Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Interjú az intimkozmetikussal fórum

Interjú az intimkozmetikussal (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Interjú az intimkozmetikussal

1 2 3
18. 5e48d37001 (válaszként erre: 15. - McKenzi)
2010. márc. 26. 19:15
Én is olvastam a hozzászólását,elég szégyen,hogy így írnak és személyeskednek.
2010. márc. 26. 19:11
a ha a végén az JA lett volna
2010. márc. 26. 19:11

Hát divat vagy sem nekem akkor sem kell bozont!!

Ja és én kb 11 évesen kezdtem el szörteleníteni lent és azelőtt nem hallottam senkitől róla csak nagyon idegesített és anyukám azt mondta hogy nyugodtan lehet!

Ha ezt csak azért írtam hogy lássátok nem csak divat!

15. McKenzi (válaszként erre: 9. - Magicmag25)
2010. márc. 26. 19:11

ha valaki betétet használ hiába csupasz akkor is véres az "izéje"

És meg nem hiszem, hogy olyan nagyon mutogatják ilyenkor a nők. Akár csupasz akár nem nem szép látvány.

2010. márc. 26. 19:10
Én azt mondom:Akár divat akár nem,én mindenhol gyantáztatok!Így érzem jól magam!
13. 5e48d37001 (válaszként erre: 3. - Binky)
2010. márc. 26. 19:07
Veled értek egyet.Eredetileg funkciója van,megakadályozza a felszáló fertőzések feljutását.Egyáltalán nem higéniátlan,ennyi erővel a hajunktól is megszabadulhatnánk..hiszen nem is mindenki mossa minden nap.Pfújj micsoda fertő...mégsem jut az eszünke:)
12. McKenzi (válaszként erre: 3. - Binky)
2010. márc. 26. 19:05
Egyetértek veled - nekem a szőrtelen jobban tetszik, de nem gondolom, hogy csak emiatt tisztább is lenne. A nőgyógyászom interneten is válaszol kérdésekre, őt kérdezték már e témában, ő csak divatnak tartja.
2010. márc. 26. 18:56

Jó cikk! Kár vitázni azon, hogy szőrtelen vagy sem, bár én az előbbire voksolok. Az pedig, hogy a frizuraváltozzon délen is, egy kis színt vihet a szexuális életbe ;-)

ja, és én borotva-párti vagyok, de az legyen az én bajom:-)

10. Marleine (válaszként erre: 3. - Binky)
2010. márc. 26. 18:54

Ennyi erővel a szemöldök se szedd, meg a hagyhatod a hónaljkutyát ugatni, mert az is természetes...


Nem elvárás a szőrtelen nemi szerv, de tény, hogy könnyebben tisztán tartható.

9. magicmag25 (válaszként erre: 3. - Binky)
2010. márc. 26. 18:50
Igenis higienikusabb,ha valaki szorteleniti magat azon a tajekon, eleg, ha csak arra gondolsz, amikro menstrualsz, es akkro gondolom a nagy termeszetessegeddel tampont sme hasznalsz es omlik a vered...hat el tudom kepzelni,mi folyhat odalenn!Meg a nyari 38 fokban hintoporozhatod magadat minden 30 masodpercben akkor is folyik az izzadsag azon a bizonyos helyen...Nem azt mondom, mindneki vegyen egy brazil vaxot,de aki igenyes magara, az bizony szortelenit!
2010. márc. 26. 18:33
nekem az is jobban tetszik ha egy pasi is ad azert azon a tajekon..nem gyantazasra gondoltam es nem is csupaszra borotvalasra hanem legyen rövidebbecske,ne 10cemtis legyen ott..väääää...
2010. márc. 26. 18:30
szerintem is sokkal higiénikusabb ha nincs ott bozont..:) es meg szep is :)nem tudnam en se elkepzelni se elviselni magamon a bozontot ...
6. Re87
2010. márc. 26. 18:25
El sem tudom már képzeli az életet azzal a nagy buxussal:).A strandon hogy rejtegeti az ilyen????
2010. márc. 26. 18:22

Ennyire fiatal létedre meglepően maradi vagy....

Mellesleg Ha kipróbálánd rájönnél, hogy valóban sokkal higiénikusabb, nem csak duma...

4. Re87 (válaszként erre: 3. - Binky)
2010. márc. 26. 17:39
Akkor Te a szemöldököd se szedd,a hónodalját,meg a lábad se szőrtelenítsd:).
2010. márc. 26. 17:16

Nem akarok gonoszkodni, de nem értem miért lenne higiénikusabb.

Aki eleget fürdik, annak nem szaglik. Babahintőpor, és már nem izzad.

Másrészt a minitangák + szőrtelenítés = remek kis fertőzés, hüvelygomba stb.

Kíváncsi vagyok egy nőgyógyász mit szólna ehhez.

Tartom a véleményem, hogy ez egy divat. Aki követi, követi, de a szőr nem véletlenül van ott ahol, úgy érzem az anyatermészet jobban tudja a dolgát, mit a 'szakemberek'. Semmi bajom se a szőrtelenekkel se a szőrösökkel, de ne legyen ez vagy az elvárás.

2010. márc. 26. 16:47
Jó a cikk, csak egyet tudok érteni vele:)
2010. márc. 26. 16:03
Megkerestem egy szakembert, hogy első kézből kapjak információt olyan kérdésekről, amik sok emberben felmerülnek (utánajártam), de vagy nincs kitől megkérdezni, vagy nem meri megkérdezni.

Ugrás a teljes írásra: Interjú az intimkozmetikussal
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook