Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Írjunk könyvet együtt ! fórum

Írjunk könyvet együtt ! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. febr. 15. 19:19

Solo vagyok, 32 éves. Ma egy online pszichodoki végre felállította a diagnózist: aszexuális vagyok szerinte. De szerintem csak megunta velem a levelezést. 1 hete "levélcsatázok" vele. De ma vége. Megírta a végső diagnózist. Lerázott.

Nem tudom lehangolt legyek-e, vagy vidámodjak fel. Mindenesetre könnyebbnek érzem magam.

Hab a tortámon, hogy a szomszédba egy új lakó költözött.

2012. febr. 15. 19:01

. . . .

Semmi extra.

Nagyon segítőkész volt, abszolút nem tapintatlan és gunyoros.

Semmi szánalmat, sajnálatot nem láttam a szemében, csak természetességet.

Mintha misem volna természetesebb, hogy így nézek ki.

Mivel nyitott vagyok, beszélgettünk kicsit a munkánkról és poénkodtunk.

Megköszöntem a segítségét és jól eltettem a telefonszámát, a fiókom aljára ragasztószalaggal.


Ma költözök.

Egy kisebb kertes házba. Sikerült hitelátvállalással eladnom a jelenlegit. Egy nyugodt kieső részre. Semmi extra kevés szomszéd, többnyire öregek. Ez is egy kis leroggyant öreg ház, de legalább lakható és nagyon olcsón adták. 2 szobás, 1 konyha+ebédlő és fürdő. Az egyik szobából nappalit csinálok.

Tervem, hogy lecserélem a drótot a kerítésen, behúzom dekornáddal. . . . talán nyár végén, majd ha sikerül megvennem amit kell át is festem, hogy jobban égjen, ha valaki fel akarja gyújtani.


Nem. . , csak időtállóbbság szempontjából. Valami mahagónira. A ház csak kőporos, egyenlőre csak bent lesz kifestve, mindent én csinálok, nem bízok másban.

Amennyit gúnyoltak, azok után pedig senkiben sem.


Kezd tavaszodni, holnap után jönnek a bútorszállítók. Kaptam 4 napot a kiköltözésre. Ma munka után, kitakarítom és kifestem az új lakást. Lehet ma nem is alszok. Maximalista vagyok.


******


Vasárnap van. Úton a bútorok, átszelektáltam a ruháim és leadtam egy turkálóba, hátha hasznát veszi majd valaki.

A többi nem szükséges dolgot, kiraktam lomtalanításra.


Na ez sem fog hiányozni, hogy ilyenkor ellepik az utcát és ölik egymást mi- kié.

Ha bepakoltunk az új lakásba, be is füvesítem az udvart. .


******


Május 20.


Ma vettem egy medencét, étrendem igyekszem az Update-hoz igazítani. Rengeteg hullámvölggyel most ott tartok, hogy 6 kg ment le 2 hónap alatt. Lesz ez jobb is. Sok volt a zabaroham, de legalább haladok valamerre. Nagyon akarom.

Megvettem a ducitréning 1-2-3-at. Mostmár 1 nap 2 dvd-t is le tudok tornázni. Szeretem a házam, jobb a kedvem is és a kitartásom.


Aqafitnesz még nincs. . , sem időm. . . . . annyit mozgok míg takarítok a Plázában.


Na de gyönyörű a füvem, a kerítés. .

Hm, Hmm. . . . hamarabb festettem le, hagy élvezzem a látványt.

Bontott téglából alakítgattam egy kis virágoskertet a bejárati ajtóval szembe, gyönyörű piros virágokkal ültettem be, a konyhaablak elé is ott pedig fehéret.

A ház keleti oldala a legterebélyesebb. Hátra viszem a medencét, előrébb pedig kitéglázok egy szalonnasütőt.


A szobám homok színű, a szőnyeg is. . megy a sötétbarna szekrénysoromhoz és a pasztell színű ágyamhoz. Szép nagy cserépbe ültettem ide is bokros sárkányfát. A konyha és fürdő barackszínű, a csempe is középnarancs, gyöngyházfényű nyomott mintákkal, mert a föld elem részeinél helyezkedik el és alakítottam az én tűz elememhez.

A nappali víz és fém elembe esik. Ez inkább pasztell színű, fehéresre festettem, föld elemekkel dekoráltam és 2 gyönyörű nagy szobanövényemmel. .

Itt alig van valami, néhány polc, 1 TV, 1 használtan vett fehér kanapé, az üveg dohányzóasztalom, pár puff és a szobanövényeim, egyenlőre pucér de szép parketta. .


Soha nem éltem fengshui szerint, most csak kipróbálom, elolvastam egy könyvet.

De tettszik, hogy ilyen egyszerűen is nagyon szép.


******


Szeretek itthon lenni, pénzt tudok spórolni az evésemen.

Vettem luffa szivacsot, minden este vörösre dörzsölöm vele a bőröm, jó forró fürdő közben, majd mikor már leengedem magam alól a vizet, megterrorizálom átszellemült testem egy gyors hidegzuhannyal.

Brrr. Majd estére fóliázom magam, aromaterápiás olajjal, kicsit csíp.


Úgy döntöttem felújítom a ruhatáram, néhány bő egyszerű, de színes ruhával.

Fekete hajam kiszőkíttetem és vágatok valami fazont.


Vajon mi történik nyár végén ?. .

2012. febr. 15. 18:57

Dea vagyok.

Hosszú ideje kűzdök súlyproblémákkal, most elhatároztam, hogy lefogyok.

Kissé kezdett már kellemetlenné válni számomra, hogy nem férek fel a buszra sem szemből, sem oldalról. A mozgólépcső is megáll alattam és sajnos az exem is oxigénhiányos állapotban került kórházba, mikor egy forró este én voltam a domináns ara.

Túl forró lett, de ő sajnos nem a gyönyörtől izzadt.


Hát magam maradtam.

Mit is mozogjak, mikor reng alattam a föld és nem akarok a szomszédaim nyakába zuhanni. A hullahopp karikát le kellett vágni rólam.

Marad az Aquafitnesz, de ahoz magán oktatót kell felfogadnom, mert mellém már senki nem fér a medencébe.

Így is lesz.

Felmondtam a munkahelyemen, egy cukrászdában dolgoztam eddig, teljes életmódváltás!

Most takarítónő vagyok a Plázában. Legalább mozgok.


Beszart a mosógépem, sokat használtam, mert egy mosásra, csak egy bugyim fért be.

Kihívtam a mosógépszerelőt, azt mondta vegyek egy nagyüzemit.

Megkérdeztem, kis cukorfalat tudsz ajánlani egyet ;*. Nos hosszas megbeszélésbe elegyedtünk. . . . .

2012. febr. 15. 18:56

Elkezdek egy történetet. . . , mindenki ír hozzá, valami képtelen, eszméletlen vicces folytatást, követve a többiek cselekményszálát.

Lehet bármilyen: romantikus, szenvedélyes, akció, dráma, horror, lehetőleg ne legyen trágár, de jó szófordulatokkal tűzdelt, vagy valami pofon egyszerű. . . . ami csak épp eszetekbe jut.

A lényeg összefüggő legyen és a miénk ;D!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook