Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A gyermekemmel, aki egy éves, nyáron(másfél éves lesz akkor) mennénk Norvégiába autóval+hajóval.Szerinted hogy bírná az utat? fórum

A gyermekemmel, aki egy éves, nyáron(másfél éves lesz akkor) mennénk Norvégiába autóval+hajóval.Szerinted hogy bírná az utat? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 10. 16:14
Minden jo ha a vege jou:))
2010. jún. 17. 22:11
Csak annyit tennék hozzá, szuper volt az utazás, és nagyon jól bírta a kislányom. Azóta minden nap autókázna:)))
2010. jan. 25. 21:08
Én biztos nem mennék...az nem nyaralás lenne, csak gyerekkinzás....
2010. jan. 25. 21:03
Megállnák többször, és éjjel megszállnánk valahol, amikor nyugodtan,kénylemesen alhatna...
2010. jan. 25. 21:02

Köszi a sok ötletet és hozzászólást!

Az autózást ismeri sokat utazunk kiskora óta(nincs kire hagyni)igaz csak pár órát megyünk ilyenkor az országban. Amúgy ilyenkor elég jól bírja! Nem tudom még hogy döntünk, de nagyon jó lenne menni.

2010. jan. 25. 19:12
Szokatni kell az utazáshoz addig! Nekem nagyon ól bírja már az autókázást. Többször jártunk már külföldön. Ha olyan messzire mentek, úgyis megálltok aludni valahol. Simán kibírják. Sok játék stb. Ha tudtok utazzatok alvásidőben, vagy éjszaka. Akkor tuti nincs baj!
2010. jan. 25. 19:07
Kétesélyes.
2010. jan. 25. 18:45
Bírni fogja, jobban mint te!
2010. jan. 25. 18:14
szerintem ne hagyjátok ki..max úgy kalkuláljatok az idővel h sűrübben megálltok:)
2010. jan. 25. 18:09

Szia!


Mi 1 eves es 2.5 eves gyerekkel autoztuk be fel Amerikat. A lenyeg hogy tartsatok eleg szunetett, ahol a gyerek tud futkarozni-rohangalni. Sok jatek es mesekonyv se rossz otlet.

2010. jan. 25. 18:06
Lehet, hogy nagyon szép utatok lesz, de én ilyen kicsivel még nem indulnék el. Eleve hosszú az út, de a kicsivel kétszer tovább tart. Főleg akkor gáz, ha még hipermozgékony is a kicsi, neki is kínszenvedés. Viszont ezerszer csodálatosabb így az út, mint repcsivel. :)
2010. jan. 25. 17:56
Általában nagyon élvezik a gyerekek ezeket a túrnékat!Vagy el nem fáradnak,vagy végig alusznak!Kár hogy nem fognak rá visszaemlékezni!
2010. jan. 25. 17:54
Nekünk nem volt semmi, hasonló korban mentünk mi is nagyon sokfelé, Angliába, simán birta :-) Sokszor megálltunk az tény, hogy rohangáljon.
2010. jan. 25. 17:54

Csodálatos út lesz, mi is autóval és komppal voltunk!


És minden a picitől függ, nem kizárt. Mi is voltunk úgy Spanyolországban autóval, hogy a húgom 1,5 év körüli volt.

2010. jan. 25. 17:53
Attól függ mennyire bírja az autózást a picid, és milyen a vérmérséklete. Az ismerősömék Spanyolországba mentek autóval a másfél éves kisfiúkkal, és semmi gond sem volt.
2. Ekka
2010. jan. 25. 17:51

Szerintem sehogy...

Még a hajó csak-csak, de az autó... Én nem vállalnám be!!

2010. jan. 25. 17:49
A gyermekemmel, aki egy éves, nyáron(másfél éves lesz akkor) mennénk Norvégiába autóval+hajóval.Szerinted hogy bírná az utat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook