5 évesen egy 16éves fejével gondolkodik.

Beszél,angolul,németül,franciául,csehül,dánul,olaszul és ukránul.Pedig még csak 5 éves.


Basszus... még sem jó Villamosvezetőnek lenni, mert nem keres jól!

Kitúrom Gyurcsányt a helyéről, én veszem át!

Én nem simliskednék,nekem bőven elég,ha jól megfizetnek a bólogatásomért és azért,ha mindíg ott ülök ahol ülnöm kell.

Inkább összecimborálnék Orbán Viktorral,és kicsit felnyitnám a szemét, kiken hajtsa be az ország pénzét.

32. 1246f1921c (válaszként erre: 31. - E300c9a9d2)
2012. febr. 17. 08:33

Azt a mindenit!

Mindössze ez az egy rövid mondat jut eszembe, ha a Deával töltött éjszakára gondolok.

Most már biztos megkérem a kezét!


Épp a reggelijét készítettem, fütyörészve, egy szál alsónadrágban, mikor hirtelen valaki belépett a lakásom ajtaján.


Hosszú, platina szőke haj, kétségtelenül szilikon mell.

Pökhendi stílusban méregetett, majd foghegyről odavetette:


- Hol van, hm? Hallod? Hova rejtettétek Glendolynt? Itt kell lennie - rontott beljebb kutakodva, el-el mozdítva tárgyakat a helyükről.

Nevetséges volt, ahogy a vázát is megemelte, hogy férhetne el abban egy kislány? - Nincs az intézetben! Michael és én már mindent tűvé tettünk érte!

2012. febr. 16. 22:40

Kicsit elegem lett Nick töketlenkedéséből, és rávezettem,hogy lehetne komolyabb is mint barátság.

Olyan buták a férfiak,nem vagyunk médiumok,hogy tudjuk mit éreztek, mondjátok ki!


Őszíntén színt vallottam a múltamról és lányomról.

Csodálatos férfi,vágyakozó tekintetével szinte istenít.


Átmentem hozzá megnézni,hogy rendezkedett be..

Hirtelen a testem remegés fogta el,nekiszorított az ajtófélfához és végre ledugta a nyelvét a torkomon..

Atya világ szinte a bugyimig ért.

Így még soha nem csókolt senki.Teljesen eláztam..a karja, a háta,szinte eltűnök a tenyerében..micsoda férfi!

Megragadta a combom és feldobott a mosógépre ..

A lábujjamig bizseregtem tőle,felhevült testem zakatolt.

Azt mondta évek óta erre a pillanatra vár.Olyan kemény volt..és mikor csak végig simította a bugyim,hogy levegye elszálltam....

Nem is aludtunk egész éjszaka..

Betegévé tett..

Nekem kell ez a férfi!Ráadásul k..a jó fej,eszméletlen a humora,a teste és hihetetlen udvarias..

Igazi férfi!

Teljesen kitökösödött.

30. 1246f1921c (válaszként erre: 29. - E300c9a9d2)
2012. febr. 16. 21:20

Nick:


Dea három teljes hónapra eltűnt az életemből.

A lelkem egy része teljesen összeomlott.

A kondiba menekültem, megint egyedül maradtam.


Bár már koránt sem akkora lúzerként mint kezdetekben.

Egész addig éreztem ezt, míg meg nem kaptam az üzenetét.

Randira hívott, igazi, valódi randira!

Ha pontos szeretnék lenne, azt írta, muszáj beszélnie velem valamiről. Ha elfogadom, akkor átléphetnénk a baráti viszonyt és randizhatnánk.


Mekkora balek vagyok, hogy nem én tettem meg az első lépést!


*******


Hihetetlen, hogy van egy kislánya! Csak képeket mutatott róla, de mintha Dea kiköpött mása lenne.

Összeomlott a karjaimban, rettegve attól, hogy végleg elveszti a gyermekét.

Itt, ezen a ponton jöttem rá, hogy beleszerettem Deába.

De nem most, nem épp most, a tökéletes testébe, amiről sátor nagyságú bőrt tüntettek el, nem ebbe a selymes, szőke hajba, a mostani ívelt arcába.

Már akkor fülig belé zúgtam mikor még hegynagyságú volt!


Segíteni szeretnék neki!

Megkért, látogassam meg vele az intézetben Glendolynt, mint egy család. Ha sikerülne megállapodnia, akár ki is vehetné az intézetből.


Megfogom kérni a kezét!

De normális vagyok én?! Megkérni egy nő kezét, akit még csak meg sem döntöttem, még is szerelembe estem...

Még csak egy csók sem csattant el!

Nicholas! Lúzer vagy!


Mit fog szólni hozzám Glendolyn?

A családi nap után megkérem Dea kezét...

Rettegek a válaszától!

29. e300c9a9d2 (válaszként erre: 27. - Wencus)
2012. febr. 16. 20:56

Monic!?

Áh.........szóval Monic az az ármány fúria!

Míg én szeretet adtam a gyermekemnek és lúzer pasikkal lógtam, mert ez a lúzer férfi lett életem szerelme,akivel még le sem feküdtem.

Michael egy pénzes buxát fűzött be,hogy a pucuja után éljen, és most anyagi javakkal akarja behálózni a gyermekem!

Én rég feladtam feslett életemmel,mikor megtudtam,hogy Glendolynt várom!


Az egy tévút volt!Tudjátok milyen nehéz 180kg-os nőként megtalálni a helyed a világban.Hogy sztületésem óta csúfoltak és még a fal is elfordult tőlem!


Feladok egy hirdetést a neten, hogy bőrdonor van ,ingyen elvihető..


***********

2 hónappal később.


Az amerikai baleseti sebészeten igényt tartottak a bőrömre.Egy plasztikai sebész eltávolította itt Magyarországon és el is iszkoltak a bőrömmel.

Végre új erőre kaptam.

Holnap mindenképp beszélnem kell Nick-el!

Megmagyarázok neki mindent!

Vajon mit érez irántam?Bízik bennem,kitart mellettem?

28. e300c9a9d2 (válaszként erre: 26. - Wencus)
2012. febr. 16. 20:43

XD!

Te jó ég!

Micsoda szégyenfoltomról hullott most le a lepel!Felbukkant Michael, akivel 17 évesen egy ELIT SWINGER klubban ismerkedtem meg.

Akkor másokkal való akciózás közben szemeztünk egymással.Éreztem,hogy gondolatban már meg voltam neki.Majd 3 év múlva egy disco-ból hazafele jövet éjszaka..éreztem a szagát a levegőben.Libidóm az egekbe szállt,verítékezni kezdtem.Teljes önkívületben vittek lábaim a közeli ligetbe....


Majd ott állt velem szemtől szembe Michael..forró mellkasa lüktetett a hévtől.Letépte magáról az inget, s én szinte elájultam izmos teste láttán.

Ó igen..akarom..

Már alig voltam magamnál.

Letépte ruhámat,már attól átéltem a gyönyört ahogy rámnézett.

Jól megdöngetett az avaron!

A mai napig nem tudom hány orgazmusom volt az eltelt 6 óra alatt!

De neki csak ennyi voltam, mégsem tudom miért nem bírtam ellenállni neki.

Majd 9 hónap múlva megszületett Glendolyn.

Az apja eddig tudomást sem akart venni rólunk, csak hintette magvait a világba és még nők milliót juttatta el a csúcsok csúcsára.


Várandósságom alatt híztam 40kg-ot, majd Glendolynt muszáj voltam otthonba adni, mert nekem sem családom,senkim nem volt aki segített volna.

Kézzel körömmel kűzdöttem gyermekemért!Mindíg is akartam őt, bárkitől is volt.

Pasizni csak azért akartam,hátha fogok egy gazdag balekot, de rájöttem,hogy ezt nem tudnám elviselni, vágyok a szerelemre így inkább napszámba jártam, majd egy étteremben lettem krumplipucoló,hogy gyermekemet támogatni tudjam.

Rejtegettem Glendolynt, de Michael mégis tudomást szerzett rólunk és most el akarja venni a gyermekem, hisz ő csak a magját adta, az én sejtjeimből és véremből és húsomból lett Glendolyn.


Most beállít egy piros Porsche-val és követelőzik, mikor ő erőszakolt meg, aminek persze nekem szem volt ellenvetésem....de akkor is, nem volt megbeszélve,hogy megdöngethet-e.Egyszerűen csak uralma alá vett.


Most itt van Nick, őszinte érzelmeket táplálok iránta, úgy elfelejtettem mi történt a múltban,hogy azt hittem ő fogja elvenni a szüzességem.Érte fogytam eddig még soha nem volt sovánnyá.Lassan egy éve ismerjük egymást és félek,fog-e valaha lépni..ő is akar-e engem.

És most felbukkan Michael, házhoz jön....ki tudja mit gondolhat most Nick.

Nick teste messze felülmúlja Michaelét!

Michael a MÚLT!!Ő a kövér nőket szereti.

Talán ezért váltam ellenségévé.

Fel kell varratnom a hasamon a bőrt!Nem mehet ez így tovább!

27. wencus
2012. febr. 16. 20:18

Glendolyn:


Sziasztok, bocsi csak el,kellet mennem fürdeni. Itt az intézetben Kate néni fürdet minket minden este. No szóval anyám lepasszolt, de nem is baj ne is tudna eltartani a takarítónői fizujából. És a pasijai is tök lúzerek. De az apám Michael tök jó fej, ha elvesz a mostani csaját Monicot, akkor lehetünk egy család. Monic tök rendes mindig hoz nekem rágót. Apától kaptam egy okostelót, most is azon nyomom vakert. Bocs de le kell szunyálnom, jött az éjszakai ellenőrzés és ki kell kapcsolnom a gépet. Reggel majd írok még, szép álmokat, mars és tibi csokisat.

26. wencus
2012. febr. 16. 20:00

Michael vagyok!


Egyszer megdöngettem Deát, és lett egy szerelem gyerekünk, a neve Glendolyn. Az anyja árvaházba dugta, hogy tudjon pasizni. Ha rendeződik az anyagi helyzetem magamhoz veszem a kis Glendolynt, a gyerek tartást majd bevasalom az anyján, ja és veszélyességi pótlékot is.

25. wencus
2012. febr. 16. 19:55

Glendolyn vagyok!

Dea balkézről jött lánya. Egy árvaházban lakom, 5 éves vagyok. Anyám nem mondott le róla, ezért nem tudnak örökbe fogadni. Anya néha meglátogat és hoz nekem csokit. Átlagos 5 éves vagyok, a hajam szőke, a szemem kék és kancsal vagyok, ezért az egyik szeme le van ragasztva olyan kis halacskás ragaccsal. Hát ennyi. majd még írok az intézeti létről és a kapcsolatomról az anyámmal.

24. 1246f1921c (válaszként erre: 23. - E300c9a9d2)
2012. febr. 16. 19:49

Nick:


Ha eddig nem hittem a sorsban, ezután mindenképp fogok!

Solo nagymamája, Rolanda elhunyt. Sikeresen megvettem a házát, így most Dea szomszédságában élek. Dea, már a névre is mosolyra húzódik a szám.

Hihetetlen, amit magával művelt!

Már alig van rajta pár kiló felesleg, a teste tökéletesebb mint eddig valaha.


Az én karomon is megjelentek az izmok, már-már passzolna is a feje a vállamra.

De mikor kövér volt, minden olyan egyszerűnek tűnt.

Most viszont egészen más. Nem tudom, hogy reagálna a közeledésemre.

A jövőhéten elhagyom az sztk-s szemüvegem és kontaktlencsére váltok. Ez is az Ő ötlete volt.


Lassan nem érzem magam egy szerencsétlen baleknak.

Talán el kellene hívnom valahová. Talán vacsorázni?! Esetleg moziba?!

Mi van ha nemet mond?

Mióta megláttam azt a Ferraris pasast nála először, teljesen elbizonytalanodtam. Ki lehet az a férfi, és miért jár hozzá?

2012. febr. 16. 17:50
Mit tegyek,mit tegyek,mit tegyek a bőrömmel??
2012. febr. 16. 17:49

Dea:


De édes!

Hozott egy rózsaszín tornarucit!

Zabálom meg a fickót!Úgy össze roppantanám!

Azt mondta dögös.Teljesen belepirultam..,és,hogy nem is gyűrödik sehol a hurkám.

Kis mókus!

Persze,hisz ki van feszülve,az egyész EGY nagy hurka.


*******************

jövő tavasz.


80kg vagyok. Szép súly,de a bőröm lóg!Fűzőt viselek.

Nekem nehezebb,látványom szörnyű..

De apám Nick!!!!

Már nem csak flakonokat emel, velem súlyzózik egy kézzel.A nyálam pedig folyik a parkettára.

Úgy néz ki mint Dwayne Johnson :D!


Most ennyi fogyás után,furcsa de nem magabiztosabb lettem,hanem kezdenek komplexusaim támadni a bőröm miatt.

Annó még égett mellbimóval pucéron feküdve talált rám....de most nem engedném,hogy meztelenül lásson.

De ki tudja, lehet nem is akar.

Ilyenekről még nem is beszélt.

2012. febr. 16. 17:26

Nick végbeléig beleremegett a megerőltető edzésbe.

Hazafelé úton nagy szél volt,ezért fogtam a kezét és húztam magammal mint egy papírsárkányt.

Muszáj összeszednie magát,mert az én testemhez erős férfi kell.

***************************


Hétfő van.

Újra dolgozhatok.

Ma azon gondolkodtam,hogy nincs egy barátnőm sem,mert annyira szánalmasnak találnak,hogy nincs az az ember aki a lelkierőt bírná bennem tartani.

Nick is olyan szánalmas mint én .

Lehet ha merevedése volna el is ájulna..,mert abból a nagy testből ha hirtelen megindul a vér..

Ráadásul az orra is nagy.Vajon mennyire igaz az,ha nagy az orra, nagy a ***.És mennyire :O?Ha ő is ekkora?Míg én az ágyon feküdnék,ő a nappaliban állva mozogna előre-hátra?

Te jó ég ! Deaa!Te perverz!



A metróra várakozva azon gondolkodtam, nőnek lenni miért olyan nehéz.

Kellek-e valakinek,mikor a soványak is műttetik magukat.

Leszámítva,hogy tampon helyett,vattával megtömött táposzsákot kell használnom..

Mi nők..legyünk akármilyen csinosak is,folyton elégedetlenek vagyunk magunkkal.Itt gyűrődik,ott gyűrődik,egy hétköznapi formás mell sem elegendő nekünk,a fenekünkbe is szilikont tömünk,legújabb divat a nemiszerv plasztika(az enyémből több is kijönne) (itt levágunk,onnan kicsit leszívatunk és máris egy 10éves kislányt rejtegetünk a bugyinkban.)Mindezt a beteg férfiakért.

És az övék?Az övék olyan szép?Barna,szőrös és és ááá...!Látványnak nem nagy valami.

Csak egy dögös, vad mozgású test tudja kompnzálni,ha társul hozzá tudás is.Szerencsére nem sokáig kell néznünk.

Lányok térjetek észhez!

Dea te is térj észhez!Jó vagy így!



Persze nem minden nő vetemedik idáig,de mi soha nem érezzük elégnek magunkat.

Bezzeg a férfiak!Legyen az kövér,cingár,hólyag fejű,lófogú,üresfejű mind szexistennek képzeli magát.

Ezt a nőt is jó volna,meg azt is....de tudnak is valamit ?

Ha az ő sztoriaikat hallgatjuk,minden pasi király az ágyban!

Tényleg?:O

Persze! Ja igen!Ők váltogatják a lányokat..

Mert fél,hogy hosszú távon unalmassá válik?

Egy nő nem sokáig tud olyan profi mód színlelni.Megunja.

Ha ellaposodik ,az azért van,mert a pasi tudása nulla,pedig ő azt gondolja sokkolóan jó..

Ilyet?

Ha jó nem tud ellaposodni.És emiatt ki az aki félre lép?Hát a domináns hím.

Egyértelmű.


Kíváncsi volnék a valóságra.Ha tud is valamit,azt a sok nőt kellene megkérdezni,őszintén 4 szem közt ..tényleg átélted,vagy csak megjátszottad,hogy elcsavard a fejét.



A leg visszataszítóbb pali is Pamela Andersonról álmodozik.


Ti hallottatok már zokogni férfit azért mert jaajh :"(, az enyém csak ekkora,biztos kicsinyled,görbe a kalapja,egyik tojásom lentébb lóg mint a másik,szőrös a seggem,büdös a szám,lóg a tricepszem,púpos a hátam,horpadt a mellem,büdöseket fingok,összenőtt a szemöldököm....Biztos az a fickó jobban tettszik neked!Láttam,hogy nézted!

Neem..

Csak mi panaszkodunk,ők pedig kihasználják,hogy igen kicsit mintha híztál volna.......a jó édes!Pedig csak azért mondtam hátha megdícséred,hogy most fogytam 5kg-ot.



Ne akarjunk már annyira megfelelni,ők tökéletesek?

Minden férfi más.


Lehet nem egy Was ist das,de eszméletlen jó fej.

Tök nyugodtan lehetünk mi is magabiztosak.

Legyen már idejük magukkal is foglalkozni egy kicsit.

Igen!

Én egy jó csaj vagyok!

Van aki a szaftos húst szereti,mit foglalkozok én mással!



Nick különleges.Van benne valami.Vajon ő mit gondol kettőnkről?

Ha én ilyen testtel találok férfit akkor kell miért siránkoznom?

Nehogy azt higgyétek,hogy örülnék,ha valaki elkapná a lábam!

Engem ki kell érdemelni!

Remélem tökösen elém áll és ki meri mondani,ha akar valamit.

De ha elkapja a lábam az sem baj!

20. 1246f1921c (válaszként erre: 19. - E300c9a9d2)
2012. febr. 16. 16:14

Nick:


Már egy hét telt el azóta, hogy Deával konditerembe járunk.

Egyre jobban megy. Már 1 literes üres palackoknál tartok, a fél literesek helyett.

Büszke vagyok magamra, nagy a fejlődés.


Mintha Dea is átalakulna. Az esti sétáink során eddig csak a kert ajtóig tudott kikísérni, mostanra már azt a pár métert is kisebb lihegés nélkül megtudja tenni, ami a kocsifelhajtóig tart.


Meglepetéssel készültem neki, mivel a naptárt figyelve, rájöttem, hogy ma van a névnapja.

Egy babarózsaszín edzőruhát vásároltam neki, a saját szabómmal varrattam.


Meg is lepetődött, mikor nem egy méteres anyaggal állítottam be hozzá, hanem kapásból 16 métert vettem.

Még viccelődött is, hogy talán három szekrény pólót szeretnék?


De most itt állok Dea ajtaja előtt, kezemben a csomaggal, izgatottan várva, hogy ajtót nyisson.

Ohh, a francba, most veszem csak észre, hogy magamon felejtettem az éjjeli fogszabályzót, és kukoricát vacsoráztam!

19. e300c9a9d2 (válaszként erre: 18. - 1246f1921c)
2012. febr. 16. 14:29

Dea:


Óh ..ez a Nick olyan jópofa srác!Imádtam a képeket a lábszáráról ,a hosszó nyakáról.Ha egymásra pakoltam 4et, szinte ott láttam magamelőtt.

Az óvodai fotóján is míg megannyi gyerek mosolyog,neki a térdkalácsai mosolyognak rám.Nem volt nehéz kitalálni,hogy ő volt az.


Olyan elmerülve nézte egyik bikinis fotómat amelyen persze 2 km-távolságból vagyok lefotózva,hogy egész alakom beleférjen,hogy vastag sztk-s szemüvegén átsütve a nap felgyújtotta a kerti asztalom.Mire fel tudtam volna ugrani, neki valóban egyik lába itt a másik ott..már el is oltotta a tüzet.


*************

Nagyon nehezen szántuk rá magunkat a konditeremre.

Ugye nem véletlenül.

Nos fejtörés volt az edző számára,mi lenne a számomra a legideálisabb mozgásforma.

Az aerobic-al kezdtük.

Először a step pad szakadt össze alattam,majd az erősítő gumiszalag nyúlt ki,kidurrant a fitlabda

és nem ért körbe az ugrókötél így maradt az ugrálás.

A zene csúcs volt,majd mikor szökelltem lágyan kettőt, beszakadtam az alattunk lévő kozmetikai szalonba.

Épp gyantáztak.Beleragadtam az elhasznált gyantacsíkokba.Arcomból egy idegen nő hónaljszőrét téptem ki.

Rendőrt hívtak, fizethetem a kártérítést.

Nos mire végeztünk, megpróbálkoztunk utóljára a kondigépekkel.Egyedül a karomban volt akkora súly,hogy mikor elengedtem a kezem az összes nehezéket felrántottam a háterősítőn.


Inkább gyönyörködve néztem miközben Nick a 0.5 literes üres ásványvizes palackot emelgeti..,karjaiban dagadtak az erek,és horpadt mellkasán ízadtségcseppek gördülnek végig.Minden izma megfeszült.

Ez a hely neki való!

Mindíg eljövök nézni őt edzés közben!

18. 1246f1921c (válaszként erre: 17. - E300c9a9d2)
2012. febr. 16. 11:03

Nick :


Segítségemre ismét támadás érkezett. A combom sajgott a kenyérpirító ütéseitől, a bokámon még mindig égett a bőr.

Furcsa lány ez a Dea, tudatosult bennem.

Ahogy megnyílt előttem, érdeklődésem tovább fokozódott.

Mesélt a fogyókúrájáról.

A teraszon kávézgatva régi fotókat mutogatott magáról. Sajnos nem sokat láthattam belőle egyben, mert egy-egy képre alig fért rá.

De ha jobban szemügyre veszem hab, sajnos nem könnyű testét, valóban észlelhető némi változás.

Hogy kompenzáljam őszinteségét, előkaptam a tárcám és pár fotót én is fellapoztam magamról.

Mikor feltűnt, hogy az egyik képről a derekamtól felfelé, a másikon lefelé látszom, el is tettem. Megigazítottam vastag, sztk-s szemüvegem, időt nyerve, mert válaszra várt.

Kondizni, vagy nem kondizni, ez volt itt a kérdés.


*****


Szombat van, az első napunk az edzőteremben.

Nem boldogulunk valami jól. Az edző, aki a segítségemre sietett, nem kecsegtet túl sok reménnyel.

A rudat önmagában sem tudtam felemelni, a súlyfeltétel már fel sem merült.

Így Logan, a lassan személyi tréneremmé érett tini srác a kezembe nyomott két kis ásványvizes üveget, üresen.

Azt mondta, kezdésnek megfelel. Míg mások izmai megfeszültek, az én karom az üres üvegektől feszült ketté.

Két emelés után kifulladtam.


A haspadon sem jártunk nagyobb sikerrel. Míg Deának két oldalra állítottak fel székeket, megakadályozva ezzel, hogy a dereka és hasa a földet verdesse, nekem a hosszú lábaimhoz kellett az alátámasztás.

2012. febr. 16. 10:13

Dea:


Miközben puha pink törölközőmbe csomagolva készülődtem a kávé főzéséhez,amit oda is készítettem..

Gyorsan fel domesztoszoltam a fűrdőszobát.

Mikor munkám végeztével,végre megkönnyebbülve nyitottam ki a fürdőszoba ajtót..hatalmas füstgomolyag csapott pofon.


Te jó ég a töltött csirke,amit még reggel tettem be sülni!!



Vágtatva indultam meg ősrégi gázsütőm felé,miközben testem olymértékű hullámzásba kezdett,hogy a törölközőm is lerepült rólam.


Feltéptem a sütő ajtaját és törlőkendővel igyekeztem kibányászni a tepsit.

Félsiker.Mire sikerült kiügyeskednem észre sem vettem,hogy mellbimbóm belelógott a forró ajtótól megfosztott sütőbe.


Rettenetes fájdalmamban rángatni keztem odatapadt, hójagosra sült bimbóm és hátra estem.

Akkorát zuhantam,hogy megindult a föld alattam, és a fejemre zuhant a kenyérpirító.


Jég hideg ,csontos kéz tapogatására eszméltem fel.

Megragadtam a kenyérpirítót és ütni kezdtem mint a bolondóra.Hasamtól még nem láttam kit ütök.

Felugrottam és a forró kávét is ráborítottam.De sajnos csak a térdére löttyent.

Megláttam a sovány férfit aki derékszögbe hajolva állt a konyhámban,dereka a plafonig ért.


Szörnyen kikeltem magamból!Töltött csirkém az ablakra kenődve füstölgött még.

Mégis mit képzel magáról ez a férfi!Csak úgy betör a házamba,ráadásul borzasztó megalázó módon, meztelenül talál rám.

Igazából ez az egy zavart.

Megkértem forduljon el megyek felöltözök.

Kiszellőztettem és főztem még egy kávét.

Kicsit komolyabb beszélgetésbe kezdtünk.Az udvarra mentünk kávézni,mert szegény férfinek már begörcsölt a tarkója,alig fért el a konyhámban.

Rágyújtottunk egy cigarettára.Ritkán dohányzok,többnyire csak a reggeli kávékhoz.


Borzaztó zavaros és szerencsétlenségek sorozata megismerkedésünk,ő pedig mindenhol rejtélyesen ott van.Ideje komolyabban is megismernünk egymást.


Érdekelt hol dolgozik most,hogy hívják,hol lakik és mit keres itt.Ismer-e.

Beszéltem én is a munkámról,hogy már ide s tova 8 hónapja fogyókúrába kezdtem, jelenleg - 52 kgnál tartok.Tehát most 130kg vagyok.


Valójában egy komoly céltudatos nő,csak az utóbbi időben csúszott meg a talpam alatt a föld.

Én is kíváncsi vagyok Nick csodálatos lényére, mert a neve olyan izgató és férfias.Gondoltam eljárhatnánk együtt kondizni,mindkettőnk problémájára megoldás volna.

16. 1246f1921c (válaszként erre: 14. - E300c9a9d2)
2012. febr. 16. 09:06

A reggelem elég kótyagosan indult. Rolanda nagyinál töltöttem az éjszakám, ami nem kis kellemetlenséggel járt.

A heverőről, amit alvás gyanánt kellett volna használnom, csak a fél testem fért el. Persze hosszra gondolok, szélességre akár 20x is el lettem volna rajta.

Egy rövid gondolkodás után úgy döntöttem, inkább a fejem helyezem az ágyra, így csak a derekamtól lefelé volt kényelmetlen.


Nem túl mély alvásomból egy hatalmas puffanás riasztott fel. Mint akit puskából lőttek ki, úgy rohantam kifelé, remélve, hogy nem bombát dobtak a ház udvarába.

Mikor nyugtáztam magamban, hogy talán tévedés történt, körbepásztáztam a kertet.

Amint észrevettem a disznóólnál magasló dombot, a kezembe vettem egy lapátot. Hihetetlen, hogy ennyi szart halmoztak fel a malacok. Ha tél lenne, ekkora hegyen síelni is lehetne.


Közelebb érve vettem egy észre, hogy nem más fekszik elterülve előttem, mint az én Deám!

Igen, az a Dea, akit próbáltam meglesni zuhanyzás közben, eredménytelenül. Az ablak keretbe nem fért bele a látvány, így hol egy hatalmas comb felét, egy negyed feneket láttam, amit először narancsszigetnek hittem, aztán karfiol völgynek, de amint megállapítottam, hogy bizony Deámhoz tartozik, átjárta szívem a remegés.


Az már más téma, hogy vékonyka, nyegle testem szívem remegésétől reszketni kezdett, Rolanda pedig három pokrócba tekert be.


Szóval Dea! Felajánlottam neki a segítségem, amit nem igen fogadott el. Pillanatok alatt felpattant, bár valójában órákig tartott az elrohanó művelet, amit Ő csupán pillanatoknak hitt. Ez alatt legeltettem telt idomaim a tekintetem, mivel a trágya úgy simult a testére, mint egy feszes miniruha.


****


Délután, miután összetakarítottam az egész kertben végig hordott trágya lavinát, a teraszon sziesztáztam.

Erős domesztosz szag csapta meg az orrom, Dea kertjében pedig megszámoltam, meg biz ám, 32 ilyen kupa állt.


Hosszas nézelődésem alatt feltűnt, az egyre áradó füstszag a konyhája felől, így átsétáltam megkérdezni, minden rendben van-e.

De a csengetésemre senki nem felelt.

Benyitottam az ajtaján, ahol sikeresen lefejeltem az ajtófélfát.

A konyha felé haladva viszont hatalmas meglepetés fogadott! Dea ott feküdt anyaszült meztelenül a padlóm, testén fűszerkeverékek hada. Valahol a sarokban egy pink sátort is megpillantottam, vagy törülköző lett volna? És egy csirke is hevert az ablakon.


Itt meg mi a fene történt? - kérdeztem.

2012. febr. 16. 08:53
Mindenki E/1 (1esszám első személy)ben írjon,mert ez a mi könyvünk,mindenkié!:)Mindenki főszereplő!
14. e300c9a9d2 (válaszként erre: 13. - 1246f1921c)
2012. febr. 16. 08:48

x"D !!



Már lassan 4 hónap telt el Solo temetése óta..

Szegény Rolanda nagyinak olykor egy-egy hétvégén,ha időmből telik át szoktam menni segíteni.

Így történt ez vasárnap is.

Egyik délelőtt ganéztam a jószágai alól,mert szegény disznók már mellúszó versenyt játszottak az ólban.


Mivel gumicsizmám csak térdig ért,de a gané derékig ..megpróbáltam behajolva lapátolni,hogy egy kicsit apasszak rajta.


Egyszer csak reccsent a deszka és arccal estem az ólba.

Egy hang megkérdezte segíthetek-e..

Csak a szemem mertem kiengedni a tengerből,de senkit nem láttam,csak a lapát nyelét.

Majd ismét megszólalt a hang..

Riadtan ugrottam ki a ganéból,azt hittem megbolondultam....,majd abban a pillanatban megláttam egy hatalmas oldalra forduló orrtokmányt,ami egy vékonyka testhez tartozó arcon egyensúlyoz.Egy férfi volt aki épp a kezét nyújtotta felém.

Szégyenemben úgy el kezdett égni a bőr a képemen,hogy rászáradt a gané,majd elfutottam átszakítva Rolanda néni kerítését.


Az utca felé vettem az utam,remélve,hogy a férfi nem látta ki vagyok,tettem egy kört,majd átugorva a hátsó szomszéd kerítését próbáltam észrevétlenül beszökni a házamba.

A fürdő szobámba igyekeztem,majd tömény domesztosszal zuhanyoztam.Ilyen megalázó élményben még soha nem volt részem.

Nem beszélve arról,hogy még soha nem ganéztam disznót,de nem is fogok többet.

Feltakarítottam nyomaim, majd úgy döntöttem főzök egy jó forró kávét.

Figyeltem,ahogy a vékony nagy orrú férfi folytatja munkámat.Olyan magas volt,hogy neki csak fél lábszárig ért a gané.

Úgy gondoltam áthívom kávézni,mert összeszorult hatalmas szívem és hihetetlen hálát éreztem.

Milyen kedves volt, és nem is nevetett ki..

2012. febr. 16. 07:46

Nick vagyok, Solo közeli barátja.

Legközelebbi cimborám halála váratlanul ért. Teljesen kikészültem, hisz talán Ő volt az egyetlen aki szóba állt velem.


Egyszerű könyvmoly vagyok, amolyan giliszta fajta. Izmaim nem hogy centiben, de szerintem milliméterben sem lehetne mérni.

Nem meglepő módon varratok. Szívás. Ha a férfi osztályon vásárolok, az XXS-s dolgom is nagyok rám, lógnak mint egy sátor.

Ha a gyerekosztályon, melltartónak éppen jó lenne, ha nő lennék és lenne mellem... De férfiként elég megrázó látvány lennék.


Régen emlegették, hogy elmehetnék kosarasnak, a magam 1,98 méterével. Valahogy nem indultam el ezen sportág irányába, így megmaradtam magas, vékony, szemüveges baleknak.


Szóval nem is csoda, hogy nem örvendek közkedveltségnek. Jelenleg még munkám sincs, eddig könyvtáros voltam.

Így azt hittem, Solo temetésén én leszek az egyetlen kívülálló. De aztán megláttam Őt.

Egy túlsúlyos, de szép arcú lányt.

Tengert eresztett a könnyivel, majd eláztatott, kipirosodott arcával vetett rám egy pillantást.

Két jól megkelesztett zsemlére emlékeztetett a szeme alatt meghúzódó "pofazsák", még is volt benne valami egészen különleges.


Elindultam felé, hogy vigaszul nyújthassam egyik vállam, de a váll dologgal meggondoltam magam. A feje talán a mellkasomon sem fért volna el, nem hogy a vállamon...

Lassan sétáltam felé, de ahogy közelebb értem, zokogva Solo után ugrott. Csak remélni merem, hogy eme tettének nem én voltam az oka.

Eloldalaztam a hitetlenkedő családtagok között, majd a távolból figyeltem a helyszínre érkező darus kocsit, hogy kiemeljék.


Megtudtam róla ezt azt, a legfontosabbat is, Deának hívják. Solo nagymamájának a szomszédja.

Most már két okom is van látogatni valakit, akit egyébként utálok.

Egy, hogy Solo társasága nélkül csökkentsem a magányérzetem. Kettő, meglesni Deát.

Az biztos, hogy nem fog észrevétlenül eltűnni a tekintetem elől, ahhoz túl nagydarab lenne.

Így nyugodtan legeltethetem rajta a szemem Rolanda (Solo nagymamája) ablakából, esetleg a teraszról.

12. e300c9a9d2 (válaszként erre: 9. - Martini64)
2012. febr. 15. 22:03
:)
2012. febr. 15. 21:43
A temetésre kicsit túllőttem magam a nyugtatóteával..A családtagok szerint zokogva ugrottam a gödörbe.Nem tudtam korlátozni érzelmeim.Teljesen kikészültem.
2012. febr. 15. 21:13

Dea:

Kezdtek gyengéd szerelmi szálak fűzni a szomszéd néni unokájához.

Tudtam,hogy aszexuális, de nem zavart.Kinézetre én is az vagyok.

Talán a nyelvét ügyesen használta volna,de elgázolta egy kamion a zebrán.

Marad még férfi a földön számomra?

Jövő héten lesz a temetése.Egy világ omlott össze bennem.

Ilyen lelkiállapotban nehezebben viselem el a munkahelyi megaláztatásokat.

Nehéz lesz elfelejteni azokat a csodás pillanatokat mikor a konyhaablakból figyelhettem, ahogy a tornácon állva fecskében kávézik..izgatóan szőrös köldökét lágyan ringatta a szél..

Mármint a szőröket.

Szétnézek a füves nénimnél ..egy hangulatjavító teát fogok venni.Erősnek kell lennem.

9. martini64 (válaszként erre: 8. - E300c9a9d2)
2012. febr. 15. 20:55

No. Dühében ki is regisztrált...

A szomszéd néni tűnékeny unokája :)

2012. febr. 15. 20:29

Ha hosszan írsz,kijelölés mentés....

És ha nem szúrja be,lazán beilleszted újra.

Én így küszöbölöm ki a bosszúságot.:)

Várom a sztorit :D ;)!

7. e300c9a9d2 (válaszként erre: 5. - 486162d8a7)
2012. febr. 15. 20:16
XD
2012. febr. 15. 20:16

Kicsit gáz a munkám.

Túl sokan bámulnak,néha belefarolok egy-két emberbe.

Stressz faktor a köbön, itt olyan automatára programozott birka típusú emberek közlekednek, hogy néha kitörnék magamból ..és mindegyiknek a hátába szúrkálnám a lábát.Remélem vizuálisak vagytok.

Rosszabb pillanatomban talán meg is teszem,ezért inkább nem kávézok!

Nem nehéz észrevenni engem.Azt pedig pláne nem,hogy takarítok....mikor keserves hajlongások közepedte egy hatalmas ülep tárul a közönség felé.

Szerencsére újabban ritkán vagyok szeles,de az én puffadásomon sajnos az Espumisan sem segít.


Pedig van aki megérdemelné,hogy az arcába szúrjam.

Semmi elnézés, vagy bármi..esetleg nyugodtan végezhessem a dolgom.


Szóval rettentő stresszes, egyedüli ok amiért észre vesznek, pfú..nézd mekkora nő!

Szerintem valami csúszásfokozót fogok önteni a felmosóvízbe,hogy a teleszkópos járású kifingott botsáskák is érezhessék mily csodálatos, mikor mindenki rajtuk röhög..

**********

Kicsit aggódok mi lesz velem,ha kezd látványossá válni a fogyásom és a kinyúlt bőrömmel nem tudok majd mihez kezdeni.

Már 22 kg-ot fogytam.

Most 160kg vagyok.


Ebből a fizetésből,a mai világban....Munka alig.Örüljek,hogy alkalmaznak :).



(Remélem bevezetik a 47000 ft-os közmunkát,és az új forgalmi büntetéseket.

Miért is?

Mert eddig 28000 ft-ot kapott boldog-boldogtalan otthon seggét meresztő ember,amit a mi fizetésünkből vontak,majd felháborodva fogadták,hogy ezért újabban közmunkát is kellesz végezni.Most többet fognak kapni,de valamit csinálni is kellesz érte.

Ha keveslik, eddig 28at kaptak..nem értem.Dolgozzanak,mint ahogy nekem is kell.


Fix összegű bírság az autósokra?

Ideje volt már! Ha meg kellett tanulnunk a kreszt akkor tudjuk is!

Ha valaki normálisan vezet,nincs mitől félnie.

Míg egy gyalogos sárba ,hidegbe,latyakba ki van téve az autósok poénkodásának.. és még a zebrán is nekik kell várni(ha megvan a féktáv is) mert az autósnak esze ágában sincs megállni..

Addig egy sofőr a fűtött kocsiban izmukat alig használva ,szárazon képesek idegeskedni és türelmetlenkedni,mert nem érnek rá.

Mennyire reális ez?


Ugyan...Ezzel a szigorítással akár egy,vagy több ember életét menthetik meg egy figyelmetlen balesetből kifolyólag.

Tehát aki nem akar fizetni,megtanul vezetni!


Szóval lassan új munka után is próbálok nézelődni.

Távol áll tőlem, de lehet elmegyek kövér Go-gosnak.

Nagyméretű gyúrósok szolijába talán beleférek..lepirítom magam.Furcsa látvány leszek egy konditeremben.Nevet változtatok.Kimegyek lejtek pár táncot,gyűjtök egy új életre..

Hazajövök, fogyok tovább és megszabadulok az erszénytől.Úgy sem fog soványan felismerni senki..,kövéren kisminkelve sem!Név vissza és folytatom az életem.


Csak vicceltem..

Milyen folytatás volna?

2012. febr. 15. 19:28

:( na hogy a fene vinné el...írtam egy csomót, és eltűnt.


na majd máskor ..

a történet ott tart, hogy Dea a szomszédom lett. Én vagyok a szomszéd néni unokája.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook