Inkább liberális, vagy konzervatív embernek tartod magad? szavazás
(erre név nélkül szavazhatsz)
Inkább liberális elveket vallok, modern és szabadságszerető vagyok.
26
A kettő között vagyok valahol.
108
Inkább konzervatív vagyok, fontos nekem a hagyomány, tradíció.
18
Ezt a szavazást kihagyom!
29
Szavazatok száma: 152 | Kiírta: a4e7cf9021, 2021. okt. 4. 16:28
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
182 szavazat
Kié a tested? (név nélkül)
162 szavazat
Mikor iszol alkoholt? (név nélkül)
158 szavazat
173 szavazat
163 szavazat
164 szavazat
148 szavazat
Melyik a kedvenc közlekedési eszközöd? (név nélkül)
174 szavazat
155 szavazat
183 szavazat
163 szavazat
Milyen az ideális férfitest 40 éves kor körül? (név nélkül)
142 szavazat
194 szavazat
189 szavazat
159 szavazat
Hoxa tagjainak az életkora: Te hány éves vagy? (név nélkül)
182 szavazat
105 szavazat
168 szavazat
103 szavazat
161 szavazat
110 szavazat
127 szavazat
Mi a legjellemzőbb konfliktuskezelési stratégiád? (név nélkül)
140 szavazat
137 szavazat
Melyik személyiségtípus/karakter vagy leginkább? (név nélkül)
107 szavazat
179 szavazat
További szavazások (38.450 db)