Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megéri valakit szeretni feltétel nélkül vagy meg kell hagyni a kiskapukat? fórum

Megéri valakit szeretni feltétel nélkül vagy meg kell hagyni a kiskapukat? (beszélgetős fórum)


24. őszintelány (válaszként erre: 22. - Vargapálné)
2012. márc. 28. 21:06
Nem lehet, hogy ez csak részedről volt meg?! Ezek szerint Ő mégsem így érzett irándtad, ha ennyibe hagyta a dolgot...Nem voltak jelek?
23. őszintelány (válaszként erre: 20. - Missmonroe)
2012. márc. 28. 21:04
Nagyon jól összefoglaltad a lényeget, teljesen egyetértek :)
2012. márc. 28. 15:05
hiába szerettem teljes odaadással,hűséggel ,vakon.2év után még csak fel sem veszi a telefont,magyarázat nélkül odébb állt.
21. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - C82ca0b957)
2012. jan. 9. 12:57
Lehet hogy , nem mindeg eri meg , de ha beleszeretsz valakibe azon nem tudsz valtoztatni :)
2012. jan. 8. 18:56

Ha érezted már mi az szeretni, akkor tudod, hogy nem lehet kicsit szeretni, csak teljes szívvel, erőbedobással, odafigyeléssel, odafordulással...a szerelem ha lehet az egyik legelvakultabb fajtája ennek, egy idő után azt érzed, hogy egyek vagytok, hogy mindened hozzá kötődik, még az is ahogyan fogat mosol, hogy egy lüke példát hozzak. A legszebb az egészben, ha ezt ő is így érzi, és rájöttök, hogy együtt minden könnyebben megy, sőt együtt megy igazán az egész, együtt működtök jól.


Szerelmesnek lenni úgy a legjobb, ha elengedheted magad, ha önmagad lehetsz, ha kvázi pucér vagy előtte, ha kiteríted a lapjaidat..nagyon sebezhetővé válsz ez tény, és okosan kell, hogy ezt ne csak az egyik fél tegye meg, és akkor mindkét fél ugyanolyan sebezhető lesz és önfeledten boldog mégis.


Fura dolog ez, de működik, és nincs annál nagyobb boldogság (majd a gyerekeim lesznek egyszer talán), mint amikor valaki mindeneddel, de tényleg mindeneddel együtt szeret és elfogad. ha kiskapukat hagysz és a felszínen lebegtetsz, akkor az illető nem téged szeret meg hanem azt, amit nyilvánosságra hozol magadból előtte.


Én kockáztattam és megérte, immáron majdnem négy éve élek egy remek és nagyon szerető, szerelmes kapcsolatban. Jah, és nem félek, bármi lesz. Ha ne adj isten szakítás lenne a vége egyszer, akkor is úgy érezném, hogy megérte.

2010. szept. 3. 13:17
Csak így lehet ha még csalódás lesz a vége akkor is!
2010. aug. 16. 21:32
Máshogy nem is éri meg.
17. Totyka (válaszként erre: 1. - C82ca0b957)
2010. aug. 1. 05:46
Figyelj csak, egyszer élünk. Most a jelenben kell boldognak lenni. Az élet meg tele van szakításokkal, minden ember túléli, na és jön majd másik, ennyi. Ezt így kell fel fogni, túlságosan rövid az élet a sebeket nyalogatni. Minden egyes boldog pillanatért már megérte minden!!!
2010. aug. 1. 00:18

Meg kell tanulni azt,mi az a "feltétel nélküli" szeretet...és akkor nem lesz ilyen kérdésed...

A lényeg az,hogy meg kell tanulni "nem birtokolni" a másik felet és akkor működni fog....illetve csak így tud működni.

A másik,ami nagyon fontos,hogy ne legyen semmilyen fajta elvárásod a másik féllel kapcsolatban...hagyni kell,hogy megtörjenek a dolgok...

2010. jan. 13. 17:16
Az ember soha nem szeret feltetel nelkul :) Mindeg vannak feltetelek , csak nem mindeg ismerjuk el.
14. manó33 (válaszként erre: 13. - Zsuzsám)
2009. ápr. 17. 12:16
Igazat adok ez igy igaz,nem az a tudomány hogy megszerzünk valakit,ha nem megtartani kell.
2009. ápr. 17. 12:12
Árvácska! Szerintem Te még nem találkoztál a klasszikus meglátni és megszeretni nagy ővel, különben nem gyötörne ilyen kérdés. "Egyébként nem megszeretni nehéz valakit, hanem megtartani és ez bizony már felér egy zsonglőrmutatvánnyal." Az utolsó mondatot plagizáltam egy tőlem jóval idősebb barátnőmtől kb. 36 éve. Már nem tudok neki igazat adni, és bocsánatot sem kérhetek az akkori feleletemért, de az élet őt igazolta. Lényeg: Ha szeretünk valakit, akkor azt vakon, süketen és hűen.
2009. ápr. 11. 13:50

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Mostmár értem a gonosz hozzászólást! Azért köszönöm, hogy megtisztelsz a figyelmeddel, de úgy gondolom, hogy a fórumot törölték és ennyivel el van intézve a dolog! Nem tudom miért kell még mindig ezen lovagolni! A "fruska" kifejezésért külön köszönet! :))) Bóknak veszem!

További szép napot nektek!

11. 938eec1276 (válaszként erre: 10. - C82ca0b957)
2009. ápr. 8. 20:32

Engem nem zavar, hogy máshogy hívatod magad.

Csak az a fotó eszembe juttatott egy ocsmány szövegű kis fruskát egy fórumon, amit azóta töröltek.

Volt egy barátnőd is, egymással versenyeztetek ki tud trágárabbul fogalmazni.

Csak ezért érdeklődtem, hogy te ugyanaz vagy-e.

10. c82ca0b957 (válaszként erre: 6. - 938eec1276)
2009. ápr. 8. 20:09
és? Tán zavarja köreid?
9. c82ca0b957 (válaszként erre: 5. - 938eec1276)
2009. ápr. 8. 20:07
Tévedek, vagy tényleg ellenszenvet érzek a részedről?
8. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - C82ca0b957)
2009. ápr. 8. 07:43

Szerintem ezen kár gondolkodni,először szeress,aztán majd meglátod mi lesz:))

Amúgy sem kell rögtön papás -mamást játszani az első utadba kerülő pasival.

Összeköltözés ráér később is,hova ez a nagy rohanás??:)

7. **Rita** (válaszként erre: 1. - C82ca0b957)
2009. ápr. 8. 07:41
A szerelem az jön magától, nem elhatározás kérdése.
2009. ápr. 8. 07:41

Most néztem a fotódat.

Nem rég téged még másként hívtak, nem?

2009. ápr. 8. 07:39

Felületes szeretetért te se várj mást.

Ha így állsz egy szerelemhez, akkor ne csodálkozz, ha a pasi is gyűjtöget.

De az már nem tetszene ugye?

2009. ápr. 8. 07:34

Szia!

Én másfél éve vagyok együtt a párommal és nagyon szeretem. Ez a szerelem jött magától és nem tudtam ellene mit tenni. Most ott tartok, hogy féltékeny vagyok rá, ami még soha nem voltam. Feltétel nélkül imádom. Sajnos viszont kezdem úgy érezni, hogy Ő jól érzi magát mellettem és nem akar letenni arról amit kérek tőle. Félek, hogy hamarosan választás elé kell állítsam: vagy én, vagy az ital.

2009. ápr. 8. 07:32
Sztem érdemes szerelembe esni, felületesen nem érdemes semmit sem csinálni. :) Ha megbízhatónak találod, vágj bele! Persze lehet érdekből is házasodni, de az nem olyan jó.
2009. ápr. 8. 07:31
Szerintem, ha mindig csak óvatoskodik az ember, akkor jó lehet, hogy nem égeti meg magát annyira, de nem is lesz igazán boldog soha...néha muszáj kockáztatni.
2009. ápr. 8. 07:29
Sokat gondolkozom rajta megéri e beleszeretni vkibe, hogy aztán pofára essél, vagy inkább csak elvan az ember a másikkal és közben gyűjt, hogyha beüt a baj akkor legyen hova lelépni?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook