Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Inkább hagyni kell, mint győzködni? fórum

Inkább hagyni kell, mint győzködni? (beszélgetős fórum)


1 2
18. Cyntia
2008. szept. 28. 15:33
Na jó: én még mindig nem tudom, hogy hogy kell megcsinálni, hogy végre elkezdjünk egy lakástörlesztőt... Ő mindig csak vár, meg vár, meg vár.. Ej: ráérünk arra még.. :-(!
17. mojo (válaszként erre: 10. - Monaaababa)
2008. szept. 28. 01:01
Felejtsd el ezt a férfit minél hamarabb. Ha már most gondjaitok vannak mi lesz később. Nem akarlak elkeseríteni de Ne hidd, hogy a szerelem örök. Gyorsan el múlik és marad a szeretet, ha van vagy lesz is ilyen köztetek. Egy kicsit próbálj kifele nézni a világra, nem hiszem, hogy 18 évesen mindenképp össze kell kötni az életed egy olyan valakivel akivel már most problémátok vannak. Nálad szerintem valami okból kifolyólag a ragaszkodás nagyobb mint a szerelem. hagyd ezt a pasit és élj egy kicsit szabadon. De mindenki a saját élete kovácsa. Boldog vagy boldogtalan akarsz lenni. Ezt jól gondold meg.
16. 0c97fbb607 (válaszként erre: 15. - Katinkaboszi)
2008. szept. 28. 00:13

Tudod én csak azt nem értem,ha neki épp nem jó,akkor mire fel a ragaszkodás?

Sokan nem a rossz fiúkat(ilyen nincs is mert viszonyítás kérdése)szeretik,hanem szeretnek szenvedni.Lelkük rajta!:D

15. Katinkaboszi (válaszként erre: 13. - 0c97fbb607)
2008. szept. 27. 23:31

Le kell cserélni a fickót, főleg ha van más lehetőség!

Mindig a jobbat kell választani!!!

De vannak, akik szeretik a rossz fiúkat.

14. Katinkaboszi (válaszként erre: 12. - Quenn)
2008. szept. 27. 23:29

És olyan megmosolyogtató, amikor napokkal később, nagy békésen, hátradőlve a fotelben, előadják azt, amit előtte még kézzel-lábbal elleneztek, mintha ők találták volna ki :)

És utána már minden lehet úgy, ahogy eredetileg mi szerettük volna :)))

Ez a nyak és a fej szindróma, mi forog merre és ki forgatja?

13. 0c97fbb607 (válaszként erre: 10. - Monaaababa)
2008. szept. 27. 23:28
Csak 18 éves vagy!!Olyan fiútól akarsz gyermeket,meg leélni az életed,aki már most nem tud boldoggá tenni?
12. quenn (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2008. szept. 27. 23:23
itt a pont! ez az egyetlen hatásos módszer, bár tényleg fárasztó.
11. Katinkaboszi (válaszként erre: 10. - Monaaababa)
2008. szept. 27. 23:22

Na de ha nem kapod meg Tőle azt, amire vágysz, amit szeretnél, akkor mi az amit szeretsz Benne?

Mitől ragaszkodsz Hozzá?

Ez nem csak olyan, mint amikor a gyerek míg nem kapja meg a babát, folyton arra vágyik, de amikor már az övé, nem érdekes többé??

Nem csak a hódítás varázsa miatt szeretnéd Őt?

Hogy majd Neked sikerül megváltoztatni?

Mert az nem fog menni soha, legfeljebb pici, apró dolgokban, de a nagyokban nem.

2008. szept. 27. 22:53
Mert szeretem és ragaszkodok hozzá de nagyon rosssz !!! Lenne más akivel ujra kezdhetnéd de nem akarom csak vele mert vele akarom leélni az életemet és tőle akarok kisbabát is!
9. Katinkaboszi (válaszként erre: 8. - Monaaababa)
2008. szept. 27. 22:46

De akkor mit keresel még mellette?

Ha már most boldogtalan vagy, mi lesz később?


MI elkezdtünk járni, kérdésedre a válasz, és valahogy annyira természetes volt,hogy össze fogunk házasodni, valahogy nem is jutott eszünkbe, másként is lehetne :)

2008. szept. 27. 22:42
Nálatok hogy van(volt) Amikor el akartatok kezdeni egy közös családi életet , eljegyzés esküvő késöbb gyerekek hogy indult ez nektek? nehezen vagy könnyen? mert az én párom csak a karrier érdekli én nemigen és elég szomorú ezés nem vagyok bolldog ...sőtt :(
2008. szept. 27. 21:55

Most olvastam az egyik napló bemutatkozásában, idézem. Ne add fel, csak ha bélyeg van rajta!!!


Én is ezt tudom javasolni!!!

6. Cyntia (válaszként erre: 5. - Katinkaboszi)
2008. szept. 27. 21:49

Nagyon furfangos vagyok, de kezdek egyre tanácstalanabb lenni.

Eddig azt hittem én vagyok az az ember akinek semmi sem jó: de mostmár látom: más győzött ebben a témában.

2008. szept. 27. 21:47

Főleg úgy kell beadni, a szájukba rágni, mintha ezt az egészet Ők találták volna ki.

Nem könnyű, kell hozzá idő. De megéri!!!

4. Cyntia (válaszként erre: 3. - A445f073a9)
2008. szept. 27. 21:46
Rosszul ismertem meg. De most úgy néz ki, hogy csücsül a kaikban és semmi sem érdekli. neki nem fáj: besöpri a szőnyeg alá és kész. :-(
2008. szept. 27. 21:45
Van akinél hagyni kell, van akinél nem. Embere válogatja. Ismerni kell a másikat, és annak megfelelően cselekedni, hogy elérd a célod.
2008. szept. 27. 21:44
Az én párom olyan sajnos hogy akármit is mondok neki ami neki nem teccik nem veszi meg nekem vagy nem csinálja meg de ha jobban győzködöm annál nagyobb viták vannak sajnos
2008. szept. 27. 21:41

Ha Te férfi vagy: akkor már csak azért is inkább nem fogod megtenni azt, amit a kedvesed szeretne, minél többször megkérdezi?

Ha igen, mi a jó megoldás?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook