Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ingyenes lovasterápia beteg gyerekek számára fórum

Ingyenes lovasterápia beteg gyerekek számára (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ingyenes lovasterápia beteg gyerekek számára

2009. dec. 8. 13:01

December 16-án óriási koncert lesz az Alapítványért, Zorán, Presser és hasonló nagyságok a Kongresszusi Kp-ban! 19 órától


[link]

2009. máj. 27. 06:04
Két autista kisfiam van, nem hét természetesen. :)
2009. máj. 27. 06:03
Jó a cikk! Sok ilyen hely kellene még az országban. Nekem két két autista kisfiam van, mindketten járnak terápiás lovaglásra.Nagyon jók a tapasztalataim. Szerencsére nekünk sem kell érte fizeti, mert a suli pályázatokból és alapítványok által teremti meg rá a lehetőséget.De tudom, hogy van, ahol súlyos pénzekbe kerül az effajta terápia.
2009. máj. 8. 17:55
előre
2009. ápr. 27. 11:48
.
2009. ápr. 19. 11:51
előre
2009. ápr. 16. 14:34
Nem könnyű beteg gyereket nevelni, pláne napról napra megküzdeni azzal amit a legtöbb szülő sosem vagy 1-2 napra tapasztal...
2009. ápr. 16. 09:48

Gratulálok a cikkhez és nekik is hogy így segítik a beteg gyerekeket.Több ilyen ember kéne!

nagyon sok beteg gyereknek és szülőknek szebbé boldogabbá lehetne tenni az éveket vagy akár csak pár hónapot.

Az én kislányom és egy ritka rendellenességgel született

Tudom hogy egy idő után ezek az emberek elszigetelődnek a társadalomtól,lassan a bárotok is elpártolnak és egyedül maradnak.Ilyenkor nagyon jól jönne/jön egy segítő kéz.

2009. ápr. 15. 21:03
Budapesttől 70 km-re, miután Ceglédet elhagytuk, Csemőre jutunk. Egy kis dűlőúton haladva elérjük „PACI-DOKI” birodalmát. Itt él egy ember - Domina Imre - családjával, aki önfeláldozó munkájával nap mint nap új reményt és hitet ad a sérült gyerekeknek és családjuknak.

Ugrás a teljes írásra: Ingyenes lovasterápia beteg gyerekek számára

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook