Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Internetes ismerkedés fórum

Internetes ismerkedés (beszélgetős fórum)


1 2
42. Serry
2011. júl. 13. 17:46
Szia itt vagyok
2011. júl. 13. 14:04
Halihó, van itt valaki?:)
2009. dec. 28. 17:59
álarc, álarc, álarc :)
2009. dec. 28. 13:16

vannak egyszerű emberek, akik tényleg párt keresnek, olykor találkozgatnak, de ezekből szerintem a legritkább esetben lesz tartós kapcsolat, habár a korábbi példák másról árulkodnak. viszont gondolom a többség azért nem találta meg ezt a topikot.

vannak, akik unatkoznak

a többi meg szerepjátékos :)

2009. nov. 9. 13:54
Én annak idején nagyon sok pasival chateltem, segítettek a háziban, meg elmagyarázták sulira amit nem tudtam. Most már csak néha beszélek velük, de jól esett, hogy segítettek.
37. Serry (válaszként erre: 28. - Serry)
2009. nov. 9. 10:39

Sziasztok!


ismét én. Kíváncsi lennék akik így ismerkedtek és esetleg barátokat szereztek nem csak társat. Azok tartják-e még velük a kapocsaltot?

2009. nov. 7. 18:58

Sziasztok!

Én újra itt!

Senkit nem érint a téma????

2009. nov. 7. 10:56

Sziasztok!

Sajnálattal látom,hogy ez a téma több mint egy éve elhalt. :(

Pedig jó volt olvasgatni mások történeteit,annál is inkább,mert az internetes társkeresés nálam most aktuális.


Én 2 hónapja regisztráltam le magam.Akkor úgy gondoltam egy-kettőre megtalálom a számomra ideális partnert a bőséges választékból.

Kvázi "megrendelem" a tökéletest a "katalógusból" .

Sajnos azóta rájöttem,hogy ez nem egészen így van.

Sok a hazudozó!!

Ami méginkább elkeserít,még pedofil hirdetőket is láttam. :((

Jó lenne új sikertörténeteket olvasgatni nőktől is férfiaktól is!!

2008. okt. 25. 20:04
Jaaa, és az első randink után a véleményem az volt, hogy jó fej srác, de egy elkényeztetett, önző, egoista, Anyuci kedvence:-) Tehát nem akartam Tőle semmit. Aztán alapjábavéve beigazolodott a véleményem, de már nem zavar:-) Ezekkel együtt imádom és Ő is imádom a hisztijeimmel együtt:-)
2008. okt. 25. 19:59

Sziasztok

happyend: 2000-ben kezdtünk chatelni, tavaly házasodtunk össze, jelenleg az első Babócánkon dolgozunk:-)

és imádjuk egymást!

32. belnea
2008. okt. 25. 19:58
A testvérem ismerkedett a neten, most már 8-9 hónapja tart a kapcsolata a férfival. Még nem láttuk, de a testvéremet sem azóta! Teljesen megváltozott és nem előnyére.
2008. okt. 13. 16:14

Látom elég szép számmal vannak happyendek is szerencsére! Csatlakozom én is! :) Röviden annyi, hogy másfél éve kezdtünk el neten beszélgetni, lassan egy éve lesz már, hogy együtt élünk, és nagyon jól megvagyunk. Az őszinteség az egyik titka szerintem a neten kezdődő kapcsolatnak is, ugyanúgy, mint a való életben születettnek. Sok-sok őszinte beszélgetés!

Ja és még szerintem annyi, hogy ha valaki már-már görcsösen keresi a párját, nem fog összejönni. Tapasztalat. Párom első e-mailjét elolvastam, nagyon jót mosolyogtam, jó kedvre derített és úgy voltam vele, hogy ha egy jót beszélgetünk, már akkor megéri. Aztán pedig ez lett a vége! :) Szerencsére!

2008. szept. 27. 10:16

Bizony, vannak "happyendek", az enyém is az...Igaz, erre 32 évet kellett várnom, de azóta hiszek a sorszerűségben:-). Teljesen véletlenül regisztráltam már lassan 3 éve az akkori Habostortán, csak az egyik barátnőmet akartam megnézni. Aztán ott ragadtam, s miután belefutottam egy-két hülyébe, gondoltam, törlöm a reglapomat. Éppen a "Del"-re tettem az újjam, amikor láttam, hogy ott várakozik még egy levél. Gondoltam, ezt még azért elolvasom...

Így is lett, és köszönöm a sorsnak, hogy ezt megtettem! Hihetetlen gyorsan zajlottak az események, mert egy 7 évig tartó házasság, és a sok tapasztalat után már éreztem...igazi kincsre leltem. Ő Bpesti, én Kvári voltam akkor, ez 180 km. 5 nap múlva találkoztunk (eddig bírtuk a tömény levél,chat, és telefon-áradat után), majd minden hétvégén, és én is teljesen felborítva az életemet...1,5 hónap után már Vele laktam. Azóta Ő az én férjem, és 3 hónapja megszületett a mi kicsifiúnk. Minden nap hálát adok a sorsnak, hogy Ő/Ők vannak nekem, és így kerek az életem!

Biztos, ez csak keveseknek adatik meg...de ahogy a dokim mondta, mikor a tesztem "2 csíkos" lett: "Tímea...maga szerencsés csillagzat alatt született".

Azt hiszem, igazat mondott:-).

Mindenkinek hasonlókat kívánok!

2008. júl. 7. 16:01
Sziasztok, én is ismerkedtem neten sokat. Tényleg sok itt a sikersztori és az enyém is közzéjük tartozik, hiszen megismerkedtünk és azóta is együtt vagyunk. Tavaly volt az esküvőnk. Az igazsághoz az is hozzátartozik hogy rögös út vezett a happy endig. 3 évig ismerkedtem neten, sok mindenkivel találkoztam, és igen vannak óvintézkedések amiket a saját érdekünkben be kell tarsunk. Ahogy többen is irták minél többet megpróbálunk megtudni a személyes találkozó előtt. Több levélváltás, msn. Aztán jön a telefonszámcsere. Én egy dominókártyát vettem erre a célra (nem adtam meg a céges mobilszámom, ha úgy alakul azt nem lehet lecserélni). A találkozó alkalmával mindig nyilvános helyet választottam ahol sokan vannak (plázák pl). Sosem engedtem hogy hazavigyen vagy elkisérjen hazáig. Végülis egy "eldobható" életet építettem ki számára, ha úgy alakulna, de szerencsére sosem történt semmi kellemetlen. Én igy érzetem magam biztonságban. Nagyon sok érdekes embert ismeretem meg akikkel azóta is tartom a kapcsolatot barátként. Mindenkinek hasonló kellemes élményeket kívánok!
28. Serry
2008. jún. 6. 11:38

Sziaszok!

Nagyon jó olvasni ezt a forumot. Igaz az eredeti kérdés arra is vonatkozott mik lehetnek a buktatói. De itt sorra olvasom azokat a történeteket,amik hasonlítanak a miénkhez.

Szóval bukató sok van volt benne részem míg chateltem. Én kipróbáltam az újságos társkeresőt is. De az nem jött be. Chat-en meg volt néhány kretén, de kilehetett kerülni. vannak olyanok akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot, mert érdekes emberek. Aztán volt olyan is akiről a valóságban kiderüls sokkal szebb képet festett magáról. De erről ennyit.

Én a férjem és a két kisfiam apukáját a drotposta teofol forumán ismertem meg. Úgy kezdődött, hogy olvasgattam, azátn küldtem egy bemutatkozó levelet. Majd ő írt. Leveleztünk 5 hónapig. mire én kis ügyeskedéssel meghívtam egy 1 hetes nyári konferenciára Balatonszárszóra. Ott tovább folytak a beszélgetéseink. A köztünk lévő távolság nyáron 100 km volt. Suliidőben ( mert akkor éppen még fősulira jártam, ő meg egyetemre) 450km volt. Hétvégén találkoztunk félúton Dunaföldváron. Merto olyankor mindketten haza mentünk. Így csináltunk végig egy évet. Eljegyzés lett aztán Szegedre költöztem, míg ő odajárt egyetemre én ott dolgoztam. Aztán házasság és munka itt Kméten. Azóta itt éldegélünk két kisfiúnkkal.

Őszintén szólva én úgy voltam ezzel az ismerkedéssel, hogy chat-en nem érdemes mert mindenki az mond amit akar arc nélkül tök könnyű. De örülök, hogy nem csak én voltam úgy ahogy, hogy nem hazudok és ebből ilyen kapcsolatok születtek. Úgy látszik mégis csak jó hatással lehet a net a kapcsolatokra.

27. 69abd4fa9b (válaszként erre: 22. - Rituka23)
2008. máj. 18. 21:48
Szia.Én a Hotdog nevü oldalon ismerkedtem meg a párommal.Végülis az nem társkereső oldal,elkezdtem játszani és a játék mellett van egy chat ablak,ott kezdtünk el beszélgetni,hálistennek:-)De ismerek egy oldalt ahol tök normális férfiakat lehet találni.WWW.freelove.hu A barátnőm ott találta meg a párját 10hónapja.Tegnap volt az esküvőjük:-)Drukkolok!
2008. máj. 17. 21:49

Sziasztok!!


A párommal mi is cseten ismerkedünk meg.A mi kapcsolatunk nem szerelemnek indult mert mikor megismerkedtünk neki is és nekem is volt kapcsolata.Barátok lettünk naponta beszéltünk msn-en.MIkor szakitottam az ex-emmel ö is kezdet rosszba lenni a bnöjével taliztunk.Ez a megismerkedés után 1 évvel volt.Azota együtt vagyunk és ennek 24.én lesz 3 éve:))

Ebböl 2 éve együtt lakunk és fél éve külön kis lakásba.Nem bántam meg azt a hirtelen döntésem:)

2008. máj. 17. 16:40

Sziasztok:)


Én is chaten ismerkedtem meg a párommal:)

Nekünk olyan gyorsan történt minden, hogy el sem hittem/hiszem.

Én éppen egy szakítás után voltam két héttel amikor elkezdtünk beszélgetni. Aztán telefonszám csere. Durván 3 hét beszélgetés után találkoztunk, pár napra rá bemutattuk egymást a szülőknek, egy hónapon belül többet volt nálunk mint otthon, 2 hónap után ott lakott nálunk, és körül belül 3 vagy 4 hónapo után külön költöztünk:)

Azóta is együtt vagyunk(már majd másfél éve:)), és nagyon szeretjük egymást:)Néha vannak surlódások, de hol nem:)

Nálunk már az első 1-2 hét msnen beszélgetés után kialakult valami érzelmi kapocs, ami nála először rősebb volt. De én örülök, hogy akkor és ott ott voltam:)



Egyébként én sokat beszélgettem, és néha még beszélgetek is chaten, az emberek nagy százaléka kicsit stikkes ott, de nem kell meijdeni, ha jön egy bunkó be kell zárni:)

Még a párom előtt találkoztam mással is, de ott kijelentettem, hogy kizárólag barátnként vagyok hajlandó találkozni,mert nem szeretném, hogy reménykedjen...

24. balance (válaszként erre: 18. - 724b289414)
2008. máj. 14. 23:55

sziasztok1 melyik chattne ismerkedtetek meg? elàrulod, lègyszi?

koszi

2008. máj. 9. 21:56

Én is társkeresőn ismerekedtem meg a pasimmal. Sokáig (több hónapig) emaileztünk és msn-eztünk a tali előtt, uh el tudtam dönteni, h szélhámos- e, vagy komolyan gondolja. Az elején még nem is érdekelt. Volt más is, aki csapta a szelet, uh vele nem foglalkoztam. Egyik ismerősöm kérdezte, h mi újság pasifronton. Mondtam neki, h van 2 is, egyik otthon, másik itt, de vlsz az otthoni lesz a befutó. Aztán azzal nem jött össze (szélhámos volt) és Vele meg igen. :)

Még nagyon az elején vagyunk, de jó úton haladunk, uh bizakodó vagyok.

Nálunk is az az érdekes, h mindketten külföldön vagyunk és magyar társkeresőn kerestünk magyar társat. :)) Ha "csak" ezért kellett ki jönnöm, már megérte!

2008. ápr. 22. 20:24
Mondjatok már nekem is ilyen jó oldalakat, ahol ilyen normális embereket lehet megismerni!!! :):):)
2008. ápr. 22. 11:28
Azóta tul vagyun az első randin!Első látásra szerelem:-)
2008. ápr. 16. 21:43
Sziasztok!Én is az interneten ismerkedtem meg Zolival.Nem kerestünk párt egyikünk se csak egyszerüen játszottunk egy online játékoldalon.Aztán amőbázás közben egyszerüen egymásba gabalyodtunk.Harmadik hete már hogy msn-ezünk és szombatra tervezzük az első randinkat.Nagyon remélem hogy a mi történetünk is happyenddel végződik majd.Köztünk 100km van,ha más 250km-t is áthidal akkor ez nekünk se okozhat gondot:-)Majd beszámolok a feljeményekről:-)
2008. márc. 24. 21:15
Egy barátom véletlenül kezdett el chetelni egy lánnyal, találkoztak, azóta is együtt vannak és még két gyerekük is van, pedig a srác elég csajozós volt.
18. 724b289414 (válaszként erre: 17. - LoLiNa)
2008. márc. 24. 21:09
Mi is cheten ismerkedtünk meg, 350 km volt köztünk, pár hónap chetelés után találka, 1 év múlva eljegyzés, összeköltözés, és most van egy 16 hónapos kisfiunk!!
17. LoLiNa (válaszként erre: 8. - XxLady)
2008. febr. 15. 10:29
melyik cseten, ha szabad megkérdezni?:)
2008. febr. 13. 19:34
sziasztok ! én már több társkeriben is keresem az igazit , de amint kiderül hogy ffi létemre egedül nevelem a közel 7 éves leánykám ,sorban lekoptatnak , vagy eltünnek a jelöltek üdv Feri
2008. febr. 13. 12:54
Örömmel olvasom a sikersztorikat, az enyém is ide tartozik. Hozzá tartozik az igazsághoz, hogy soha nem hittem a netes társkeresőkben. A kollégáim rábeszéltek, kipróbáltam és így ismertem meg a páromat. Már az első találkozásnál éreztük, hogy nekünk találkozni kellett. Ennek pontosan 10 hónapja, és nagyon boldogok vagyunk. Ennyi. Sok sikert kívánok a társat keresőknek.
2008. febr. 13. 12:16

A chates beszélgetések alkalmával nekem nagyon imponált az élethez való hozzáállása. Azonnal lejött, hogy nagyon intelligens.

Mindig következetes volt, és nagyon őszinte. Nem vétett pl. helyesírási hibákat. Ez utóbbi apróság ugyan, de nagyon sok mindent elárul az illetőről. Szóval szerintem ezekre figyelni kell, ha chaten, interneten akar az ember ismerkedni.

2008. febr. 13. 12:04

Olyan jó ezeket a történeteket olvasni:)

Én is gyakran chateltem/chatelek....és volt egy két talim...de mindegyknél megbezséltük, hogy jó fej amásik meg minden de itt nincs ,meg az a plusz ami miatt az ember halál szerelmes lesz...aztán kb novembertől elkezdtem bezsélgetni egy sráccal chaten...és kép+telszám csere...de taliról csak beszéltünk...aztán egyszer csak elhívott szilveszterre...és én elmentem....és hát nagyon jól alakult azóta együtt vagyunk...jó persze tudom hogy ez még nem egy hosszú kapcsolat, de tudom hogy Ő is meg én is azt akarunk:))

Meg egyébként nagyon soka barátot találtam én is neten keresztül(akár itt a hoxán...akár chaten)

üdv:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook