Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Internetes rendelés biztonságos? fórum

Internetes rendelés biztonságos? (tudásbázis kérdés)

2010. dec. 17. 21:16

a vásárlással szerintem automatikusan regisztráltál...

de ne aggódj szerintem.

2010. dec. 17. 20:51
nem regisztráltam az oldalon mert nem volt muszáj még nem csináltam internetes rendelést és félek tőle..
6. 07c4794583 (válaszként erre: 4. - Martin3)
2010. dec. 17. 20:48
Ja, erről nem is beszélve - még ők bíznak meg benned.
2010. dec. 17. 20:48
Persze nem árt a rendelési feltételeket elolvasni, meg főleg amikor az ember regisztrál, ott van kisbetűvel, hogy "Elolvastam és elolvastam a felhasználási feltételeket" - na a felhasználási feltételek alatt lehetnek még olyan kellemetlen meglepetések, amivel trükközni szoktak (mivel senki se olvassa el), de speciel ennél az oldalnál nem hiszem, szerintem tisztességes üzletből akarnak pénzt csinálni, nem csalásból. :-)
4. martin3 (válaszként erre: 1. - Katka_85)
2010. dec. 17. 20:47
ha utánvéttel vásároltál egyébként sem kell aggódnod, mert akkor fizetsz, ha kihozták az árut...
2010. dec. 17. 20:46

Ezt weboldala és cége válogatja, de én megnéztem ezt az oldalt. A "Rólunk" menü alatt egy teljesen korrekt bemutatkozás van, névvel aláírva. A "Kapcsolat" menü alatt egy e-mailcím és egy telefonszám, amin kapcsolatba léphetsz velük. Nekem abszolút korrekt oldalnak tűnik, nem aggódnék (vagy ha igen, feltenném kérdéseim e-mailen és telefonon, mielőtt rendelek).

Szerintem nem lesz semmi baj.

2. anikko (válaszként erre: 1. - Katka_85)
2010. dec. 17. 20:43
Igen, többször is vásároltam így, soha semmi gond nem volt!
2010. dec. 17. 20:41
ma rendeltem [link] erről az oldalról a páromnak egy órát megadtam a címet telefonszámot és az hogy postai utánvétellel szeretnék fizetni megbízhatok e az e fajta vásárlásban??? valaki vásárolt már így ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook