Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ínyig törött fog húzása mennyire fáj? fórum

Ínyig törött fog húzása mennyire fáj? (tudásbázis kérdés)


16. babika_ (válaszként erre: 15. - A0c1361e44)
2014. márc. 8. 15:36
Jaj még az kéne, hogy elől legyen. Bal oldalon fent a hatos. Csak megnéztem tükörrel
15. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - Babika_)
2014. márc. 8. 14:08
Nem széplátvány? Hol van ez a törött fog? Csak nem elől?
14. babika_ (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2014. márc. 8. 13:43
Hát igen, a pénz.. nem lenne itt semmi gond, mivel dolgozok, csak a MÁK nem utalta még sem januári sem a februári pénzt. -kulturális közfoglalkoztatot vagyok, és ők fizetnek- várni pedig már nemigen akarok, már így sem szép látvány.. Úgy gondoltam, hogy csütörtökön megejtem a dolgot, de így, hogy ennyi biztatás olvastam, már nem félek annyira.
2014. márc. 8. 11:20

Nekem még nem volt ilyenem, de nem fájhat jobban, mint a sima húzás, hiszen ezt is elérzéstelenítik!

Ne félj!

Kár, hogy nincs pénzed, mert a bent maradt fog még jó lenne pótlásra, ha beletsznek egy csapot.

Én inkább gyűjtenék erre egy kicsit és pótoltatnám, mert ugye a csnt fog nem nő ki újra.

2014. márc. 8. 08:51

Én nem mertem ilyet "körzeti" vagy sztk-s orvosra bízni.

Magán doki. Tényleg semmit de semmit nem fájt amikor ki szedte/húzta.Még az injekció sem, mert előtte bekente valami géllel ahova szúrt.

Annyit lehet érezni hogy valamit matat és húz, feszeget de még kellemetlennek sem mondanám.


Sajnos erre pénzt érdemes /kell/ áldozni. Főleg mert ha hasonló dolog történi a fogaiddal akkor is el merj menni...szvsz..

11. babika_ (válaszként erre: 10. - Agnik1)
2014. márc. 7. 17:45
Én azért még reménykedek a körzetiben, mert állítólag jó fogorvos, sokan járnak is hozzá, de én az iskolai kötelezőn kívül nem voltam nála.
10. Agnik1 (válaszként erre: 2. - Babika_)
2014. márc. 7. 17:40
sztk-s fogorvos, aki továbbküld szájsebészetre, mert ezzel már oda fognak küldeni. Nekem is mennem kéne, de nagyon félek :(
2014. márc. 7. 17:34
Köszönöm a válaszokat, remélem bevállalja, ha nem akkor hívom a magánt, ő nagyon profi, csak hát a pénz. Ez van, de így nem maradhat a dolog.
8. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 3. - Habospite)
2014. márc. 7. 17:32

Igen, én még NDK-ban jártam így.

Ettünk tésztát, hú, de kemény valami került bele4 Kiosontam, megnéztem, gondolhatod, mit éreztem! Egy óra múlva már egy nagydarab csaj hajolt felette, kb 1 órán át. De fel a fejjel, itt vagyok, és ha nem hozod szóba, eszemebe sem jut. ::))

7. 0052fe96cc (válaszként erre: 1. - Babika_)
2014. márc. 7. 17:32

A férjemnek volt egy ilyen foga, sajnos a körzeti fogorvos megpróbálta kihúzni, aztán küldte a szájsebészetre, mert nem sikerült neki.

Ott adtak neki injekciót, elmondása szerint ez volt a legkellemetlenebb az egészben, aztán kettétörték a "fogat", és úgy húzták ki két darabban.

Nem mondta, hogy nagyon fájt volna neki, de gondolom ez függ az orvostól is. Sok szerencsét!

2014. márc. 7. 17:31
Nekem volt ilyen és simán ki tudta venni. :)
2014. márc. 7. 17:30
Nem fáj jobban mintha lenne koronája, mert vannak speciális gyökérfogók, amivel a fogorvos könnyedén ki tudja húzni! Egy sima körzeti fogorvos is meg tudja csinálni, ezért nem fontos szerintem magándokihoz menni.
4. Habospite (válaszként erre: 2. - Babika_)
2014. márc. 7. 17:28
Dolgoztam körzeti dokinál, ő neki se állt ilyen fognak, írta a beutalót szájsebészetre, de minden orvos más, lehet a tiéd bevállalja.
2014. márc. 7. 17:27
Biztos nem lehet kellemes érzés, mivel vésni kell, körbe kell lazítani az ínynél, hogy kilehessen húzni. Adnak érzéstelenítést, de azt azért érzi az ember, ha kalapálnak a fején.
2014. márc. 7. 17:26
Nem vagyok büszke magamra, de sajnos van egy olyan rossz fogam, ami teljesen le van törve, picit kezd már az íny is ránőni. Sajnos szerintem már nem menthető, és összeszedtem magam jövőhéten elmegyek a körzetihez, és kihúzatom. A kérdésem: mennyivel fájdalmasabb így, mint egy sima foghúzás illetve egy körzeti megoldja-e vagy esetleg jelentkezek be egy magánhoz -a fogamat magán tömte, de perpill nincs többezer forintom rá.
2014. márc. 7. 17:23
Ínyig törött fog húzása mennyire fáj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook