Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszemináció után másfél héttel lehet utazni autóval? fórum

Inszemináció után másfél héttel lehet utazni autóval? (tudásbázis kérdés)


6. s700
2008. aug. 25. 18:45

Sziasztok!

Hogy sikerült Nektek az inszem?

Én most készülök és nagyon izgulok miatta....

5. grozmaring (válaszként erre: 4. - Noki)
2008. febr. 12. 16:57

Szia Noki!


Köszi szépen, a kedves szavakat, mindig olyan jó ilyet hallani! Szurkolok, hogy mindkettőnknek bejöjjön, és remélem a harmadik végre az igazi!

üdv, Grozmaring

4. Noki
2008. febr. 5. 05:58

Szia grozmaring

Nekem jövő7en lesz a 3dik inszem ,de Én a 2dik inszem után itthon maradtam táppénzen, pedig nincs egy nagyon stresszes melóm ám.

Én úgy gondolom ,hogy itthon sokkal nyugodtabb vagyok és elfoglalom magam sok-sok mindennel és nem csak a baba körül jár az agyam.

Neked kell érezned és tudnod, hogy mennyire stressz mentes a melód és, hogy otthon hogyan éreznéd magad, esteleg nem e unatkoznál vagy esteleg nem e lennél depressziós.

Engem nyáron 2x műtöttek és 3 hónapig voltam itthon, nagyon rossz volt ,mert eléggé befordultam tőle, de most nagyon jól érzem magam és nem is nagyon szeretnék visszamenni dolgozni úgy 9hónap és 3 évig!

Amit nagyon kívánok Neked is!

Minden jót!

Üdv

Noki

3. grozmaring (válaszként erre: 2. - Eva0304)
2008. febr. 1. 14:36

Kedves Eva0304!

nagyon köszönöm a válaszod, megnyugtattál :)

egyébként inszem után érdemes táppénzre menni? nekem ez a harmadik lesz, és eddig a klinikáról rögtön visszamentem dolgozni. számít vmt, ha kiíratom magam? és ha igen, hány napra?

2008. febr. 1. 13:59

Hát persze, hiszen, ha sikerült a megtermékenyítés már beágyazódott a kis pocaklakód!



Sok pihenést és kellemes autózgatást!

2008. febr. 1. 13:55
Inszemináció után másfél héttel lehet utazni autóval?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook